» »

QEG - Quantum Energy Generator

QEG - Quantum Energy Generator

Malner ::

Zasledil sem predavanje na temo kvantnega generatorja energije, ki naj bi praktično iz nič generiral 10kW.

Končno smo dočakali prvi generator na prosto (brezplačno) energijo, ki so ga poimenovali QEG (Quantum Energy Generator oziroma generator električne energije, ki ga napaja kvantna energija).

No, v resnici ni prvi, saj jih je bilo narejenih že mnogo, toda niso prišli do ljudi. Zasegle so jih korporacije, ki jim je v interesu, da ljudem prodajajo drago energijo, ne pa, da bi ljudje začeli izkoriščati brezplačni vir energije, ki je povsod prisoten in ki ga je znal izkoristiti že Nikola Tesla pred 130 leti. V ozadju so umazane igre, toda to ni bistvo tega sporočila.

Zakaj je tokrat končno uspelo?

Zakaj je prav ta generator prišel do ljudi, ostali pa ne? Kaj so inovatorji tokrat naredili drugače?

Predvsem to, da v ozadju ideje ni bila želja po zaslužku, temveč želja narediti nekaj dobrega za človeštvo. Na voljo so vsi načrti, na voljo bo izobraževanje, kjer se bomo zainteresirani lahko naučili izdelovati to napravo, ki v osnovni izvedbi proizvaja 10 kW, kar je več kot dovolj za eno gospodinjstvo. V resnici ne gre za inovacijo, gre za nekoliko posodobljen izum Nikole Tesla.

Zdaj ste na vrsti vi

Še vedno obstaja možnost, da korporacije vse skupaj utišajo. Najboljši način, da se temu izognemo, je, da se QEG čim prej razširi med čim več ljudi in da ga začnemo uporabljati v praksi.

Trenutno ekipa, ki je omogočila, da je naprava QEG ugledala luč sveta, vse svoje moči usmerja v to, da bi se čim več ljudi naučilo, kako sami naredijo QEG. Zaenkrat je inštruktorjev malo in so razkropljeni po vsem svetu (Tajvan, Peru, Maroko,…). Med udeleženci izobraževanja naj bi bili tudi tehniki iz Italije in Nemčije.

Možnost imate, da sami spremljate in se udeležite takih izobraževanj, lahko pa se nam oglasite po elektronski pošti na svobodensvet@gmail.com in sporočite, da bi vas tako izobraževanje v Sloveniji zanimalo. Poskusili bomo namreč organizirati dogodek v Sloveniji.

Želimo tudi, da bi v Sloveniji naredili lastno proizvodnjo naprej QEG (Detela). To bi bil zanesljiv korak proti večji samooskrbi in za to potrebujemo še večjo ekipo – ljudi s tehničnim znanjem, ljudi s poslovno žilico itd., ki jim je skupna motivacija narediti nekaj dobrega za ljudi, ne pa zgolj želja po zaslužku.


Brezplačna in neomejena energija za vse
  • zaklenil: bluefish ()

Aston_11 ::

Spet tisti dan v letu, ko je froc do kompjutra prišu...

fpbs ::

Malner je izjavil:

Zasledil sem predavanje na temo kvantnega generatorja energije, ki naj bi praktično iz nič generiral 10kW.

Predavanje me ne zanima. Najbolje bi bilo, da se predstavi praktično delovanje, tako da se naprimer priklopi na generator 10KW grelec, pa da vidimo, kako to greje.
Sem zelo zainteresiran za nakup nekaj teh generatorjev.

francek1 ::

Če so tako nesposobni, da ne zmorejo sestavit enostavnega navodila za sestavo s tehničnimi risbami, potem mi je vse jasno že vnaprej...
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

Aston_11 ::

Članki, ki omenjajo hudobna noname podjetja in zastonj energijo, so vsi zelo zanimivi...

zee ::

No, v resnici ni prvi, saj jih je bilo narejenih že mnogo, toda niso prišli do ljudi. Zasegle so jih korporacije, ki jim je v interesu, da ljudem prodajajo drago energijo, ne pa, da bi ljudje začeli izkoriščati brezplačni vir energije, ki je povsod prisoten in ki ga je znal izkoristiti že Nikola Tesla pred 130 leti. V ozadju so umazane igre, toda to ni bistvo tega sporočila.


Ti, ti saljivec! :)) :)) :))

"Zasegle so jih korporacije" :)) :)) :)) :))
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Malner ::

Saj vem da je vse en larifari. Energija iz nič ne obstaja. Kako lahko ljudje verjamejo v takšne izume?

Saj vem da je vse kao zastonj, vendar ni nikjer pametnih načrtov.

RejZoR ::

Pridobivanje energije iz nič je skregano z zakoni termodinamike, zato ne obstajajo. Ko pa bomo znali ukrivljati ta zakon, takrat pa bo mogoče možno. Samo ne vprašaj kdaj, ker ti lahko samo odgovorim, ne prav kmalu...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

carota ::

Seveda ne gre za pridobivanje energije iz nič. V generatorju se na interni nanostrukturi inducira napetost zaradi prehoda Zemlje med posameznimi diskretnimi stanji v orbiti okoli Sonca. Vsi poznamo Keplerjeve zakone in vemo, da je masa nebesnih teles zelo velika in zato lahko tak generator proizvede praktično neskončno energije. Logično pa je, da je energija, ki jo generator proizvaja oz. bolje transformira variira v odvisnosti od drugih nebesnih teles - horoskopa.

Sergio ::

The fuck did I just read...
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

driver_x ::

Jaz sem bil na takem predavanju in nato tudi sestavil tak generator. Zadeva odlično deluje.

Roadkill ::

Svašta.

Bolj ko greš brat o telih pajacih več je smeha.

Itak takoj prideš do HAARP, (evil, evil)GMO, chemtrailov in illuminatov.
Ü

Relanium ::

carota je izjavil:

Seveda ne gre za pridobivanje energije iz nič. V generatorju se na interni nanostrukturi inducira napetost zaradi prehoda Zemlje med posameznimi diskretnimi stanji v orbiti okoli Sonca. Vsi poznamo Keplerjeve zakone in vemo, da je masa nebesnih teles zelo velika in zato lahko tak generator proizvede praktično neskončno energije. Logično pa je, da je energija, ki jo generator proizvaja oz. bolje transformira variira v odvisnosti od drugih nebesnih teles - horoskopa.

Še prevod za laike:
Moja energija bi bila potem odvisna od horoskopa.... :P

Pithlit ::

Relanium je izjavil:

carota je izjavil:

Seveda ne gre za pridobivanje energije iz nič. V generatorju se na interni nanostrukturi inducira napetost zaradi prehoda Zemlje med posameznimi diskretnimi stanji v orbiti okoli Sonca. Vsi poznamo Keplerjeve zakone in vemo, da je masa nebesnih teles zelo velika in zato lahko tak generator proizvede praktično neskončno energije. Logično pa je, da je energija, ki jo generator proizvaja oz. bolje transformira variira v odvisnosti od drugih nebesnih teles - horoskopa.

Še prevod za laike:
Moja energija bi bila potem odvisna od horoskopa.... :P

Dnevni horoskop:
Cel popoldan bo pri delu zelo ploden. Minil bo s svetlobno hitrostjo.

Očitno danes proizvajam viške. Škoda da se mi ne da s kavča vstat.
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Pithlit ()

snow ::

Takšni viški energije iz nič so izjemno nevarni. Kar naenkrat bomo imeli ogromno energije = eno ogromno eksplozijo in vsega bo konec. Pazljivo! ;)
Random mutation plus nonrandom cumulative natural selection - Richard Dawkins

ZaphodBB ::

Še več iz istega vira: http://2012thebigpicture.wordpress.com/...



Glej 21m40s

"Awakening points in stargates and wombgates in and around our Baghdad... Sacred geometry monetary systems... G20 cabal... Nazi organizations."

I want some of what they are having!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ZaphodBB ()

Pithlit ::

ZaphodBB je izjavil:

I want some of what they are having!

Jaz pa ne... si verjetno niti iz sobe ne bi upala. Kaj šele iz hiše.
Life is as complicated as we make it...

driver_x ::

Eni se nam tukaj smejite, medtem ko mi že leta živimo v izobilju s pomočjo omenjene naprave.

Malner ::

Prosim pošlji video in rezultate meritev. Ali si priljučen na omrežje in kako sinhroniziraš z omrežjem? Kaj se zgodi, ko preobremeniš kvantni generator?

Če je kdo ekspert, so ti ljudje:

Quantum Engineering Group

Pithlit ::

Malner je izjavil:

Kaj se zgodi, ko preobremeniš kvantni generator?

Nastane črna luknja. Potem šele imaš energije za jo z lopato skoz okno metat. Pa še sarkazem detektor lahko brez problema napajaš.
Life is as complicated as we make it...

Kaboom ::

kam nakažem $$$ ?!

to nujno rabim
 QEG

QEG



ovce ki mislijo, da delajo nekaj dobrega za človeštvo. v resnici pa samo meketajo...
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.

7982884e ::

jaz sem jo tudi lani sestavil pa imel zastonj štrom, samo potem je prišel rotschild pa mi jo sunil, vmes je pa nekej jezno mrmral v smislu "prokleti razsvetljenci, spet bi nam radi tržni delež odžirali"

Relanium ::

driver_x je izjavil:

Eni se nam tukaj smejite, medtem ko mi že leta živimo v izobilju s pomočjo omenjene naprave.

Kje se lahko dogovorim za demonstracijo?
In mislim pravo demonstracijo, ne pa predavanje na temo delovanja?

Pripravljen sem plačat :)

Oberyn ::

Kubični centimeter praznega prostora vsebuje dovolj energije, da bi z njo lahko zavreli vso vodo v oceanih. Tako da tale generator bo treba izredno natančno kalibrirati, da bo dajal max 10 kW. Že naslednja črtica na gumbku lahko pomeni 10^72 GW, tega pa ne želimo, ker bi resno preobremenilo bojler. Tako da priporočam natančno izdelavo gumbkov za nastavitve.

driver_x ::

Relanium je izjavil:

driver_x je izjavil:

Eni se nam tukaj smejite, medtem ko mi že leta živimo v izobilju s pomočjo omenjene naprave.

Kje se lahko dogovorim za demonstracijo?
In mislim pravo demonstracijo, ne pa predavanje na temo delovanja?

Pripravljen sem plačat :)


Žal so ravno danes na moja vrata potrkali ljudje iz korporacij in mi prepovedali širiti informacije.

Pithlit ::

driver_x je izjavil:

Žal so ravno danes na moja vrata potrkali ljudje iz korporacij in mi prepovedali širiti informacije.

Ta PV lobi je res žleht ja... zadnjič so mi vodo zaprli da ne bi slučajno iz vode kaj preveč čarala. Pa tko fajn je blo...

(sej smo v loži? da ne bo kdo kakih linkov zahteval...)
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Pithlit ()

chironex10 ::

Če vas slucajno prime da bi objavili svojo kodo pod open source, prej poglejte:
na 32:52: http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=QKwWPQ1Orzs

driver_x ::

@pithlit, da te ne bo kdo videl na prašiču jahati.

chironex10 ::

U ja, cool, še en bullshit perpetum mobile, elektromotor pripet na dinamo, ki napaja elektromotor. Lol. Bo delalo ja, če zanemariš vse izgube... aja samo potem lahko tudi obrnes bicikl na glavo in vrtel se bo večno. Vedno mi je zanimivo, kako folk pada na neke neumnosti, ker so prezakomplicirane, da bi jih razumeli.

Does the QEG slow down when more of a load is added?
No

it’s not that type of energy.
Če vas slucajno prime da bi objavili svojo kodo pod open source, prej poglejte:
na 32:52: http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=QKwWPQ1Orzs

Zgodovina sprememb…

driver_x ::

chironex10 je izjavil:



it’s not that type of energy.


Ti seveda na razumeš, ampak v tem primeru gre za en drug tip energije, ki ga ti ne poznaš.

chironex10 ::

driver_x je izjavil:

Ti seveda na razumeš, ampak v tem primeru gre za en drug tip energije, ki ga ti ne poznaš.

Ja, absolutno. Nategalna energija.
Če vas slucajno prime da bi objavili svojo kodo pod open source, prej poglejte:
na 32:52: http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=QKwWPQ1Orzs

msjr ::

Po moje je najbolje da to napravo potopiš v pametno vodo, ta si zapomni način delovanja in potem vse skupaj nosiš s seboj v flaški. Nobenih delov, nobenega hrupa in vzdževanja. Izi dazit.

Relanium ::

driver_x je izjavil:

Relanium je izjavil:

driver_x je izjavil:

Eni se nam tukaj smejite, medtem ko mi že leta živimo v izobilju s pomočjo omenjene naprave.

Kje se lahko dogovorim za demonstracijo?
In mislim pravo demonstracijo, ne pa predavanje na temo delovanja?

Pripravljen sem plačat :)


Žal so ravno danes na moja vrata potrkali ljudje iz korporacij in mi prepovedali širiti informacije.

Oh ti grde grde korporacije, upam da si jim vsaj zaloputnil pred nosom, zdaj imaš itak bogastva na pretek za osebno varovanje.

mat xxl ::

msjr je izjavil:

Po moje je najbolje da to napravo potopiš v pametno vodo, ta si zapomni način delovanja in potem vse skupaj nosiš s seboj v flaški. Nobenih delov, nobenega hrupa in vzdževanja. Izi dazit.


Ja samo flaška mora pa biti prav informirana, sicer si ne zapomni koliko kw je v njej....

Okapi ::

Fak, in to izvem tri dni po tem, ko sem od šjor Rossija kupil E-cat.;((

vostok_1 ::

msjr je izjavil:

Po moje je najbolje da to napravo potopiš v pametno vodo, ta si zapomni način delovanja in potem vse skupaj nosiš s seboj v flaški. Nobenih delov, nobenega hrupa in vzdževanja. Izi dazit.


Quantum flash drive!? You sir are a genious!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

Okapi ::

Pravi genij bi to vodo homeopatsko razredčil 1:1.000.000.000.000 in bi dobil še mnogo močnejši zvarek.

O.

msjr ::

Okapi je izjavil:

Pravi genij bi to vodo homeopatsko razredčil 1:1.000.000.000.000 in bi dobil še mnogo močnejši zvarek.

O.


Narobe razumeš homeopatijo! Dobil bi negativno energijo. Za homeopatsko uporabo bi rabil najprej generator negativne energije, potem bi pa redčil.

A kljub vsemu, genialno in primerno za izgradnjo warp pogona: Alcubierre drive @ Wikipedia

Se vidi kako ozko razmišljajo zgoraj navedeni izumitelji.

bluefish ::

Dovolj nakladanja.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zakaj to ne deluje (perpetuum mobile again) (strani: 1 2 )

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
5812511 (4326) cvalsr
»

asinhronski elektromotor kot generator (strani: 1 2 )

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
8123736 (9202) A. Smith

Free energy (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
35262079 (50872) Gandalfar
»

Problemi "zelene" energije (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
9314291 (10953) jest10

Brezplačna energija

Oddelek: Loža
394386 (4149) Ziga Dolhar

Več podobnih tem