» »

Navigacija za Android - Sygic vs Navigon

Navigacija za Android - Sygic vs Navigon

stegy ::

Zanima me, katero navigacijo za android priporočate. Za Sygic sem zasledil, da Balkan nima dobro pokrit in da je Navigon za bivšo Jugo precej boljši.

kako je z vodenjem, prikazom map ...?

Kako je z akcijami? Trenutno ima Sygic akcijo - 50% popust. Ali ima Navigon tudi kdaj akcije?

eales ::

Sygic uporabljam že nekaj let in sem zelo zadovoljen. Po zahodni Evropi me je vedno uspešno pripeljal na cilj, z balkanom pa nekih izkušenj nimam. Razen s hrvaško, ker sem bil z vodenjem tudi zadovoljen. Navigona nisem nikoli niti probal, tako da ne vem če je boljši/slabši.

shadeX ::

Sygic tudi jaz uporabljam. Za hrvaško vem da dela odlično. Za drugo ga nisem potreboval :)

Bolf3nk ::

Sygic ali igo. Za slovenijo je dober tudi google maps...ostalo je bogo.

sem testiral oba v nemčiji. igo me je točno pripeljal do hiše. Sygic pa par 10 metrov prej "prispeli ste na cilj".

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bolf3nk ()

Mavrik ::

Sygic mi je deloval brez težav na Hrvaškem, manjka (pa kot na večini) BiH. Sem ga pa veliko več uporabljal v zahodni evropi kjer se je izkazal kot zelo zanesljiv.

Btw, zelo pomaga če nimaš piratske verzije s 3 leta starimi kartami, ampak plačaš tisti drobiž za posodobitve ;)
The truth is rarely pure and never simple.

Bojan xxxx ::

Lahko kdo pove kako je s plačevanjem pri Sygic-u?
1) Iz google-play store potegneš 7-day trial
2) Plačaš (a plačam preko Google Wallet, preko PayPala, ali kako?)
3) Koliko časa velja plačana verzija. Med komentarji na njihovi strani sem zasledil, da je treba plačat ob vsaki posodobitvi Sygic-a. (mape pa so, se mi zdi potem zastonj)

JayKay ::

kupi licenco na sygic stran, potegni app iz play stora in vpisi kodo.

Bojan xxxx ::

A ta koda potem velja do naslednje verzije programa ali ima veljavnost (npr. eno leto)?

shadeX ::

A licenca gre na Google account ali kako? Kako je če plačaš za licenco in potem zamenjaš telefon?

Bojan xxxx ::

Na njihovi strani piše, da je licence "lifetime". Ni čisto jasno za čigav "lifetime" gre, Predstavljam si, da ima vsaka verzija (npr. ver. 1, ver. 2) svoj lifetime. Upgrade map pa naj bi bil free.

Koristen se mi zdi tudi odgovor Sygic supporta na komentar v Google-play:
play.google.com/store/apps/details?id=com.sygic.aura

Hello, we are moving to new license model. The maps are free for you to use. However, you pay for the premium features within the application like voice guidance for example.



??? Zakaj blockquote značka ne da drugega narekovaja ????

Zgodovina sprememb…

JayKay ::

ce kupis preko sygic strani bos mel manj problemov ce menjas account na tel. ce pac menjas tel pac normalno obnovis licenco. licenca velja za stalno, vkljucuje posodobitve aplikacije in map. ne vkljucuje pa novih glasov, HUD display featureja in ostalih dodatkov. ne vem kaj je tak tezko razumet.

Bojan xxxx ::

Sorry če to dojemaš kot teženje.
Direkten odgovor:
težko je razumeti povezavo med obljubami Sygica, ki pravijo da so zadeve "lifetime" itd. in na drugi strani komentarji uporabnikov, ki pravijo da je treba zadeve kupovat ponovno ... in še na tretji strani odgovori Sygic supporta na komentarje uporabnikov, npr.: nekdo se pritožuje da je prej kupil mape ko še niso bile free in je sedaj izgubil voice, ki je bil prej free in zdaj ni, support pa mu odgovarja, da naj submita ticket, da bodo tam zrihtali ...
Ne bi spraševal za izkušnje uporabnikov tukaj, če bi bilo vse kristalno jasno.

Vseeno thanx za odgovor. Zelo uporaben !!! Sploh glede tega kje kupit.

Brišem Nevfree in kupujem Cygic. Takoj jutri zjutraj.

Nikonja ::

Sej niso nič spremenili, samo so zdaj dostopne vse karte ne glede na katero verzijo kupiš. Pri meni vse dela normalno kot prej, plačaš dodatno samo tiste čačkarije kot hud display, celebrity voices, premium speed cams...... brez tega sem bil do zdaj tako da me sploh ni briga.

Sem super zadovoljen, do zdaj me je vsakič pripeljal do cilja, tiste 3d karte izgledajo super....

jan_g ::

Jaz sem kupil Sygic licenco za Evropo dve ali tri leta nazaj (50EUR) in od takrat nisem plačal več ničesar. Aplikacija se posodablja, karte za posamezne države tudi naložim/osvežim sproti, ko jih rabim.

stegy ::

Ali je kakšna razlika, če se kupi iz aplikacije ali preko spleta na njihovi strani?

Da ni kakšna skrita fora o številu aktivacij ...?

jan_g ::

Ne vem. Ko sem sam kupoval, sem kupil prek njihove spletne strani (se niti ne spomnim, če je bilo takrat možno skozi aplikacijo).

Mr.B ::

Bojan xxxx,
imam Sygis cca 2 leti. Takrat sem kupil kompletno Evropsko karto. Vmes sem menjal tri telefone "android" ničesar mi ni potrebno bilo kupiti.

Da kupiti moraš :
1. Druge mape, ki niso EU : sklepam nekaj čisto normalnega.
2. Turn-by-turn Voice ? Nimam pojma kaj to je, ker do sedaj tega še vedno nisem pogrešal ali pa rabil.
3. Traffic Information :
4. Premium Speed Cameras : Ne vem kaj to je, ker mi je do danes vedno pred radarji piskalo..
5. Head up display : NE rabim
6. Celebrity Voices : če hočeš Simpsonov glas, kar kupi :-)
7. Nekaj kar se reče places ? : Do sedaj mi je vedno pokazal, kar sem iskal, od trgovin, hrane, pumpe, muzeji, bla bla bla...

Troej plačuješ, doplačuješ nekaj, kar rabiš?
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Offline android navigacija

Oddelek: Na cesti
486746 (3589) sass628
»

Sygic - navigacija - nakup (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5517023 (11725) dunda
»

Samsungovi androidni telefoni bodo dobili zemljevide Nokia HERE

Oddelek: Novice / Android
3212728 (9065) kpkp
»

Google maps an Androidu in shranjevanje brez povezave

Oddelek: Programska oprema
316054 (5344) Go-ahead

Več podobnih tem