» »

sss disk poln, kako preprečiti nalaganje na ssd disk

sss disk poln, kako preprečiti nalaganje na ssd disk

djforever ::

LP

MAM eno vprašanje, jutri grem k kolegu, ima 2 diska in eden je sata eden pa ssdisk velik 120gb, zdaj me zanima kako nareidti da bi bil na ssdisku samo windows in da se na njega ne bi nalagalo ničesar, mam pa še drugi disk, kako narediti tole???

naložil pa mu bom windows 7!


HVALA IN LP

hojnikb ::

jah razloži mu, da je na ssdju samo windows in programje (pa mogoče kak špil) ostalo pa nej daje na HDD.. simple as that
#brezpodpisa

fosil ::

Samo nalaganje programov pri 120G ne bi smelo bit problem.
Naredi raje tole
Tako je!

djforever ::

tnx,potem najboljše da vse programe naložim na drug disk, ne na ss disk in je problem rešen

bluefish ::

Menda nima za 120GB programov? Ravno SSD je odlično mesto za programe.

BorutK-73 ::

Če je totalno noob glede računalnikov, potem verjetno vse shranjuje na namizje. Prestavi mu mape za namizje in moje dokumente na D disk.
V raziskovalcu klikni na njegovo ime in se ti odprejo njegove mape. Skoraj vse mape imajo v lastnostih zavihek "Mesto", tam določiš kje se ta mapa nahaja na diskih.

Mape ki bi jih jaz prestavil na D:
Moja glasba
Moje slike
Moji dokumenti
Moji videoposnetki
Namizje
Prenosi

Zgodovina sprememb…

NejcSSD ::

Lahko tudi spremeniš privzeto mapo za inštalacijo programov
http://www.thewindowsclub.com/change-de...
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

Yohan del Sud ::

Pa še ena preverjena vmesna rešitev, glede na to da domnevam, da se bo šlo tu za dolvleko potratne multimedije - v brskalniku in torrent odjemalcu tudi lahko enostavno določiš, kam točno se ti bo nekaj shranilo / naložilo. SSD disk normalno uporabljaj zgolj za win + osnovne appe, 120gb je čisto dovolj še za kakšnega začasnega ekstra (recimo demo špile), edino ne pozabi potem spucat vsake toliko časa (CCleaner ipd.).
www.strancar.com

tx-z ::

Če boš mel Windowse na ssdju, programe pa na drugm disku ne profitiraš kej dost z ssdjem...Js osebno mam na ssdju windows+vsi programi; na drugih diskih pa fizične podatke...če pa treba do teh podatkov kej več dostopat (kšni videi) pa jih začasno skopiram na ssd da nimam problemov s počasnostjo..Potem ko pa končaš produkt pa zopet nazaj na drug disk in od tukaj zbrišeš, da se ne nalagajo dokumenti
tx-z


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izguba podatkov uTorrent Win10: SSD, i7

Oddelek: Programska oprema
163554 (2706) Wakiii
»

Čiščenje C diska

Oddelek: Pomoč in nasveti
264017 (3142) r3dkv1c4
»

koliko particij priporočate imeti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
5811902 (7383) carota
»

Pomoč pri Windows 7

Oddelek: Pomoč in nasveti
204877 (4453) BorutK-73
»

Ssd disk pomoč

Oddelek: Pomoč in nasveti
151461 (1049) JohnCole

Več podobnih tem