» »

gre kdo v kratkem v tujino

gre kdo v kratkem v tujino

sandim ::

ce gre kdo v kratkem v tujino po nakupih italija ali avstrija essedi in podobno in se spozna na carinske dajatve naj pove, ker bi tudi jaz kupit sel zvocnike sam ne poznam teh trgovin in postopkov za vracilo davka, lahko pa bi se zmenil in bi jaz peljal sam prej mi povej katera trgovina in kje
aleksander.majde@siol.net
lep pozdrav

boštjan ::

Zvočnike boš moral kar dobro skrit,da jih ne bodo opazli,maš vlki avto.Sicer pa si poglej tole stran in se prepričaj v smotrnost nakupa.

sandim ::

mislm jih prijvit na meji samo ne vem koliko je treba placati carine in ddv saj mislim da so delani izven evrope
logitech z-560. Pri nas so 78000 sit v avsriji je ena trgovina ki jih ima za 170 eur to je 39000 sit. Upam da se mi splaca lahko kdo to pove. Ta trgovina je 247shop.at ali pc center in ne vem kje se sploh nahaja.
lep pozdrav

boštjan ::

DDV je 20%,carina pa 10%,mogoče pa ti ne bodo računali carine,ker na rač.komponente naj ne bi blo carine.Pol pa še dobiš nazaj16% MWST in si zračunaj.

sandim ::

mogoce ves za kaksen internetno stran trgovin blizu meje celovec itd.
lep pozdrav

boštjan ::

v drugem postu sem ti dal link avstrijskih internetnih trgovin,točno za celovec pa ne bi vedo.

falotXP ::

V Avstriji ti vrnejo 20% MwSt.

Terrier ::

Če te zanima je v Celovcu Birg-Vobis trgovina zraven Mediamarkt trgovine (če poznaš Celove, boš vedel kje) Cene lahko pogledaš na tukaj. Glede davka pa sam ne vem točno kako je. Na določene artikle je davek na določene pa samo carina. Nikoli pa še nisem dobil 20% MWST, dobiš cca. 12-13% če kupiš v birgu.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Še po zadnje ugodne nakupe v Avstrijo....

Oddelek: Kaj kupiti
406913 (5686) Vice

Kupovanje v Avstriji&davek

Oddelek: Kaj kupiti
121360 (1176) boštjan
»

avstrija-trgovine

Oddelek: Kaj kupiti
243575 (3040) SanSan
»

comp shopping v Avstriji

Oddelek: Loža
101281 (1054) dexter
»

Kvaliteta pri Essediju- Italija

Oddelek: Kaj kupiti
242131 (1552) Pat_MaGroin

Več podobnih tem