» »

Viewrightwebinstaler vtičnik dela težave

Viewrightwebinstaler vtičnik dela težave

bhocevar2000 ::

Imam problem.

Imam povsem nov namizni PC na katerem so naloženi ( legalno kupljeni) windows 8.1.
Težava je z aplikacijo Amis mobia, ki mi noče delovati na PC ju. Sem poizkusil na vseh treh brskalnikih ( Firefox, Chrome, IE 11.) in je povsod enako.Namreč ko kliknem na ogled oddaje mi napiše da manjka Viewrightwebinstaler vtičnik 3.3.0 in mi ga ponudi za download. OK, to potegnem z neta in ga instaliram. Potem pa problem, ko dam na reload strani mi pokaže 3 pikice ki se rolajo v nedogled....

Ko sem hotel instalirati ta vtičnik mi je v IE 11 napisalo , da " Podpis datoteke Viewrightwebinstaler.msi je poškodovan ali neveljaven." Torej je verjetno krivda v tem vtičniku. Seveda sem izklopil AVG in firewall, a to problema ne reši.

Opazil sem isto rolanje pikic tudi, ko sem hotel zagnati mrežni spored na Amis mobia aplikaciji ko sem imel instaliran zgoraj omenjen vtičnik, ko sem ga pa izklopil se je pa le-ta naložil normalno.

Kontaktiral sem Amis pomoč, pa so mi zagotovili da pri njih aplikacija Amis mobia na win8 deluje bp., na 8.1 pa nihče od njih ni vedel.

Mogoče kdo od vas ve kaj bi bilo,še za storiti?

Doma imam tudi laptop na katerem imam win7, tam mi pa Amis mobia deluje normalno kljub instaliranem Viewrightwebinstaler 3.3.0 vtičniku.

Bogdan

bhocevar2000 ::

A nihče res ne ve ??

Bogdan


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Silverlight in Siol TviN

Oddelek: Pomoč in nasveti
158276 (3379) M@k@veli
»

Google Chrome ne prepozna vtičnikov

Oddelek: Pomoč in nasveti
117213 (2601) konspirator
»

Amis MobiaTV na Macbooku

Oddelek: Pomoč in nasveti
91129 (900) mat3
»

gledanje tvja na računaliku

Oddelek: Kaj kupiti
61634 (1487) Excalibrus
»

Težava s predvajanjem Amis MobiaTV na tabličnem računalniku

Oddelek: Pomoč in nasveti
51862 (1796) Storm

Več podobnih tem