» »

Dobra miška pod 30€

Dobra miška pod 30€

lommmp ::

Živjo, Gigabyte M6900 mi je odlično delala 2 leta ampak je začela trokirati, vsake toliko se vstavi in moram počakati par sekund, da se lahko začne spet premikati.
Z njo sem bil zelo zadovoljen zato nameravam kupiti Gigabyte M6900 V2. Ampak prej ko naročim preverjam, če kdo pozna boljšo miško. Naj poudarim da jo ne bom uporabljal za gaming ampak bolj za programe kot so photoshop, zato potrebujem veliko DPI in gumb za spreminjanje DPI. Tudi več kot 30EUR ne bi dal.

Hvala in LP :=)
  • spremenil: lommmp ()

AapocalypseE ::

Sam imam Gigabyte M6880 in je super miška za mali denar.

M6900 V2 je malo dražja, ampak boljše miške za tak denar pomoje ni.

first_line ::

lommmp ::

Gigabyte M6880 je pomoje najboljša za svojo ceno. Ampak mislim da je tale za svoj denar tudi super:
http://www.mimovrste.com/miske-in-tipko...

Kar se ebaya tiče je pa poštnina malce visoka.

AapocalypseE ::

Če potrebuješ veliko DPI je to to. Za takšno ceno res super miška.

Če boš šal osebno dvignit, jo naroči pri Mimovrste, če pa preko pošte pa raje enaa.com, ker je cenejša.

first_line ::

lommmp je izjavil:

Gigabyte M6880 je pomoje najboljša za svojo ceno. Ampak mislim da je tale za svoj denar tudi super:
http://www.mimovrste.com/miske-in-tipko...

Kar se ebaya tiče je pa poštnina malce visoka.


Bolje pri nas dati 30€ za eno ničvredno miško, kot za eno kvalitetno iz Nemčije za ~30€ s ptt?

Svašta pička rodi :|

lommmp ::

je razlika med Gigabyte Force M7 v Sloveniji ali pa v Nemčiji?

AapocalypseE ::

Razlika je v tem, da daš več EUREUR, če jo kupiš v tujini pa še čakaš dlje 8-)

Mora pa bit M7 THOR, ker samo M7 ma 3200dpi

first, glede kupovanja v tujini pa bi ti jaz napisal tako... raje podpiram SLO trgovine, če se le da kot pa tujino, tako da se kar na tebe nanaša tisti zadnji stavek, ki si ga napisal.

Zgodovina sprememb…

lommmp ::

jst bom lepo na mimovrste nabavu ker sem tam vip in me niso še nikoli razočarali :)

shadeX ::

Vse je enkrat prvič ;)

first_line ::

Saj zaradi takih, ki niste sposobni nabaviti v tujini (ker podpirate domače poštene prodajalce), pa imamo take poceni in kvalitetne izdelke na razpolago.

SnowyOwl ::

first_line je izjavil:

lommmp je izjavil:

Gigabyte M6880 je pomoje najboljša za svojo ceno. Ampak mislim da je tale za svoj denar tudi super:
http://www.mimovrste.com/miske-in-tipko...

Kar se ebaya tiče je pa poštnina malce visoka.


Bolje pri nas dati 30€ za eno ničvredno miško, kot za eno kvalitetno iz Nemčije za ~30€ s ptt?

Svašta pička rodi :|


Ma ti si pa res brihten. 30€ vredno miško bo zdej šel iz tujine naročevat, da bo imel še enkrat toliko stroškov plus tega da bo še dlje čakal.

Svašta pička rodi 8-O

first_line ::

Pravzaprav bo iz Nemčije prej tu miška, kot od kake Mimovrste.
Stroškov bo za ptt 6€.
Miška bo svetlobna leta pred kakšno našo 30€ vredno (verjetno boljša od 60€ naše), sploh gonilniki so razred zase.

Svašte res pička rodi, tudi mene, človeka z IQ višjem od št. prstov na mizarjevi roki.

No, saj mene nič ne stane če kupujete pri nas, verjetno je zame še bolje če ne uporabljate eBaya in si po nakupu premislite da bi plačali. Bananastanci :))

SnowyOwl ::

Glej, pa kakšna razlika je med našo in nemško miško, če se gre za isto firmo in model? Ne razumem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: SnowyOwl ()

AapocalypseE ::

Jaz nabavim v tujini samo, če se pri nas zadeva ne dobi ali če je pri nas dosti dražja.

Pri nas, če naroči miško, jo dobi drugi delovni dan ali max. dva dni čaka, tako da me res zanima kako pride iz tujine prej do nas.

Brezveze kompliciraš first...

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katera miška? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
32065846 (4546) yayo
»

Cs go miška

Oddelek: Igre
201969 (1356) Heavy
»

Tipkovnica in miska za prenosnik

Oddelek: Kaj kupiti
91350 (1168) Nesta
»

Gaming miška za male pare (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5116592 (14828) jstsemcar
»

Miš

Oddelek: Kaj kupiti
334084 (3061) frustratedas

Več podobnih tem