» »

Blade Runner 2

Blade Runner 2

««
12 / 14
»»

vostok_1 ::

Nikec3 je izjavil:

Ni pa presežek, ki bi ga gledal dvakrat v krajšem časovnem obdobju.

To ni noben film.

Bolj se mi zdi, da obstoj nadaljevanja sploh ni bil potreben.

Seveda nadaljevanje ni bilo potrebno. Je pa kul, da ga imamo.


So filmi, ki sem jih gledal po 5x in več. Sicer ne v roku enega leta, ampak tko...1x na leto in pol do dve.
Če vpalim Aliense sedaj, bi vrjetno še vedno z zanimanjem gledal, če sem morda kak detajl spregledal. Čeprav ga znam skoraj na pamet.
It's just so rich, da vsakič vidiš kaj novega.

Nekatere slabše filme sem tud večkrat gledal. They have a good vibe to me.

Kul da ga imamo?
Šure. But I don't really care and I'm probably not gonna lose a lot of sleep over it.
It's just something that happened.
Tko kot kdaj na cesti, ko srečaš kakšen poseben izredni prevoz, ki prevaža nekaj nenavadnega. Ampak par 100m kasneje so misli že drugje.
Definitivno ne vem, če je to full-ticket price movie. Je pa definitivno znižana vstopnica.

Villeneuve je tista sorta direktorja, ki bi v času filemskih velikanov bil mediocre, dandanes, v eri Transformers: Age of Extinction, pa nadpovprečen.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

Gregor P ::

vostok_1 je izjavil:

Tista z holo-sync sexom,
... nekaj podobnega je bilo v filmu Her/Ona, le da ni bila holografska scena ...
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Ales ::

Nikec3 je izjavil:

Ni pa presežek, ki bi ga gledal dvakrat v krajšem časovnem obdobju.

To ni noben film.

Oh no, če naletiš na dober večplasten film ali na izdelek, ki te kinematografsko zanima, si ga pogledaš tudi večkrat v enem dnevu. To ni nič tako nenavadnega, sigurno pa to ne velja za povprečnega obiskovalca kina ali dolpotegnjenega sessiona v dnevni, ki ga ne zanima nič ali ga bolj zanima kaj čisto 16. in ne filmska umetnost ali obrt kot taka (pa ne mislim tebe s tem!). Pač ljudi zanimajo različne stvari in tudi filme gledamo na različne načine.

vostok_1 ::

Gregor P je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Tista z holo-sync sexom,
... nekaj podobnega je bilo v filmu Her/Ona, le da ni bila holografska scena ...


Sem gledal, ampak kolikor se spomnem sta tam seksala zgolj besedilno.

Tu mi je bilo všeč, da je holograminja najela prostitutko kot nadomestek.

Ampak vse ostalo okoli tega je polno inkonsistenc.
Punca sploh ni bila nekaj tako dobro orisana kot girlfriend oz. it felt a bit prisiljeno. Tud tehnika prikaza je bila malo za lase privlečena. Poleg tega, zakaj je ravno to prostitutko najela, ki je bila špijon itd.


Tisti prizor z otroško delovno silo in šefom je bi malce...klišejski. Ko mu ni želel povedati podatka ga je mahnil s pištolo in grozil, da mu bo preluknjal betico. Takrat sem malo zavil z očmi.

Jz bi to spremenil v "Well, if you don't tell me what i need to know...then i don't need you".
To pa zato ker je šef malo prej na otroke kričal "if you don't work, i don't need you".
It would be a much better ironic twist to it.

It's those little things, ki ti pričarajo nekatere scene.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

jype ::

vostok_1 je izjavil:

Sem gledal
ZOMG, vostok gleda SJW drame.

bambam20 ::

Vostok gleda marsikaj, a ne mora iz svoje kože in je kot un Smrkec Zmrda. Tudi, če mu je všeč tega ne bo ravno priznal.

vostok_1 ::

jype je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Sem gledal
ZOMG, vostok gleda SJW drame.


Um...wat? Her ni bil pretirano SJW. Je bil sicer nekoliko emasculirana prihodnost, ampak to je pa to.

bambam20 je izjavil:

Vostok gleda marsikaj, a ne mora iz svoje kože in je kot un Smrkec Zmrda. Tudi, če mu je všeč tega ne bo ravno priznal.


Res?

Kdaj pa se je to zgodilo, lahko kak citat, al bo sam kazanje tam nekam?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

vostok_1 ::

PS. pozabil sem omenit...product placement. Peugeot je kar izdatno financiral zgleda.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

bambam20 ::

vostok_1 je izjavil:


Res?

Kdaj pa se je to zgodilo, lahko kak citat, al bo sam kazanje tam nekam?


Jah, veliko kritiziraš pa nergaš a ne :).

vostok_1 ::

A ti si tud eden tistih, ki gleda sam na zunanjost?

Veliko stvari sem že pohvalil. Kritiziram tisto kar si res zasluži kritiko.
Če so vam industrijsko procesirani holivud filmi všeč...super.
Ampak žal in the grand scheme of things...they suck balls.


OT: bit igralec dandanes v holivudu mora bit dokaj enostavno. Sam resno, neekspresivno faco moraš cel film držat in job done.

Deckard je imel kickass faco, ta notebook guy ima generic serious face.
Pa ne da ne ne bi znali špilat, sam zgleda, da jim je to zapovedano. Čemu...pojma nimam.

Poglej primer dobrega igranja with charachter and z low(er) budget.



There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

bambam20 ::

vostok_1 je izjavil:

A ti si tud eden tistih, ki gleda sam na zunanjost?

Veliko stvari sem že pohvalil. Kritiziram tisto kar si res zasluži kritiko.
Če so vam industrijsko procesirani holivud filmi všeč...super.




Niti po zunanjosti me ne prepriča. Generečin film, ki se naslanja na slavo predhodnika. Namesto, da bi film poizkusil biti samosvoj, drugačen, da bi presenetil, bi gledljiv večkrat želi biti zgolj nadaljevanje prvega dela.


Letos sem v kinu gledal 3 filme. Aliene, Blade runnerja in Planet opic. Zanimivo je, da sta Planet opic ko Blade runner neverjetno razvlečena filma in je Alien tukaj najmanj dolgovezen, da ne zaspiš zraven ob gledanju.

Planet opic je dini, kateremu bi dal oceno spodobno, ker ima vsaj zgodbo primerno, ki se lepo zaključi v celino, čeprav mi je drugi del mogoče najboljši.


Rad imam evropsko produkcijo samo ta že tudi lep čas ni zmožna sproducirat kakšnega zanimivega filma.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

vostok_1 ::

Filmcalypse.

We're just not getting quality blockbusters anymore.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

jype ::

Yes, we do, you just don't understand them.

noraguta ::


Rad imam evropsko produkcijo samo ta že tudi lep čas ni zmožna sproducirat kakšnega zanimivega filma.

V smislu nadaljevank res šepajo.

Ampak tud umori na podeželju znajo bit bolj napredni pri zgodbi kot pa kake sf franšize.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: noraguta ()

vostok_1 ::

jype je izjavil:

Yes, we do, you just don't understand them.


Transformers: Age of extinction ti je bil všeč. I understand that.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

jype ::

Za razliko od tebe jaz gledam dobre filme, pa mi potem ni treba jamrat nad slabimi.

bambam20 ::

jype je izjavil:

Za razliko od tebe jaz gledam dobre filme, pa mi potem ni treba jamrat nad slabimi.



Hehe. Good one.

vostok_1 ::

jype je izjavil:

Za razliko od tebe jaz gledam dobre filme, pa mi potem ni treba jamrat nad slabimi.


Such as?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

jype ::

V tem mesecu Tuntematon sotilas, Blade Runner 2049, The Post. Vsi odlični.

bambam20 ::

jype je izjavil:

V tem mesecu Tuntematon sotilas, Blade Runner 2049, The Post. Vsi odlični.

Dva res izgledata odlično. Kdo je tretji? Umor na Orient expressu?

vostok_1 ::

jype je izjavil:

V tem mesecu Tuntematon sotilas, Blade Runner 2049, The Post. Vsi odlični.


Prvi je EU produkcija in ne holivud blockbuster.
Drugi smo že povedali. Ni odličen. Zgolj ni slab.
Tretji je vrjetno kar decent, tipa bridge of spies predvidevam. Odličen pa ti je predvsem zaradi tega ker prikazuje borbo ženske z šovinizmom. So predictable.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

bambam20 ::

vostok_1 je izjavil:


Tretji je vrjetno kar decent, tipa bridge of spies predvidevam. Odličen pa ti je predvsem zaradi tega ker prikazuje borbo ženske z šovinizmom. So predictable.


Sprosti se malo.

The Post depicts the journalists from The Washington Post and The New York Times who published the Pentagon Papers regarding the involvement of the United States government during the Vietnam War.

vostok_1 ::

Saj pravim, vrjetno je dober. Hanks je igral tudi v bridge of spies in načeloma he can do no wrong.
Sem prepričan pa zakaj je jypetu tako še posebej všeč.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

bambam20 ::

vostok_1 je izjavil:

Saj pravim, vrjetno je dober. Hanks je igral tudi v bridge of spies in načeloma he can do no wrong.
Sem prepričan pa zakaj je jypetu tako še posebej všeč.



Brigde of Spies je pa slab film.


Če dobro razumem v tem filmu prikazuje zmago tiskanih medijev, kjer je želela vlada preprečiti objavo dokumentov in je zato pomembno.

jype ::

vostok_1 je izjavil:

he can do no wrong.
Have you watched Apollo 13?

Hollywood je že od nekdaj tak, kakršen je. Redno od sebe daje odlične filme, a v poplavi "legally blonde" reči niso pretirano pomembni. Tržna ekonomija in IQ distribucija, jebiga.

Kar pa ne pomeni, da držijo tvoje trditve o tem, da "dobrih filmov ni". Oba Blade Runnerja sta odlična filma in tega ne more nič spremeniti. No, Jared Leto lahko, ampak na srečo so njegove scene kratke in redke.

vostok_1 ::

I did. It was a solid average.

Bridge of spies ni slab film. Je povsem soliden.
Čemu bi bil slab?


Saj sem povedal. AAA filmi v holivudu niso več dobri, tko kot nekoč.
Tiste experimentalne produkcijske hiše pod njegovim okriljem...zadanejo vsake toliko kakšnega, ja.

Težko rečeš zadnjemu Blade Runnerju, odličen film, ker to bi bil disservice do originala.

Res ne vem koliko si ti kredibilen, glede na to, da ti je The last Jedi bil dober.


Ki pa je taka gmota odpadkov (granted...še vedno ni Alien: Covenant level, but not that far away).
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

kuall ::

Gre se za to, da filme gledajo otroci ali otroci po "srcu" kot je jype, ki imajo nizek IQ. Filmi so v svojem bistvu pravljice. Zato so filmi idiotski, pravljice, otročji, predvidljivi, nerealistični, dolgočasni. Razen kakšen Curb your Enthusiasm je še gledljiv, ostalo pa večinoma pravljice za idiote. Ok enkrat na mesec ga že pogledaš, ko ti zapašejo pravljice, za znanstvene možgane pa pravljice niso ravno zanimive. Je realnost bolj zanimiva. Filme se tako večinoma gleda zarad zanimivih lepih prizorov, vsaj jaz jih zato gledam, torej zaradi lepih slikc, 3d efektov.

Vsi filmi so narejeni po istem kopitu. To je zarad človeške lastnosti, da radi posnemajo en drugega, tisto kar je moderno vsi delajo. Je pa toliko zanimivih stvari v svetu, ki jih filmi ponavadi ne prikazujejo, da po moje filmsko industrijo čaka revolucija enkrat, ko se jim bo posvetilo. Več realizma rabimo in več prizorov, ki so zanimivi zaradi svoje realnosti. Več psihologije, več pristnih izrazov na obrazih, manj manekenov in manekenk s tistimi nerealističnimi toni glasosov. Jaz te znake tako dobro opazim da me pač to moti, ker vem, da me imajo za idiota. Vse to pa lepo doseže Curb your enthusiasm, ta je obseden z znaki med vrsticami, ki jih vsak človek seje okoli sebe ves čas, kot vonj. Samo je treba mau možgane vklopit, da ti je to zanimivo in mau začet razmišljat o stvareh, ki jih opažaš vsak dan okoli sebe, ne pa ostat otrok celo življenje in verjet v pravljice.

vostok_1 ::

Jz nimam težav z braindead filmi.
Kot že povedano i love Pacific Rim.

Vse odvisno kako je skupaj sestavljeno. Pri TLJ te peče glava od neumnosti in inkonsistenc.

Kira scena pri BR2049 vam recimo dejansko pade vn kot nekaj posebnega?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

jype ::

vostok_1 je izjavil:

Res ne vem koliko si ti kredibilen, glede na to, da ti je The last Jedi bil dober.
Popolnoma, glede na to, da so vsi Star Wars filmi gmota odpadkov, nekateri vključno s compactorjem.

Ampak naj te ne skrbi zame, jaz uživam v dobrih filmih, raje poskusi v bodoče gledat boljše filme, recimo novega Blade Runnerja, ki je v marsičem presegel originalnega. Tega ti sicer ne razumeš, ampak sčasoma boš že, saj bo AI poskrbela, da boš pridobil te sposobnosti.

vostok_1 ::

S čim ga je presegel?

Efekti? I doubt it, glede na to, da je bil originalni BR state of the art.
2049 pa je zgolj generična post produkcija.

Zgodba? Um, not really. Za svoj čas je bil BR dokaj frišen.

Igralci? Not even fucking close.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

bambam20 ::

jype je izjavil:


Oba Blade Runnerja sta odlična filma in tega ne more nič spremeniti.


To je tvoje osebno stališče, da je drugi del odličen. Film se polomi pri karakterjih in zgodbi.

jype ::

bambam20 je izjavil:

Film se polomi pri karakterjih in zgodbi.
Ne, se ne.

vostok_1 je izjavil:

Igralci? Not even fucking close.
Mhm Harrison Ford je bil res legenda, ki ga ne more nadomestiti nihče drug. Škoda, da ni nastopal tudi v drugem delu.

Praktično edina neumnost v celem filmu je zadnji pretep. Vse ostalo je super.

bambam20 ::

vostok_1 je izjavil:


Zgodba? Um, not really. Za svoj čas je bil BR dokaj frišen.


Zgodba je v enki preprosta. najboljše zgodbe so preproste. Potem je samo odvisno, kako zna režiser to zgodbo prikazati skozi pravilno izbrane igralce.

jype ::

Tudi v nadaljevanju ni nobene težave v zvezi s tem. Nadaljuje se tam, kjer se je prejšnji film končal. Zgodba je še naprej preprosta, z zelo podobno obliko zapleta: Išče se proizvedeno žensko, ki je rodila, ko se jo najde pa otroka, ki ga je rodila, ker naj bi bilo to prepovedano, tehnološko nemogoče in bistveno za družbeno identiteto proizvedencev.

vostok_1 ::

jype je izjavil:

bambam20 je izjavil:

Film se polomi pri karakterjih in zgodbi.
Ne, se ne.

vostok_1 je izjavil:

Igralci? Not even fucking close.
Mhm Harrison Ford je bil res legenda, ki ga ne more nadomestiti nihče drug. Škoda, da ni nastopal tudi v drugem delu.

Praktično edina neumnost v celem filmu je zadnji pretep. Vse ostalo je super.


Torej...BR2049 je imel dobro igro, ker je bil Ford notri?

I rest my case judge...
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

jype ::

Ford je super odigral, Gosling tudi. Princess bride tudi. Celo nad igro Kriste Kosonen nimam pripomb, drži pa, da od nje pride le par stavkov.

Edini, katerega igra je pričakovano šibka, je Leto, pa tudi on se v zgodbo čisto OK vklopi. Namesto njega bi raje videl koga, ki mu grejo sinister vloge bolje od rok, recimo Cumberbatch. Leto sploh ni Britanec, tako da mi ni jasno, kako lahko igra "bad guy" vlogo v ameriškem filmu.

vostok_1 ::

Gosling je cel filem imel isto faco, povedal pa skoraj nič. Ostali novi so komplet forgettable.
Mi pa je bila edino scena z tistim kozarcem všeč. Predvsem zaradi načina in ne toliko zaradi igralki, ki sta bila as flat as fuck.

I think your standards are pretty low.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

jype ::

vostok_1 je izjavil:

Predvsem zaradi načina in ne toliko zaradi igralki, ki sta bila as flat as fuck.
Ti pa res v življenju še nisi videl dobre igre.

Nikec3 ::

Več realizma rabimo in več prizorov, ki so zanimivi zaradi svoje realnosti. Več psihologije, več pristnih izrazov na obrazih, manj manekenov in manekenk s tistimi nerealističnimi toni glasosov.

Filmov ne hodim gledati zaradi realnosti. Filmi so kvečjemu pobeg iz realnosti.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

vostok_1 ::

Če bi to bil meni kriterij, ne bi Pacific Rima in podobnih, nikoli gledal.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

bambam20 ::

Nikec3 je izjavil:

Več realizma rabimo in več prizorov, ki so zanimivi zaradi svoje realnosti. Več psihologije, več pristnih izrazov na obrazih, manj manekenov in manekenk s tistimi nerealističnimi toni glasosov.

Filmov ne hodim gledati zaradi realnosti. Filmi so kvečjemu pobeg iz realnosti.


Jap. Dokler ne odrasteš so ti takšne scene zanimive.

Pri 1.37 min, ko mu 118 kilski Rock na polno stisne uppercut, ki bi dejansko zlomil čeljust ali pa kar zlomil vrat, tipa poslal v nezavest. AH, nima veze.



vostok_1 je izjavil:

Če bi to bil meni kriterij, ne bi Pacific Rima in podobnih, nikoli gledal.


Sploh ne vem zakaj jih gledaš. Očitno imaš preveč časa govno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

vostok_1 ::

What? A si ti sploh razumel kar sem napisal?

Sicer pa čemu me zmerjaš, a sem jaz kdaj tebe zmerjal?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

jype ::

vostok_1 je izjavil:

Sicer pa čemu me zmerjaš, a sem jaz kdaj tebe zmerjal?
Če zmerjaš eno babo, nas zmerjaš vse!

vostok_1 ::

Hahahahah.

Good one.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Nikec3 ::

Jap. Dokler ne odrasteš so ti takšne scene zanimive.

Pri 1.37 min, ko mu 118 kilski Rock na polno stisne uppercut, ki bi dejansko zlomil čeljust ali pa kar zlomil vrat, tipa poslal v nezavest. AH, nima veze.

Vsaka umetnost je zame umik iz realnosti. Naj gre za knjige, filme, glasbo ali kaj drugega. Realnosti mam dovolj v realnem življenju in je ne potrebujem še drugje.

Pri 1.37 min, ko mu 118 kilski Rock na polno stisne uppercut, ki bi dejansko zlomil čeljust ali pa kar zlomil vrat, tipa poslal v nezavest. AH, nima veze.

Kaj ima to veze s čemer koli? Mad Max: Fury Road tudi ni realnem film, pa kaj zdaj?
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Nikec3 ()

kuall ::

Nikec3 je izjavil:

Več realizma rabimo in več prizorov, ki so zanimivi zaradi svoje realnosti. Več psihologije, več pristnih izrazov na obrazih, manj manekenov in manekenk s tistimi nerealističnimi toni glasosov.

Filmov ne hodim gledati zaradi realnosti. Filmi so kvečjemu pobeg iz realnosti.


Dobra umetnost POUDARI realnost.
Slaba pa jo prikaže NAPAČNO.

Poudari pomeni, da jo prikaže na primeru, ki je bolj jasen, kot je v resničnem svetu. Na bolj zgoščen način. Podobno kot si znanstvenik najde enostaven primer problema, ki ga hoče rešiti, da ga tako lažje razume in reši.

Prikazovanje realnosti napačno pomeni to, da se jo prikaže tako, kot si jo predstavljajo naši primitivni živalski možgani.
Primerov tega je na tone. Sem spadajo vse napake, ki jih delamo. Pa vse vere, ideologije, vraževerja. V bistvu vse kar narobe razumemo.

Jaz ne rabim pobega iz realnosti. Jaz rabim še več realnosti, samo v bolj jasni obliki, da jo bom lažje razumel. Saj za to se gre pri tem, če imaš za boga vse kar obstaja. Realnost imaš rad kot boga in je nimaš nikoli dovolj. Vse predstave, ki si narobe razlagajo realnost so zelo slaba stvar.

Zato jaz ne morem prenašat nerealističnih filmov, ker me spominjajo na idiotizme, v katere ljudje verjamejo in ki jih je opazit na vsakem koraku.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kuall ()

jype ::

kuall je izjavil:

Dobra umetnost POUDARI realnost.
Slaba pa jo prikaže NAPAČNO.
LSD ni znan po tem, da spodbuja nastanek dobre umetnosti, ali da poudarja realnost.

vostok_1 ::

@kuall
Pol veliko zamujaš.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

kuglvinkl ::

kuall je izjavil:

Gre se za to, da filme gledajo otroci ali otroci po "srcu" kot je jype, ki imajo nizek IQ. Filmi so v svojem bistvu pravljice. Zato so filmi idiotski, pravljice, otročji, predvidljivi, nerealistični, dolgočasni. Razen kakšen Curb your Enthusiasm je še gledljiv, ostalo pa večinoma pravljice za idiote. Ok enkrat na mesec ga že pogledaš, ko ti zapašejo pravljice, za znanstvene možgane pa pravljice niso ravno zanimive. Je realnost bolj zanimiva. Filme se tako večinoma gleda zarad zanimivih lepih prizorov, vsaj jaz jih zato gledam, torej zaradi lepih slikc, 3d efektov.

Vsi filmi so narejeni po istem kopitu. To je zarad človeške lastnosti, da radi posnemajo en drugega, tisto kar je moderno vsi delajo. Je pa toliko zanimivih stvari v svetu, ki jih filmi ponavadi ne prikazujejo, da po moje filmsko industrijo čaka revolucija enkrat, ko se jim bo posvetilo. Več realizma rabimo in več prizorov, ki so zanimivi zaradi svoje realnosti. Več psihologije, več pristnih izrazov na obrazih, manj manekenov in manekenk s tistimi nerealističnimi toni glasosov. Jaz te znake tako dobro opazim da me pač to moti, ker vem, da me imajo za idiota. Vse to pa lepo doseže Curb your enthusiasm, ta je obseden z znaki med vrsticami, ki jih vsak človek seje okoli sebe ves čas, kot vonj. Samo je treba mau možgane vklopit, da ti je to zanimivo in mau začet razmišljat o stvareh, ki jih opažaš vsak dan okoli sebe, ne pa ostat otrok celo življenje in verjet v pravljice.


Smrdi po supremacizmu tole, pa naj ti bo vseeno. Poglej si Shotgun stories, https://www.rottentomatoes.com/m/shotgu.... Kolk je lepega in veličastnega na svetu.
Your focus determines your reallity

Nikec3 ::

Zato jaz ne morem prenašat nerealističnih filmov, ker me spominjajo na idiotizme, v katere ljudje verjamejo in ki jih je opazit na vsakem koraku.

Torej zate odpade vsa znanstvena fantastika ali pa recimo filmi Quentina Tarantina?
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"
««
12 / 14
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Time to Die

Oddelek: Sedem umetnosti
383226 (1923) Kurzweil
»

Najboljši film zadnjih 5 let (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
5210869 (7325) gus5
»

TOP filmi 2017

Oddelek: Sedem umetnosti
408481 (6080) bambam20
»

Filmi 2017

Oddelek: Sedem umetnosti
101614 (1227) Nikec3

Več podobnih tem