» »

Dreamweaver 4.0 težave s šumniki v win2k

Dreamweaver 4.0 težave s šumniki v win2k

Charls ::

Imam problem s šumniki in to samo s črko Č ,ki mi jo nepravilno prikaže v Dremweaver 4.0 Ne vem ali je že bil kje ta problem opisan.Nekje sem bral da je ta problem že odpravljen v Dremweaver 4.0,vendar meni nikakor ni uspelo .
Za vse nasvete se že vnaprej zahvaljujem.

JLP ::

Tukej ni nobenih problemov. Prever v nastavitvah da maš tapravo kodno tabelo izbrano (ISO 8859-2) pa da maš taprav fnt za prikaz u DW4 naštiman. Tak k ma šumnike an.
Live long and prosper!

Lunik ::

Kokr jest poznam win2k, majo ze itak gromozanske probleme z sumniki. Zato tut pisem brez :) Pomoje je problem v winsih.

JLP ::

Hm ne vem no. Jest mam Win2k kle že zlo dovg pa niti mal problemov s šumniki nkol nism mu. Tud u DW4 ni problemov sam nastavt morš vse prov. Tko da jest mislm da je problem nek med tipkovnco pa med stolom :)
Live long and prosper!

bzagozen ::

Jaz mam tud w2k in drewamwever 4 pa dela vse OK. Poglej pod page properties, da imaš naštiman Tapravo KOdno tabelo oz Central Europe (ali nekaj takega). Če tega nimaš poštimanega, pol pa res ne prikazije prav. Men tud ni kazalo šumnikov brez tega.
www.alkoma.si

Jebiveter ::

Jst tudi nimam problemov z sumniki.
Vendar me zajebava druga stvar: ko program cracknem mi sploh noce prav shranit strani! V predogledu dela vse normalno, ko pa hocem strani pogledat tako, da jih odprem iz Explorerja pa se pokazejo samo okvirji brez slik in cisto druge barve! To se mi ne dogaja dokler proggyja ne screckam (trial)!

Any susections?
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

bostjan1s ::

Eh ja v win2000 je treba met default settings (regional) slovene pa keybord slovene pa je rešana zadeva z šumniki :)
Regional settings:)

bzagozen ::

Jebiveter: Dobi si "original" na kaki warez srani.
www.alkoma.si

Horhe ::

Jz sm meu tud probleme pa sm kr anglesko tipkovnico odstranu tko da mam default zdej SLO, pa u DW4 pa shrani stran pod 8859-2 pa ti bo delal u redu ...
Moja sestra bl obvlada PC k jz ......

Jebiveter ::

Zdej upam, da me ne boste zagnojili zato...

bzagozen: A bi lahko ti meni poslal kaksen link do kaksne warez strani na mail?

10001x TNX!
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

Muflon1 ::

PAge properties -> page code-> windows 1250

JLP ::

Bolš je dat code page na ISO-8859-2.
Live long and prosper!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Linux in kWord

Oddelek: Programska oprema
111588 (1435) Gh0st
»

charset ?

Oddelek: Programiranje
132969 (2805) cahahopie
»

HTML kodne tabele???

Oddelek: Programiranje
91494 (1420) Loki
»

Dreamweaver

Oddelek: Programska oprema
271609 (1351) MaverickT
»

Front page

Oddelek: Programiranje
5913 (793) Elemen_T

Več podobnih tem