» »

Geslo za forum zakaj lahko na dan samo enkrat dobim novo geslo

Geslo za forum zakaj lahko na dan samo enkrat dobim novo geslo

Dusko ::

Torej stvar je sledeča,ker sn zagnal adaware mi je pobrisal neke datuteke in zgleda da tudi to kjer je nastavitev ,da me samodejno prijavi na forum.
Zato sem poslal link na pozabil sem geslo in pol dobil mail nakar odprem povezavo in sem pol novo geslo samo copy paste skopiral v prijavni formular nakar sn page s ta novim geslo zaprl oziroma na koncu mi ej javlo da je geslo ne pravilno in zdaj sn moral čakat do polnoči ,da sem lahko zaprosil za novo geslo.
Mislim dajte naredit ,da lahko vsaj 3 krat na dan zaprosiš za geslo ne pa samo enkrat in pol če gočeš sodelovat v kakšni temi morš pol novi acount ustvarit.
Dajte prosim to porihtat in dat več možnosti.
Najlepša hvala.

MadMax ::

3x/dan geslo po e-mailu???
Sorry, ampak ce to rabis... raje ne hodi na forume, kjer se moras prijavljat...
Ali pa si za geslo vpisi "geslo":(

btw: ne brisat cookijev samo zato, ker se ti ne dopadejo... Obcasno ima kaksen tudi pameten namen.
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

Gandalfar ::

Brez problema sem si sedaj poslal dvakrat na mail geslo oz. zahteval novega..

12:55:20 PM Slo-Techov Poštar Slo-Tech geslo
12:55:59 PM Slo-Techov Poštar Slo-Tech geslo

ne vidim kje imaš ti problem?

CaqKa ::

3x na dan geslo? lol
iji nekam in točno tak... btw zakaj si pa imejla z katerim si dobil geslo ne shraniš?

Primoz ::

Piše enkrat... dela dvakrat. Več kot toliko ne bo sploh :)
There can be no real freedom without the freedom to fail.

SkIDiver ::

Model si že pomislu, da bi si geslo kam zapisal? Jz si zapišem vsako geslo in user name na list papirja kjer imam vse zbrano v kup in na sigurnem tudi če računalnik pogine na hitro.

Phoebus ::

Uau, a lahko dobim kaksnega od teh listov? :)

Jaz mam navado male sive celice malo trenirat.....sicer pa, fantje, glede cookijev, ocitno ne veste, kaj se dogaja z njimi...res jih je dobro vsake tolk casa mal pobrisat...ker nadzora nikakor ne maram. (nekatere firme se ukvarjajo s tem, po katerem krogu strani hodijo ljudje, in to seveda prek cookijev.)

Aja, te firme so slovenske.

Dusko ::

Hvala za pojasnila in tudi za nekatere pripombe v stilu kakšno geslo si naj dam.
Pač dejstvo je takšno ,da do slo-techa dostopam samo doma in zato ravno ne rabim taksnega gesla ,ki bi si ga moral zapomnit.
Drugače se mi je pa zdelo ,da sn v preteklosti lahko dobil geslo večkrat kot jo je možno dobit zdaj.Zato sem bil tudi zdaj presenečen nad tem kar se mi je zgodilo.
Najlepša hvala za vaš trud.
In lahko zaklenete to temo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Na internet pobegnilo 773 milijonov elektronskih naslovov in gesel (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
5917819 (11628) MrStein
»

Večina ljudi ima eno geslo

Oddelek: Novice / Varnost
4414486 (10365) techfreak :)
»

Odtujena tudi gesla za Yahoo, Gmail in AOL

Oddelek: Novice / Zasebnost
304924 (3633) techfreak :)
»

Varnost v praksi (1. del) oz. kaj pomeni dobro geslo

Oddelek: Novice / Varnost
324914 (2799) Brane2
»

Internetna in mrežna gesla

Oddelek: Informacijska varnost
91664 (1663) jerneju

Več podobnih tem