» »

C# - Delo z datotekami

C# - Delo z datotekami

Urrby ::

Živjo!
Imam en problem. Imam eno nalogo iz programiranja v C#, ki jo ne znam narediti saj mi programiranje niti malo ne leži. Rok oddaje je v ponedeljek ob 23.55, in je moja zadnja ocena iz programiranja. Naloga je iz snovi delo z datotekami. Za navodila in ostale informacije mi napišite zasebno sporočilo. Če ima kdo od vas čas in zna narediti to nalogo, bi ga lepo lepo prosil za pomoč.


PS: Vem se bo našel kakšen komentar, da se bom enkrat moral naučiti programiranja glede na to da sem na računalniški šoli ampak sem ugotovil da računalništvo ni moja smer in nimam namena študirat računalništva v prihodnosti.
  • spremenilo: Urrby ()

lebdim ::

mogoče je bolje, da napišeš besedilo naloge kar tukaj in ti mogoče z idejami pomagamo. ne moreš reči: ne znam programiranja, ker to pomeni, da boš imel popravni izpit iz tega predmeta.

Urrby ::

Ideje imam, samo ne znam jih realizirat. Ravno zaradi tega rabim nekoga ki bi mi naredil nalogo, da ne bom imel popravnega izpita.

Janac ::

lebdim je izjavil:

mogoče je bolje, da napišeš besedilo naloge kar tukaj in ti mogoče z idejami pomagamo.

nightrage ::

Če boš objavil še nalogo, ti bomo mogoče lahko pomagali.

Urrby ::

Yacked2 ::

Povej v kateri vrstici imaš napako, kakšen error ti vrne pa ti bomo pomagali. Ne moremo pa namesto tebe narediti domače naloge.
Korak naprej ni vedno ustrezen...sploh če si na robu prepada!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Karierna pot programerja brez računalniškega faksa (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Programiranje
16629259 (24527) 111111111111
»

Python naloga pomoč!!!

Oddelek: Programiranje
142169 (1603) Sony-Tech
»

Izbira srednje šole - Računalništvo (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
6015645 (13333) amacar
»

Učenje C

Oddelek: Programiranje
101835 (1506) Spura
»

[NALOGA][C++]stavek SWITCH - APJ

Oddelek: Programiranje
72622 (2570) Hardstyle

Več podobnih tem