» »

Project Cars

Project Cars

««
«
1 / 6
»»

oo7 ::

Developer : Slightly Mad Studios
Engine : Madness
Platform : Microsoft Windows, Steam OS, Wii U, PlayStation 4, Xbox One
Release date : November 2014
Mode : Single-player, multiplayer

Project CARS - The Ultimate Driver Journey

Bolf3nk ::

C.A.R.S

je to eno in isto?

Djz3l3 ::

Mogoce kdo ve kje se lahko spil sname?

oo7 ::

Bolf3nk je izjavil:

C.A.R.S

je to eno in isto?


Ja enako je.
Preden sem odprl temo sem napisal Project Cars pa ni našlo nič teme C.A.R.S pa nisem pogledal.
Kar zbrišite tole temo, da ne bodo dve iste odprte:)

sesobebo ::

Djz3l3 je izjavil:

Mogoce kdo ve kje se lahko spil sname?


sj pise: na steamu. :D

Djz3l3 ::

sesobebo je izjavil:

Djz3l3 je izjavil:

Mogoce kdo ve kje se lahko spil sname?


sj pise: na steamu. :D



res je da imam očala ampak sm dele 3× celo temo prebral in nikjer zasledil tega podatka ki ga navajas...

Djz3l3 ::

Na steamu download ni mogoc, torej sklepam da samo preko uradne strani ki pa nima vec moznosti registracije...

Bolf3nk ::

In kaj bi ti downloadal? zadeva izide novembra?

Djz3l3 ::

Kaj ni bla beta verzija nek cas zunaj na free downloadu? oz je še zmeraj ob doniranju neke kvote €??

Sriple Tix ::

Nekaj časa nazaj je bilo možno investirati različne vsote denarja v razvoj igre in s tem si dobil dostop do pre-alpha verzije, ki se zdaj počasi razvija v beto in gre tako naprej proti izidu. To, kot je meni poznano, ni več mogoče, zato boste vsi, ki tega niste storili, najbrž morali počakati na končni izid.

Zgodovina sprememb…

Seljak ::

Točno tako,kot je @Sriple Tix napisal. Ampak mislim,da se bolj splača investirati v AC(Assetto Corsa),razen,če si tak fanatik na simulacije kot jaz in pač želiš imeti vse :D

Djz3l3 ::

Ac se seveda ze igra nekaj casa, vceraj sem se probal v 3d tehniki in je kar zanimivo :)

Seljak ::

Saj tudi CARS je že nekaj časa,ampak closed beta.

Skyman ::



Zgleda obetavno :)

SLO_Robert ::

en moj video

Pesimist ::

sem ze 8 let iz teh simulacijskih voda tudi oba moje 200+€ volana sem bek dal in zamenjo za gamepad. Vidim da se ni pravi cas za comeback.

Seljak ::

Ne,kar ostani na gamepadu,mi pa bomo dalje uživali. Jaz mojega Frex-a 2000 € ziher ne bom prodal in zamenjal za gamepad.

Skyman ::

Zgleda kar dobra zadeva






Pa še Tracks - Brands Hatch (Laser scanned)




Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skyman ()

Skyman ::

vorantz ::

Skyman je izjavil:



matr nism sploh mogu do konca pogledat
interviewer sploh ne ve kaj dela tam
tisti, ki vozi pa še manj
;((

dottor ::

Ja tisti ki vozi je kekec... Drugače na zavvi-ju je preoreder za ~50€. Sam bom počakal da pride na Steam in na Sales :))
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Skyman ::

na g2play.net je key 38.99€ ja zavii je 51.99€ na game.co.uk je pa 39.99f si pa na istem + poštnina,kdaj ima zavvi neki popust na pre-order zadeve ponavadi cca 10% dol.Na steamu bo pa sigurno vsaj v zacetka 50€+ je pa najbols pocakat razprodaje sploh une novoletne k bo 1 mesec po izidu same igre.Samo upam da ne bodo zajebal pa neko arkado vn dal ,ker je isti studio kot je delu NFS Shift serije samo tega se bojim

Seljak ::

Morate vedeti,da to neka huda simulacija ziher ne bo. Ker sem zamudil beta testing sem pač izvisel in tako bom primoran zadevo kupiti in testirati ko bo le ta izšla. Sicer grafično izgleda super,pa tudi skenirane proge bodo,tako,da neko sranje po mojem že ne bo,ampak z rF2 in AC se po mojem ne bo mogla primerjati.Nekaj je tradicija,izkušnje z simulacijami,drugo pa ekipa,ki je naredila že prej arkado. Sicer pa bom počakal do izida in potem konkretno komentiral.

Sriple Tix ::

V SMS je zbrana skoraj celotna ekipa, ki je na noge postavila SimBinov masterpeace GTR2. Imam Beto od njenega prvega dne in nekateri avtomobili se obnašajo fizično precej podobno tistim v GTR2 (Formula Ford je že eden tistih in stari Lotus se pelje tudi spodobno), drugi so blago rečeno čudni. Žal jim peša FFB, saj med vožnjo ne najdem nekega spodobnega občutka, kaj mi počne avto pod volanom, ampak če to porihtajo, potem zna biti zadeva morda še zanimiva ... da bi postala nekaj v rangu rFactorja ali AC, pa niti ne upam preveč.

Seljak ::

Baje je igra tudi grafično ne optimizirana in požre preveč resursov(sem izvedel od kolega). Tudi on je rekel,da imajo nekateri avti čudno fiziko oz.ni to to. Kaj pa vem,igro bom nabavil,ker pač imam rad dirkaške igre in upam,da mi na koncu ne bo preveč žal.

dottor ::

Ja jaz bom tudi počakal da pride na steam in jo na razprodajah vzamem enkrat ko bo pod 20€.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Seljak ::

Potem pa boš čakal ;)

Skyman ::

oo7 ::

Skyman je izjavil:



Saj skoraj ni razlike edino, da v igri je glava skoraj čisto na miru drugače pa8-O

vorantz ::

sem mislil komentirat, da v špilu se niti malo ne bori z avtom kot se irl ampak je to baje samo bug v playbacku

oo7 ::

Marec 2015

opeter ::

Torej so zadevo preložili?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Seljak ::

oo7 je izjavil:

Skyman je izjavil:



Saj skoraj ni razlike edino, da v igri je glava skoraj čisto na miru drugače pa8-O


Ne gledati grafične podobe,ker grafično je igra fantastična. Super dežni efekti,vzhajajoče sonce,megla,vse je prečudovito,so pa fantje podlegli pritiskom ljudi,ki so plačali mastne pare in naredili arkado,ki je mimo simulacije letela z svetlobno hitrostjo. Skratka igra je samo lepa,ko pa si v dirkalniku pa je druga pesem,sploh,če si pred tem igral Assetto corso je to kot noč in dan. Si v boksih,avto(clio cup) je lepo modeliran,zvok motorja čudovit,pelješ iz boksov,še vedno vse super,potem pa prvi ovinek in se začne. Ni prave fizike,avto kar nekaj zanaša,ne moreš ga vloviti pa da ga jeb*š. Ni pravega podatka iz volana v igro in kontra. Vzamem mojega najljubšega(BMW Z4 GT3 z katerim vozim prvenstvo v Assetto Corsa) izberem progo Mount Panorama Circuit peljem 10 krogov in ni pravega občutka. Prestavna razmerja so takšna,kot,da bi jih nekdo po naklučju noter zmetal in ne moreš narediti dobrega setupa vozila. Dvomim,da se bodo do marca ukvarjali z fiziko vozil,ker potem imajo premalo časa. Po mojem bodo glancali dežne kapljice in ostale efekte. Sicer pa se je itak vedelo,da iz te moke ne bo kruha,kajti ko množica plačuje za izdelek in so dejansko lastniki ekipe potem se ve,da to ne more biti simulacija. To je dejansko novi NFS,ki bo požel miljone in zadovoljil igralce,ki z gamepadom nabijajo igro,zraven pa čips jedo. Potem pa to igro primerjajo z real live dirkalnikom. Svašta.

miraldi ::

Nevem kaj je z to igro oz. pedali narobe. Vem da je še v beti ampak vseeno.

Vglavnm imam pač Logitecg MOMO Racing volan. In vedno ko začnem bilo katero progo z bilokaterim avtom mi igra sama drži gas. Sem probal vseživo pa še vedno takoj ko pridem v igro že nabija gas do blokade.

Kakšna rešitev?
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

oo7 ::

Project CARS - Become a legend Trailer



Project CARS Can Support Up to 12K Resolution on PC - PS4 Version to Run at 1080p, and Xbox One at 900p, both With 60fps - PC Frame Rate Will Depend on Your Setup


Project CARS PC System Requirements:
Minimum Requirements
CPU - 2.66 GHz Intel Core 2 Quad Q8400, 3.0 GHz AMD Phenom II X4 940
GRAPHICS - NVIDIA GTX 260, ATI Radeon HD 5770
MEMORY - 4 GB RAM, 1 GB VRAM

Recommended Requirements
CPU - 3.5 GHz Intel Core i7 3700, 4.0 GHz AMD FX-8350
GRAPHICS - NVIDIA GT600 series, AMD Radeon HD7000 series
MEMORY - 8 GB RAM, 2 GB VRAM

Seljak ::

Pre-order samo to še znajo napisat,da jim že vnaprej kapne denar,datum izida pa lepo prestavljajo. Prvo April,potem že Maj. Enkrat do Novembra bo mogoče.

Pesimist ::

Nebo melo ps4 motion control tako da vzamem rain check spet.
Gamepad je no go. Prej streljacino spilam na gamepad kot dirkačino.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

oo7 ::

Project CARS - Launch Trailer

oo7 ::

Prve ocene:

The Telegraph - 4.5/5
Hardcore Gamer - 4/5
PCGamer - 83/100
Hobby Consolas [Spanish] - 93/100
Playstation Universe - 8
Vandal Online [Spanish]- 8.8
IGN Spain [Spanish]- 8.6
Everyeye.it [Italian]- 8.6


Metaciritic Pc: http://www.metacritic.com/game/pc/proje...
Metacritic Ps4: http://www.metacritic.com/game/playstat...


Zaenkrat ni slabo :)

Sriple Tix ::

Zaradi SimBin korenin sem bil senior member od prvega dne alfa releasa in čeprav se špila nisem dotaknil kakšne pol leta, sem odštel danes 25€ (zraven so mi podarili še Limited Edition in neki Pre-Order Extra) ter ga kupil, morda zgolj zaradi malih 1600 formul, ki so bili moji najljubši dirkalniki že v netKAR Pro, v novih igrah pa jih ne morem voziti nikjer drugje. Prav veliko ne pričakujem, se pa z veseljem pustim presenetiti.

Seljak ::

Tudi jaz sem naročil. Nekega velikega vzdušja oz pričakovanj ni,ker vem,da ta igra ni hard core simulacija,ampak nekje vmes med GT6 in Forza motosport,ampak,ker si lastim vse dirkačine,ki so simulacije je prav,da se tudi za to najde plac na digitalni Steam polički ;)

AapocalypseE ::

Igra je super.

Grafika, zvok, handling, nastavitve... vse štima 8-)

oo7 ::

Igraš z volanom ali tipkovnico?

AapocalypseE ::

Kontroler.

Zgodovina sprememb…

oo7 ::

Jaz bom probal s tipkovnico kako bo šlo.

AapocalypseE ::

Sam nisem probal, ampak baje je skoraj no-go.

Upam samo, da še dodajo kakšnega Nissana, ker trenutno ni niti enega.

Manjka tudi Ferrari, Lamborghini in Koenigsegg.

Bolj slaba izbira avtov je zaenkrat.

Zgodovina sprememb…

Sriple Tix ::

Po PilsBierBude, BockBierBude, WeissBierBude in ScwartzBierBude zdaj še http://www.malzbierbude.de/ . Isti fantje, različne igre, enak užitek v vožnji brez otročjih eskapad, kakršne so na public serverjih :)

oo7 ::

Tudi z tipkovnico se, da lepo peljati sem ravnokar sprobal:)
Trenutno sem odpeljal samo 1 krog na Numbergringu bom zvečer, ko bo več časa drugače pa lepa grafika.

Buggy ::

@Sriple Tix: ti kod zvesti obozevalec prave voznje mi prosim povej glede handlinga, kaj je potrebno se nastavit ker kot sem na hitro danes ponoci probal je obcutek na cesti zelo nebogljen.

Izbral PRO profil ter dodatne poisklopil vse kar je disalo po pomagalih. Za volan sem dal deadzone na 0 kerje bila za vse privzeto 6 in sensitivity al kaj je ze je na 50. Sem spregledal kaksen setting oz imas kaksen napotek kater parameter najbolj vpliva na pristnost pri voznji?
Imam Fanatec GT3v2 in lahko se na volanu nastavljam parametre. Trenutno imam vse povratne ucinke na max pa nekako ne dobim pravega odziva s ceste. Se bom danes malo bolj poglobil v nastavitve pa bi kaksen napotek prav prisel.

Prvi obcutki pa so razen grafike in to da se mi na eni masini sploh zalaufa ne bolj kot ne bedni. Avto se vozi po ovinkih zelo arkadno, AI me uporablja za bremzo, riti mi z RUF 911 na Dubaju ni uspelo lovit pa sem na polno letel, obcuteka hitrosti pa tudi ni nekega hudega...kakrsen hype se je delal in kolik ocasa so razvijal sem pricakoval malo vec. Ne bom pa prehitro pluval, da se ne bom v jezik ugriznil ;)

Sriple Tix ::

Tole spodaj sem našel na RD forumu, sicer pa tudi sam, bolj kot ne, malce na slepo nastavljam, pa odpeljem krog ali dva, se vrnem v nastavitve in iščem občutke. Glede same igre bi dejal takole; "Simracerji", ki se nekaj zmrdujejo nad špilom in kako enostavno je voziti avte, bodo najbrž presenečeni nad primerjavo časov s tistimi, ki že zdaj ugotavljajo, da je pCARS kar precej dobra zadeva, daleč od kakšne arkadne igrice. Glede umetne inteligence pa ne bi znal napisati ničesar, kajti offline dirkačin ne vozim.

Moje (trenutne) nastavitve za G27, vendar tudi sam kdaj uporabim kakšen nasvet iz Fanatec tabora, saj zadeve med seboj niso tako daleč narazen :).



V nastavitvah posameznega avta pa zgornji slider zdaj nastavljam na 20, česa drugega pač nisem preizkusil, kajti ta teden me čaka še nekaj dirk in nimam dovolj časa za vse :|


Official meaning s

General FFB strength
Output strength of the FFB to the wheel after it has been calculated by the FFB engine. This is basically the final 'volume' adjustment of the FFB. This means that if the FFB is clipping, turning the FFB strength down won't help anymore.

Tyre Force
This is the strength of the tyre contribution to the FFB, which is also the main contributor to the FFB. If the FFB is too high or too low for all cars, you can adjust this value to get it equally stronger/weaker for all cars.

The car-specific settings
These you want to adjust when the FFB of one car is good while for the next car it's too weak or strong (or has a wrong subjective balance of the individual force contributors).

Spindle Master Scale: this scales the forces below it equally up and down, i.e. it's the FFB 'volume knob' specifically for that car. Turn it down if the FFB is clipping, and up if it's too weak.
Fx: this is the FFB component representing the longitudinal force on the tyre contact patch. This should determine FFB when accelerating or braking, but I haven't really experimented with this one yet.
Fy: this is the FFB component representing the lateral force on the tyre contact patch. Very important for feeling mass transfer/inertia of the car when cornering.
Fz: this is the FFB component representing the vertical force on the tyre contact patch. This plays an important part in the 'road feel' of the FFB, i.e. when going over bumps in the road.
Mz: this is the FFB component representing the twisting force of the wheels, i.e. rotation along the vertical axis of the wheel. It is the self-aligning force of the wheels into the driving direction and is most important for getting the 'classic' feel of the FFB getting lighter when the front tyres lose grip.

So when you want a particular force to stand out in the FFB, raise its relative contribution to the total FFB, and after that adjust the Spindle Master Scale value if necessary to get the FFB stay within the full range (i.e. not clipping or getting too weak).
««
«
1 / 6
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sim Racing Slo-Tech Kotiček

Oddelek: Igre
283338 (859) globoko grlo
»

Assetto Corsa (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Igre
65796176 (14455) maksklemen3
»

Dirt 4

Oddelek: Igre
493133 (848) Bantani
»

DiRT Rally (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
27941255 (20271) vostok_1
»

Začetnik (igračarski) bi vozil avto

Oddelek: Igre
184396 (3233) Buggy

Več podobnih tem