» »

težava z google image search

težava z google image search

Tine:) ::

Pozdravljeni,

pred nekaj meseci sem opazil, da se mi pri brskanju slik preko googlovega iskalnika slik prikaže le prvih 20-30 slik, za tem pa cela kopica sivih kvadratov namesto slik (ubistvu so ti kvadrati kot neki place holderji za slike, ki pa se ne naložijo). Zaradi pomanjkanja časa sem se se šele včeraj poglobil v problem in ugotovil sledeče:
- težava ostaja, kljub temu, da sem popolnoma na novo namestil brskalnik (Chrome) in pobrisal vse piškotke, add-one,...
- težava je prisotna tudi v Firefoxu
- težava je prisotna tudi na drugem računalniku v hiši
- če uporabim Bing-ov iskalnik slik (na Chromu), le ta deluje brez problema in naloži vse slike
- če uporabim Internet Explorer, googlov iskalnik slik DELUJE BREZ TEŽAV ?!

Na koncu sem se še malo igral z nastavitvami routerja (imam ene 6 let star Belkinou router) in ugotovil, da če izklopim firewall na routerju iskalnik slik DELUJE popolnoma brez težav na vseh računalnikih in na vseh brskalnikih (Chrome, Firefox, IE).

Zdej trajni izklop firewalla bi rešil mojo težavo, sam zaradi varnosti tega rajši ne bi naredil.
Ma morda mogoče kšno idejo kako to drugače rešiti in pojasniti zakaj iskalnik deluje na IE, četudi je firewall prižgan?

Hvala in lep pozdrav!

Tine:) ::

sem še malo iskal rešitve, a nisem našel nič kar bi meni ustrezalo. Verjetno se bom kmalu odločil za nakup novega routerja. malo me edino skrbi, da bo težava kljub zamenjavi routerja ostala.

Ali ima morda še kdo težavo z prikazovanjem slik v Chromu?

Tkole zgleda težava pri meni:
 https://drive.google.com/file/d/0Bwc2BKS_hns_V0cxUWhyZ0Znd0k/edit?usp=sharing

https://drive.google.com/file/d/0Bwc2BKS_hns_V0cxUWhyZ0Znd0k/edit?usp=sharing



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Poraba rama konstantno 40-50%

Oddelek: Pomoč in nasveti
253967 (2307) hojnikb
»

Čudno obnašanje mašine - zagon

Oddelek: Pomoč in nasveti
234242 (3754) akulp
»

Dropbox

Oddelek: Pomoč in nasveti
91141 (946) Matej_K
»

Zamenjava Siolovega Innbox V50U Home Gateway-a s PC kartico

Oddelek: Omrežja in internet
102611 (2420) Pesimist
»

reinstall kupljenih windows 7 HP z piratskim cdjem/imageom ter original cdkeyem...

Oddelek: Operacijski sistemi
212294 (1802) Duhec

Več podobnih tem