» »

Octa core telefoni

Octa core telefoni

1
2
»

scobidoo ::

trnvpeti je izjavil:

hojnikb je izjavil:

Ponudba je ok, sam cene so smešne napram tujini..

kateri ti je se pa ok?

Ulefone U692

hojnikb ::

Jst še vedno pravim, da subtilno oglaševanje ni kul.
Za oglaševanje ma S-T pasice za to ^ -->
#brezpodpisa

trnvpeti ::

octa nima smisla(vsaj ne 8 hkrati), gledam quad, tam ni nic

hojnikb ::

Jap, tale octa core mediatek je res samo za loveljenje naivnih ovac.
4 core parti so pa zanimivi.
#brezpodpisa

shadeX ::

Vse lepo in prav. Ampak jaz tem kitajskim telefonom ne zaupam preveč. Zakaj?

Zato ker sem tudi sam gledal da bi kupil nov telefon in seveda so me pritegnile dobre cene kitajskih telefonov, ki konkurirajo odlično v specifikacijah današnjim popularnim telefonom aka HTC , Samsung , Sony..itd.

5" zaslon, 1920x1080 resulucija, 13MP kamera in še bi lahko našteval je bilo samo nekaj dejavnikov nad katerimi sem bil presenečen. In vse za cca 2x ceneje kot High end telefoni. Skoraj sem že zadevo dal v košarico, sem začel malo googlati v čem je sploh "catch" tega in naletel sem na prispevke na forumih ki so take telefone že kupili. Sprva so bili kar presenečeni, ampak po nekaj mesecih so se začele zadeve kvariti. Nekaj jih je poročalo o kvarjenju slušalke, drugi so poročali o tem da so telefoni kar sami začeli pošiljati sms-je, tretji so poročali o izredno nizki avtonomiji baterije, četri so povedali da se med snemanjem kamera ugasne ter resetira naprava in tako naprej. Pika na i, je pa bila takrat ko sem videl video sample kao 13MP kamere. Kvaliteta je bila daleč od 1080p oglaševane.

V življenju sem imel že nekaj telefonov. Najbolj "leva" znamka je bil Alcatel, ki je tudi romal na servis ker se mi je pokvaril. Isto je bilo s sonyem okoli leta 2005. No z Nokio ter HTC-jem pa nisem imel nikoli problemov.

Moje prepričanje kar se tiče teh dragih igračk je, da cena še vedno velja. Vsak ima svoje prepričanje in seveda naj kupi kar mu paše. OP je dal za telefon 250EUR z 12letno garancijo za nek no name telefon. Jaz pa bi kupil sigurno Samsung Galaxy S3 iz computeruniverse za 229EUR pa bi ravno tako imel garancijo. In to dve leti. S tem da bi kupil močno preverjeno zadevo in VEM da zadeva bi delala. Medtem ko za kitajca nisem čisto prepričan da ne bi padel med tiste forumaše ki so z njim imeli probleme.

Čist moje mnenje..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

trnvpeti ::

4xa7 + 4xa15 bo ok, manjsa poraba, cimboljsa baterija
4.7" (ali pa 5" sam da so robi manjsi) , 1280x720 je cisto dovolj, pol pa naslednji 5.5-6"

hojnikb ::

Tudi igračke za 700€ imajo lahko vse naštete težave (in jih velikokrat tudi majo)..

trnvpeti je izjavil:

4xa7 + 4xa15 bo ok, manjsa poraba, cimboljsa baterija
4.7" (ali pa 5" sam da so robi manjsi) , 1280x720 je cisto dovolj, pol pa naslednji 5.5-6"

ja to bi blo kul, sam kaj ko so A15 jedra draga in precej velika napram A7.... zato jih mediatek noče :)
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

shadeX ::

Tudi igračke za 700€ imajo lahko vse naštete težave (in jih velikokrat tudi majo)..


Tega se zavedam. Najbrž en tak primer je tudi tvoj One X, ker si govoril da ima neke probleme z wifijem?

Še vedno je statistika na moji strani in vem da če bom kupil 10 High end telefonov in 10 kitajčkov, bom overall imel manj problemov z high end telefonom kot pa z kitajci..

Seveda nikoli pa ne veš, toda statistika matters :D

scobidoo ::

shadeX je izjavil:

Vse lepo in prav. Ampak jaz tem kitajskim telefonom ne zaupam preveč. Zakaj?

Zato ker sem tudi sam gledal da bi kupil nov telefon in seveda so me pritegnile dobre cene kitajskih telefonov, ki konkurirajo odlično v specifikacijah današnjim popularnim telefonom aka HTC , Samsung , Sony..itd.

5" zaslon, 1920x1080 resulucija, 13MP kamera in še bi lahko našteval je bilo samo nekaj dejavnikov nad katerimi sem bil presenečen. In vse za cca 2x ceneje kot High end telefoni. Skoraj sem že zadevo dal v košarico, sem začel malo googlati v čem je sploh "catch" tega in naletel sem na prispevke na forumih ki so take telefone že kupili. Sprva so bili kar presenečeni, ampak po nekaj mesecih so se začele zadeve kvariti. Nekaj jih je poročalo o kvarjenju slušalke, drugi so poročali o tem da so telefoni kar sami začeli pošiljati sms-je, tretji so poročali o izredno nizki avtonomiji baterije, četri so povedali da se med snemanjem kamera ugasne ter resetira naprava in tako naprej. Pika na i, je pa bila takrat ko sem videl video sample kao 13MP kamere. Kvaliteta je bila daleč od 1080p oglaševane.

V življenju sem imel že nekaj telefonov. Najbolj "leva" znamka je bil Alcatel, ki je tudi romal na servis ker se mi je pokvaril. Isto je bilo s sonyem okoli leta 2005. No z Nokio ter HTC-jem pa nisem imel nikoli problemov.

Moje prepričanje kar se tiče teh dragih igračk je, da cena še vedno velja. Vsak ima svoje prepričanje in seveda naj kupi kar mu paše. OP je dal za telefon 250EUR z 12letno garancijo za nek no name telefon. Jaz pa bi kupil sigurno Samsung Galaxy S3 iz computeruniverse za 229EUR pa bi ravno tako imel garancijo. In to dve leti. S tem da bi kupil močno preverjeno zadevo in VEM da zadeva bi delala. Medtem ko za kitajca nisem čisto prepričan da ne bi padel med tiste forumaše ki so z njim imeli probleme.

Čist moje mnenje..

kje si pa najdu na tisti strani galaxy s3, jaz ga osebno ne najdem

scobidoo je izjavil:

shadeX je izjavil:

Vse lepo in prav. Ampak jaz tem kitajskim telefonom ne zaupam preveč. Zakaj?

Zato ker sem tudi sam gledal da bi kupil nov telefon in seveda so me pritegnile dobre cene kitajskih telefonov, ki konkurirajo odlično v specifikacijah današnjim popularnim telefonom aka HTC , Samsung , Sony..itd.

5" zaslon, 1920x1080 resulucija, 13MP kamera in še bi lahko našteval je bilo samo nekaj dejavnikov nad katerimi sem bil presenečen. In vse za cca 2x ceneje kot High end telefoni. Skoraj sem že zadevo dal v košarico, sem začel malo googlati v čem je sploh "catch" tega in naletel sem na prispevke na forumih ki so take telefone že kupili. Sprva so bili kar presenečeni, ampak po nekaj mesecih so se začele zadeve kvariti. Nekaj jih je poročalo o kvarjenju slušalke, drugi so poročali o tem da so telefoni kar sami začeli pošiljati sms-je, tretji so poročali o izredno nizki avtonomiji baterije, četri so povedali da se med snemanjem kamera ugasne ter resetira naprava in tako naprej. Pika na i, je pa bila takrat ko sem videl video sample kao 13MP kamere. Kvaliteta je bila daleč od 1080p oglaševane.

V življenju sem imel že nekaj telefonov. Najbolj "leva" znamka je bil Alcatel, ki je tudi romal na servis ker se mi je pokvaril. Isto je bilo s sonyem okoli leta 2005. No z Nokio ter HTC-jem pa nisem imel nikoli problemov.

Moje prepričanje kar se tiče teh dragih igračk je, da cena še vedno velja. Vsak ima svoje prepričanje in seveda naj kupi kar mu paše. OP je dal za telefon 250EUR z 12letno garancijo za nek no name telefon. Jaz pa bi kupil sigurno Samsung Galaxy S3 iz computeruniverse za 229EUR pa bi ravno tako imel garancijo. In to dve leti. S tem da bi kupil močno preverjeno zadevo in VEM da zadeva bi delala. Medtem ko za kitajca nisem čisto prepričan da ne bi padel med tiste forumaše ki so z njim imeli probleme.

Čist moje mnenje..

kje si pa najdu na tisti strani galaxy s3, jaz ga osebno ne najdem

najdu

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: scobidoo ()

hojnikb ::

One X je pomoje v zadnjem času highendtelefon, ki je imel največ težav nasploh. Build in quality control slabši kot pri kakih 50$ kitajcih. Dobesedno.
#brezpodpisa

shadeX ::

kje si pa najdu na tisti strani galaxy s3, jaz ga osebno ne najdem


Tukaj.

One X je pomoje v zadnjem času highendtelefon, ki je imel največ težav nasploh. Build in quality control slabši kot pri kakih 50$ kitajcih. Dobesedno.


Čist možno. Nisem ga nikoli imel, sem pa hotel rabljenega kupiti. Pol si povedal da je dost problemov s tem, pa sem si premislu k sm še mal forumov pobrskal :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

trnvpeti ::

kitajc(k)i imajo probleme z fotoaparatom
potem daljsi cas polnjenja baterije
pa garancija

hojnikb ::

Dokler ti touchscreena ne zvija (kar ti posledično uniči cel ekran) pa še cel kup banalnih napak, je tole kar ti praviš še čisto prebavljivo :)
#brezpodpisa

trnvpeti ::

hojnikb je izjavil:

Dokler ti touchscreena ne zvija (kar ti posledično uniči cel ekran) pa še cel kup banalnih napak, je tole kar ti praviš še čisto prebavljivo :)

zato so pa stisnali samsunga in ostale

in se bodo se popravili

hojnikb ::

To pravim za brandname highend telefon :)
#brezpodpisa

joman ::

kako pa je kaj zdržzljiva baterija pri teh telefonih napram htc,samsung?

hojnikb ::

odvisno kaj počneš :)
#brezpodpisa
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako zanesljivi so kitajski telefoni v resnici?

Oddelek: Mobilne tehnologije
4410043 (7919) mrbanana
»

Kateri pametni telefon kupiti za začetnika (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
7717163 (10573) Scaramouche
»

Pametni telefon do 150€

Oddelek: Mobilne tehnologije
406800 (4915) PowerofPeopl
»

Kdaj bo prevladala "no-name" tehnika

Oddelek: Problemi človeštva
244285 (3081) energetik

Več podobnih tem