» »

Je update na XP blokiran?

Je update na XP blokiran?

CyberPunk ::

Pred kakim tednom sem preko Windows Update uspesno posodobil zadnji XP racunalnik v blizini, ko pa sem danes to nameraval narediti v enem XPju v VirtualBoxu, zadeva ni sla skozi. IE je zamrznil. Ucinek je bil isti, ce sem zalaufal preko bliznjice Windows Update ali pa najprej odprl IE in v njem v menuju izbral Windows Update. Po rebootu tudi nobenih sprememb.
Kaksna ideja, kaj bi lahko bil vzrok?

matobeli ::

Uf, lahko je marsikaj. Tudi meni včasih različni PCji niso hotl posodabljat sistema, sploh pa ne preko IE. Sem iskal po netu kaj bi lahko bilo, reinštaliral win updejt, pa vse skupaj ni nič zaleglo.

Potem pa se je pa stvar sama od sebe popravila.

Mogoče če tempiraš urnik za updejte tako da bo mašina takrat prižgana in opazuješ če se kaj zgodi. V enem primeru sem pa samo pustil IE odprt da je on vse premlel, trajalo je kar nekaj časa, ampak našel in inštaliral pa je.

Glede na to da ni več updejtov pa lahko ročno potegneš celoten paketek dol in tisto inštaliraš. Nevem pa kje dobiti ta paket updejtov, nekje v globinah MS strani je bil takrat.

Duhec ::

Lahko se ti je sfižil wup program.
Poženi FixIt za XP/Visto, če bo kaj boljše.
http://support.microsoft.com/kb/836941
Imaš SP3?
http://blackbird.si/

Isotropic ::

ni blokiran

CyberPunk ::

Tisti FixIt naj bi nekaj naredil, ampak je tudi po rebootu enaka situacija. Ja, SP3 je (pise: Windows XP Professional, Version 2002, Service Pack 3).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows update ne obvešča več o posodobitvah

Oddelek: Pomoč in nasveti
51271 (858) He-Man
»

MTP device ne dela na Win8.1

Oddelek: Pomoč in nasveti
171867 (1778) Apple
»

windows xp svchost problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
202226 (1840) lovro535
»

Težava z .NET 3.5

Oddelek: Pomoč in nasveti
9958 (746) NeMeTko
»

Po dnevu zatišja -- Microsoft in RPC (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
656747 (6747) undefined

Več podobnih tem