» »

VGA izhod na (novi) matični ne dela

VGA izhod na (novi) matični ne dela

fightfight4 ::

Imam tole matično ploščo http://www.amazon.com/Gigabyte-GA-F2A85...

Že od samega začetka mi VGA izhod ne dela. Ko vanj vklopim monitor, se ne zgodi nič. Če vklopim lcd na grafično, dela ok. Sedaj bom grafično prodal in me bi rad ugotovil ali je VGA izhod pokvarjen ali ne dela samo, ker recimo nisem namestil ustreznih gonilnikov? Upam, da matična ni pokvarjena, ker po tem že vem, da se bo popravilo zavleklo :/

Sicer pa na matični grafična ni vgrajena. Imam pač tale procesor http://www.mimovrste.com/artikel/242000... ki ima grafično že vgrajeno. Treba zato namestiti gonilnike, da bo sistem zaznal VGA izhod al kako?

Tole je pa še slika izhoda. Vprašal bi vas še kakšen je to zaen spodn izhod?? Na ostalih matičnih/grafičnih je drugačen (pri tistem podolgovatem jezičku so jezični še zgoraj/spodaj) in zato mi navadn VGA-DVI razdelilec ne gre not :/

Slika...

fightfight4 ::

Sicer ima pa matična LCD display kjer javla napake ampak mislim, da je vse ok in nič ne javi :/

Zgodovina sprememb…

BorutK-73 ::

V BIOS-u prestavi na onboard graphics pa bo slika.

fightfight4 ::

Super, hvala za odgovor. Sem že bolj vesel, ker je upanje, da matična ni pokvarjena :)

Kako pa prestavim na "onboard graphics"?

V biosu tega ne najdem. A to moram pod "display boot option control" kaj izbrati in kaj?

pi pawr ::

Poglej še pod "peripherals"

fightfight4 ::

Pod peripherals je blo. Hvala obema. Sam da ni matična pokvarjena :)

Duhec ::

Pod Peripherals imaš Integrated Graphics gotovo na Auto in ima grafika na slotih prednost pred integrirano, zato je slika samo na grafični.

fightfight4 ::

Duhec je izjavil:

Pod Peripherals imaš Integrated Graphics gotovo na Auto in ima grafika na slotih prednost pred integrirano, zato je slika samo na grafični.


Tako je blo ja. Hvala.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Paše tale procesor na matično ploščo?

Oddelek: Strojna oprema
293143 (2489) dkulcar
»

Grafična kartica - AGP ! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
13412227 (10599) ThomasSGS
»

Priklop treh monitorjev na maticno

Oddelek: Pomoč in nasveti
8989 (836) modicr
»

Procesor+matična+RAM za 200€

Oddelek: Kaj kupiti
161610 (1377) klinker
»

Ne morem zagnati PCja brez grafične.

Oddelek: Pomoč in nasveti
61007 (877) R33D3M33R

Več podobnih tem