» »

Lindsey Stirling - Shatter Me

Lindsey Stirling - Shatter Me

RejZoR ::

Par dni nazaj je izšel nov album od Lindsey Stirling imenovan Shatter Me. Itaq sem že dalj časa fan Lindsey, ker ima za razliko od večine res totalno samosvojo glasbo in je s svojo odštekano pojavo res neki posebnega. Pa že tko imam velik respect za vse, ki igrajo na violino ker je res fascinanten in zahteven inštrument, sploh ko se ga uporabi na malo manj klasičen način (ala Vanessa Mae, 2Cellos, Lindsey Stirling it). Tale zadnji album ima za moje pojme daleč najboljše komade do sedaj, ker so res čist vsi zelo poslušljivi in eni zvenijo res noro. Še posebej oba vokalno podprta komada, Shatter Me z Lzzy Hale in We Are Giants z Dia Frampton. Al pa Heist, ki bi ga brez vsakega sramu lahko zalepil v kakšen nor filmski car chase (kar mi je res prvo padlo na misel, ko sem slišal fast tempo beat na začetku). Se ne zafrkavam, zveni res noro.

Shatter Me


Evanescence - My Immortal Cover (Bonus track iz Deluxe verzije CD-ja)


Crystalize (starejši albumi)


Stars Align (starejši albumi)


Shatter Me na Spotify (uporabite ProxMate dodatek za brskalnik):
https://play.spotify.com/album/2spbck4E...

Preview komadov iz Shatter Me:
http://www.amazon.com/Shatter-Me-Lindse...

Domača stran:
http://www.lindseystirling.com

Kakšna se vam zdi? Je tle na Slo-Tech še kakšen fan Lindsey al sem edini? :D Al pa če sem s tole objavo mogoče navdušil še koga... :)
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

mihec87 ::

Jup jo že mam ene dve leti dodano na yt..

jest10 ::

No malo preveč se že spakuje, ter dejansko ne igra preveč dobro(poglej si kak nastop v živo, ne studijskih komadov), izpade pa fajn v kombinaciji z elektroniko.
Je pa seksi>:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jest10 ()

RejZoR ::

Pa probaj ti igrat violino in skakat po odru... In tisti prvi live nastopi so imel težave, če gledaš novejše pa jih nima več. Tud pri violini ozvočenje igra veliko vlogo. Zato orkestri ne igrajo v vsaki luknji ampak so ponavadi perfektno ozvočeni amfiteatri. Lindsey vsaj zaenkrat še ni imela takih privilegijev in je vglavnem igrala na navadnih odrih.

Kar pa se tiče njenega "spakovanja", pač je tak odštekan karakter, zakaj pa bi morala bit neki resna in zamorjena. Men je ravno zarad tega kul, ker je vedno sproščena in odštekana.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

jest10 ::

Prosim ne začni se usajati kot otrok, če ne padamo vsi po tleh od navdušenja.

P.S. Za sabo imam dosti let igranja violine

RejZoR ::

Kdo se kjerkoli usaja? Edini, ki je ven padu si ti. Jezst sem zgolj pokomentiral tvoj post. In če si igral violino me, če sem iskren en drek briga. Te nisem nikjer videl niti slišal in mi to "dejstvo" posledično pomeni točno nič. Predvsem zato, ker poznam cel kup folka, ki kvazi neki obvladajo in kritizirajo vse druge zato ker se jim zdi, da imajo potem kar avtomatično ta privilegij samo zato ker so pač delal isto stvar (in nikoli ničesar dejansko dosegli). Kar je v naših koncih itaq tipičen scenarij poln fovšije.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Mavrik ::

jest10 je izjavil:

Prosim ne začni se usajati kot otrok, če ne padamo vsi po tleh od navdušenja.

P.S. Za sabo imam dosti let igranja violine


A moraš res biti takoj žaljiv? Kakšen odnos do drugih je to?

(Tvoj P.S. pa me je spomnil na tole kolumno.)

Kar se pa te punce tiče - videospoti mi niso všeč (mogoče malo preveč zaigrani?), zvrst in stil albumov pa mi je zelo kul, še posebej med delom in vožnjo.
The truth is rarely pure and never simple.

BALAST ::

Hvala Mavrik za link na kolumno Mazzini-ja.
Sem se kar pošteno zamislil kam vodi novinarsko pero, ko je potrebno prežvečit prvih par komentarjev pod novicami, še posebno ko dobivamo podobne komentarje (neglede na vrsto novic) praktično od vseh vodilnih kadrov v državi (na primer Pahor in Bratušek, Kučan, Virant...). :D

Začinim še s citatom Mazzinija:
Koliko genialnih idej, novih podjetij in uspešnih karier se je torej izgubilo v slovenskem bermudskem trikotniku med hladilnikom, televizorjem in kavčem.


Pa lep vikend vsem!!!
"You may fool all the people some of the time;
you can even fool some of the people all the time;
but you can't fool all of the people all the time."

mare87 ::

Super sede violina/dubstep, electro.

Še ena morebitna zvezda iz Xfactorja, božanski glas:


vostok_1 ::

Lindsey je kul, sm fen že neki časa. Sam priznam, postane hitro monotono. Vsake tolko pa paše jo poslušat.

djabi ::

Meni sta ta spodnja komada kul ...

Ta je meni osebno boljši od originala:


Pa ta, zelo kul:

RejZoR ::

A kdo ve kje bi lahko kupil album Shatter Me Deluxe verzijo? Rad bi fizično zadevo, ampak kakor vidim jo tržijo samo preko Target, ki pa kot kaže ne dostavlja v EU. Sem že vprašal na njeni FB strani, pa še nisem dobil nobenega odgovora.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

bluefish ::

Dvomim, da jo imajo še kje drugje, ker pri Target piše Target Exclusive.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Glasba (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
12612689 (4494) Meizu
»

Prodaja glasbe v ZDA pada (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Rezultati
5428400 (25004) jype
»

Potrebujem nekaj dobre glasbe :) (POP&DANCE)

Oddelek: Sedem umetnosti
273705 (2736) tt2advanced
»

Moderna instrumentalna glasba?

Oddelek: Sedem umetnosti
183697 (3058) tt2advanced
»

Simfonični orkester + metal

Oddelek: Sedem umetnosti
474876 (3175) GrimReaper

Več podobnih tem