» »

Nike superge

Nike superge

betmen ::

Že od 10. leta dalje, ne obuvam nič drugega kakor nike. Vedno sem jih kupoval v Hervisu glede na to, kateri model mi je všeč.

Zdaj pa vidim, da razen različnih oblik, so tudi drugačni modeli oz. podplati in mogoče še kaj drugega.

Zanima me, a se lahko kje na netu preveri, kateri model je za kaj? Npr imamo: DUAL FUSION LITE, REVOLUTION 2, FLEX EXPERIENCE, FREE 4.0 V2, FREE 5.0, NIKE FLYKNIT, AIR MAX DEFY itd.

Jaz rabim dobro, lahko, kvalitetno supergo. V njej ne bom tekel ampak hočem da se mi noga notri počuti kot na oblakih. Fejk ne pridejo v poštev.

Kje je najceneje kupiti? Mislim, da sportdirect spada med cenejše, še posebaj če kupiš še kako znižano majco si zmagal.

Dejan_007 ::

Hervis in ostali veleprodajalci ita prodajajo robo tretje kakovosti. Kupi original preko kakšne specializirane trgovine v angliji, kjer je kvaliteta dost boljša !!!

betmen ::

daš mogoče link?

fantasycamp ::

neon21 ::

Jaz še nisem videl , da ima sportsdirect kvalitetno robo. Kao nike , adidas šuhi , daleč od kvalitete .

shadowfax ::

Kje se najbolj ugodno kupi nike copate? Rabim dobre tekaške nike-ice. Do sedaj so mi odlično služile nike lunarglide. Pa me zanima, če se jih kda kje dobiti ugodneje kot recimo v intersportu? Pa seveda, da so originalne. Če kdo kaj ve bom zelo hvaležen!

sivistol ::

Sam dobil nike free 5.0 na nike original strani za 50% ceneje, bla neka akcija, zdej pa tezim nike na twitterju ce dajo kako promo codo za nike roshe one

FTad ::

Kako to, da kupujete superge online, brez da bi jih prej vsaj v fizicni trgovini sprobali? Velikosti so namrec razlicne in vcasih npr stevilka 45 ni isto velika, kot stevilka trenutnih cevljev, ki jih nosis. Potem pa jih dobis dostavljene, pa so ti malenkost prevelike/premajhne...

sivistol ::

FTad je izjavil:

Kako to, da kupujete superge online, brez da bi jih prej vsaj v fizicni trgovini sprobali? Velikosti so namrec razlicne in vcasih npr stevilka 45 ni isto velika, kot stevilka trenutnih cevljev, ki jih nosis. Potem pa jih dobis dostavljene, pa so ti malenkost prevelike/premajhne...


prvo gres v hervis pa probas podoben model, če vidiš da ti paše pač na online po kakšnem popustu naročiš, izi pizi

shadowfax ::

sivistol je izjavil:

FTad je izjavil:

Kako to, da kupujete superge online, brez da bi jih prej vsaj v fizicni trgovini sprobali? Velikosti so namrec razlicne in vcasih npr stevilka 45 ni isto velika, kot stevilka trenutnih cevljev, ki jih nosis. Potem pa jih dobis dostavljene, pa so ti malenkost prevelike/premajhne...


prvo gres v hervis pa probas podoben model, če vidiš da ti paše pač na online po kakšnem popustu naročiš, izi pizi


Točno tako, seveda ne naročiš x čevljev, ki jih še nikoli nisi nosil....

Egidij88 ::

shadowfax je izjavil:

Kje se najbolj ugodno kupi nike copate? Rabim dobre tekaške nike-ice. Do sedaj so mi odlično služile nike lunarglide. Pa me zanima, če se jih kda kje dobiti ugodneje kot recimo v intersportu? Pa seveda, da so originalne. Če kdo kaj ve bom zelo hvaležen!


Ne bi raje kupil nekaj geliranega? Nike večinoma ni, kolikor jaz vem...

GrimReaper ::

FTad je izjavil:

Kako to, da kupujete superge online, brez da bi jih prej vsaj v fizicni trgovini sprobali? Velikosti so namrec razlicne in vcasih npr stevilka 45 ni isto velika, kot stevilka trenutnih cevljev, ki jih nosis. Potem pa jih dobis dostavljene, pa so ti malenkost prevelike/premajhne...

Kaj jest vem, saj bencin je praktično isto kot poštnina, ker do Jesenic in do Kranja je nekje enako, v Radovljici in Lescah pa ni neke ornk športne trgovine. Meni čas tudi veliko pomeni, če grem 1x na 2 leti do Kranja ali Jesenic, je že veliko.
Pa tudi če gledam, da iz Superge.si večkrat dobim iz HR kot iz SLO, mislim da tudi če bi prišel v LJ, da bi moral obkrožit vsaj ene par trgovin, to je pa praktično cel dan in tako ni druge kot dopust samo za nakupe. Seveda pa za nakupe ne mislim porabit celega dneva.
Seveda pa bolje da ne seštevam koliko sem že dal za poštnino v obe smeri. Vedno si pa vzamem čas, da pošljem nazaj, v petek sem celo dopust vzel zaradi tega. Ker najslabše je, da nekaj kupiš, potem pa ne nosiš.

Ni samo velikost problem, to imam sam že naštudirano, čeprav sem najprej mislil da imam št. 44,5, je 45 sedaj moja prva izbira.
Bolj je problem širina, Nike ima katastrofalno ozke čevlje, npr. Air Max 90, rad bi v živo videl stopalo za katero so narejene te superge. Ne vem kdo ima številko 45+ in tako ozko stopalo.
Potem All Star in ostali s podobno obliko stopala (spredaj precej na špico) so sicer dovolj široki, ampak pri mezincu se pa že preveč zožajo.
Meni so na splošno ok Adidas, New Balance in Alpina. Tudi od Superge.si sem dobil odgovor, da so ok New Balance 574 in Adidas Stan Smith, potem sem kupil še slednje in so res ok.
Ko imaš enkrat približno naštudirane modele, lahko BP kupuješ online. S številkami tudi nimam problemov, od prej omenjenih firm so mi pri vseh 45 ravno prav.
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W

Zgodovina sprememb…

lukamagic ::

Jaz sicer casual nosim samo Adidas čevlje, do sedaj sem imel že ne vem koliko različnih modelov, vedno ista velikost - QC jim očitno štima! Tako da glede velikosti nimam strahu pred naročanjem preko spleta, je pa vseeno dobro v živo videti model, če ti sploh stilsko odgovarja.

FTad ::

Ja sej, to je vedno dilema, ko kupuješ čevlje/superge v rangu cca 100€, da te malo nekje tiščijo, da nisi prepričan, ali bi jih vzel, pa se bodo "razhodili" ali te bo ves čas tiščalo.

Jaz se spomnim, sem predlani kupil ene cheap superge za 40€, me je na levi nogi bolelo stopalo en teden, preden so se razhodili. Pa po enem letu sem jih vrgel stran, ker se je naredila luknja v podplatu. Potem sem pa lani kupil ene hugo boss za 140€ in so bile kot ulite v prvo in bodo sigurno še za dve sezoni, če ne celo več. Pa sem bil v dilemi, če se splača toliko plačati (da ne bi preplačal ime), ampak je bilo vredno nakupa.

shadowfax ::

Še vedno pa ni nihče napisal kakšne spletne strani preko katere je ugodno naročil?

sivistol ::

direkt nice.com oz nike eu , bil 50 % popust

dope1337 ::

Hervis ja naroča robo iz Turčije - afaik not really good.

Superge.si
Nike.eu (.com bo imel drugačne velikosti istih številk - preverjeno) < - bolj priporočam, počakaj na akcije
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dope1337 ()

Tilen ::

Drugačne velikosti istih številk?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Scaramouche ::

betmen je izjavil:

Že od 10. leta dalje, ne obuvam nič drugega kakor nike. Vedno sem jih kupoval v Hervisu glede na to, kateri model mi je všeč.

Zdaj pa vidim, da razen različnih oblik, so tudi drugačni modeli oz. podplati in mogoče še kaj drugega.

Zanima me, a se lahko kje na netu preveri, kateri model je za kaj? Npr imamo: DUAL FUSION LITE, REVOLUTION 2, FLEX EXPERIENCE, FREE 4.0 V2, FREE 5.0, NIKE FLYKNIT, AIR MAX DEFY itd.

Jaz rabim dobro, lahko, kvalitetno supergo. V njej ne bom tekel ampak hočem da se mi noga notri počuti kot na oblakih. Fejk ne pridejo v poštev.

Kje je najceneje kupiti? Mislim, da sportdirect spada med cenejše, še posebaj če kupiš še kako znižano majco si zmagal.


Vnesi cifro na ebay.co.uk in maš kokr hočeš, problem mamo taki kot jaz ki imamo velke cifre...

dope1337 ::

Tilen je izjavil:

Drugačne velikosti istih številk?


Pa ja ... Jz sm si en model kupil v evropi. Ko so sle proti koncu, sem si narocil enake preko interneta v zda (ker sem se takrat pac nahajal tam). Izbral sem isto stevilko, pa so bile malo vecje. Manjse bi se zastopil (bi se raztegnile cez cas).

So pa bile ene narejene na Tajskem (se mi zdi) ene pa v Vietnamu.

Pac, moja izkusnja
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dope1337 ()

Tilen ::

Verjetno nisi vedel, da EU/UK/US številke niso enake.

Size chart:

 x

x



To je normalno in nevednost nikakor ne more biti izgovor za napačen nakup. UK 9 ni enako US 9.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

dope1337 ::

Enake etikete so bile na obeh jezikih xD

Drugače pa ... Hvala za dobronamerno potencialno razsvetlitev, ampak razlikujem med EU/UK/US.

Verjemi, da sem 10x preveril, če sem kje zasral pri naročanju, ampak je bila dejanska razlika v velikosti (slab centimeter).
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

Map ::

Kako pa je kaj s kvaliteto na superge.si oz v Tomas sport trgovini? Sprasujem, ker imajo nekaj slabih ocen na FB.

Vsec so mi pa Nike Roshe, pa bi jih sel pogledat, ce so tudi v zivo okej. Imam pa malo pomislekov, ker je tudi na uradni strani kar nekaj govora o slabi kvaliteti. Sicer pa imajo Roshe one preko tisoc ocen, Roshe two pa le 17. A gre za nov model ali pac ni tako priljubljen?

Nosim pa drugace ene Vans Atwood, stare ze par let, pa bi se imel kaj za zraven, poleg enih prav tako par let starih Nike iz Air serije.

Scaramouche ::

Nike je resnično pogorel na testih za kvaliteto, edino kjer so še res popularne so v modi!

Za tek so Salomon(fantastične za trek),Asics,Mizuno

Za basket so Nike premalo blažene...

Adidas so tko tko, dolgo sem jih imel pa sem prešel na Asics...

kosta ::

Salomon, pomožnosti črne z Gore-Texom je pač neki najbolšga za vsak dan. Udobne, nepremočljive, vzdržljive,... za šolo/fax in za praktično kamorkol odlične (tole recimo). Al pa kak Merrell, sam so neprimerno bolj športne in se jih opazi že na daleč.

Scaramouche ::

kosta je izjavil:

Salomon, pomožnosti črne z Gore-Texom je pač neki najbolšga za vsak dan. Udobne, nepremočljive, vzdržljive,... za šolo/fax in za praktično kamorkol odlične (tole recimo). Al pa kak Merrell, sam so neprimerno bolj športne in se jih opazi že na daleč.


črne so za zimo, polet ti bo nogo v tem zažgal!

Bi pa raje vzel kar nameravam salomon z kramparcam za trek!

http://www.ebay.co.uk/sch/Mens-Shoes/93...

sivistol ::

a je v lj kaka nike store ? pa da majo vsaj bele roshe 42št ? pa še po razumni ceni

MH0 ::

sivistol je izjavil:

FTad je izjavil:

Kako to, da kupujete superge online, brez da bi jih prej vsaj v fizicni trgovini sprobali? Velikosti so namrec razlicne in vcasih npr stevilka 45 ni isto velika, kot stevilka trenutnih cevljev, ki jih nosis. Potem pa jih dobis dostavljene, pa so ti malenkost prevelike/premajhne...


prvo gres v hervis pa probas podoben model, če vidiš da ti paše pač na online po kakšnem popustu naročiš, izi pizi

A fejk šuhe greš pomerit in potem online kupiš original? Deca.

bambam20 ::

sivistol je izjavil:

a je v lj kaka nike store ? pa da majo vsaj bele roshe 42št ? pa še po razumni ceni


Mogoče tle?

https://www.superge.si/Nike/roshe-one-b...

Samo niso samo rosche model, pač pa ONE.

bambam20 ::

MH0 je izjavil:



A fejk šuhe greš pomerit in potem online kupiš original? Deca.


Kako veš, da Hervis prodaja ponaredke? Te kavarniške govorice krožijo že lep čas. Takola ne oko rekla-kazala ne izpadeš revalanten.

sivistol ::

bambam20 je izjavil:

sivistol je izjavil:

a je v lj kaka nike store ? pa da majo vsaj bele roshe 42št ? pa še po razumni ceni


Mogoče tle?

https://www.superge.si/Nike/roshe-one-b...

Samo niso samo rosche model, pač pa ONE.


že naročil pa me kličejo da so z nekim lepilom polepljene, majo pa samo še en par, ffs

MH0 ::

bambam20 je izjavil:

MH0 je izjavil:



A fejk šuhe greš pomerit in potem online kupiš original? Deca.


Kako veš, da Hervis prodaja ponaredke? Te kavarniške govorice krožijo že lep čas. Takola ne oko rekla-kazala ne izpadeš revalanten.

Ne jaz tega ne vem. Nazaj preberi trditve o slabši kvaliteti in fejk...

bambam20 ::

MH0 je izjavil:

bambam20 je izjavil:

MH0 je izjavil:



A fejk šuhe greš pomerit in potem online kupiš original? Deca.


Kako veš, da Hervis prodaja ponaredke? Te kavarniške govorice krožijo že lep čas. Takola ne oko rekla-kazala ne izpadeš revalanten.

Ne jaz tega ne vem. Nazaj preberi trditve o slabši kvaliteti in fejk...



Kok je meni znano, ima NIke tudi drugo kategorijo superg, ki so slabše kvalitete in zato tudi cenejše.

Osebno v hervisu ne kupujem, ker obstaja precej drugih trgovin, kjer lahko kupiš NIKE obutev. Ni pa poceni. Sicer pa kvalitetno narejene NIKE superge niso bile nikoli poceni.

RejZoR ::

Jezst ponavad kupujem v SportDirect v BTC-ju. Imajo vedno dost izbire, cene so nekak normalne za Nike. Sem imel že druge znamke ampak tko lepo kot noga sede v Najkice ne sede v nobene druge. Superge prek neta nekak ne upam kupovat, ker je enostavno preveč specifik. Sem nazadnje probaval dva tipa, povsem enaka številka, pa so bile ene zelo udobne, druge pa nikakor ne. Pač mal drugačen design in mi ni odgovarjalo.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

bambam20 ::

RejZoR je izjavil:

Jezst ponavad kupujem v SportDirect v BTC-ju. Imajo vedno dost izbire, cene so nekak normalne za Nike.


NIke, ki jih pa Sportsdirect prodaja so pa tako šlampasto skup narejene. Tako, da je cene na nivoju za drugo razredni izdelek.

RejZoR ::

Ne vem, te ki sem jemal so bile čist kvalitetne. So pa ene res bile mal češko vkup dane (vidni ostanki lepila na precej vidnih površinah itd).
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Matej_K ::

Kdo opazil na družbenih omrejih kako promovirajo kao uradno stran nike trgovine z velkimi popusti.
Od daleč izgleda fake, je kaj drugega zadaj. Domena je stara 4 dni, kar mi je uibr sumljivo.

nkabs.com
... .. .

bambam20 ::

Matej_K je izjavil:

Kdo opazil na družbenih omrejih kako promovirajo kao uradno stran nike trgovine z velkimi popusti.
Od daleč izgleda fake, je kaj drugega zadaj. Domena je stara 4 dni, kar mi je uibr sumljivo.

nkabs.com



Po naredki. Zdaj je samo vprašanje, kako dobri so.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sneaker-Heads

Oddelek: Loža
214138 (2529) BivšiUser2
»

Intersport (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7116134 (10516) bambam20
»

Superge iz Kitajske (dhgate,aliexpress)

Oddelek: Loža
338938 (7320) nikjozo
»

najboljše obuvalo

Oddelek: Loža
4112964 (11723) destiny
»

tekaški copati - nike+ (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5819140 (16494) RejZoR

Več podobnih tem