» »

Velika noc

Velika noc

Ninca ::

Hm...ma kdo doma kako seminarsko al pa mogoce ce kdo iz glave ve kako zanimivost na temo velika noc...pa prosm ne tega kdaj je vlka noc pa zakaj je tko...kej novga...:\

Ne me prasat kaj naj bi to blo kej novga, k ne vem...tak da vsak predlog je vsekakor dobrodosel...

L.P.

Ninca

mrTwelveTrees ::

to si pa zadela pravi forum :D

probaj; matkurja > išči > šola je nora > na tej strani maš kej, če bo kaj ne verjamem da na to temo

Thomas ::

Jest bi nakladal o tem, kako se datum Velike noči določi.

Prva nedelja po prvi polni luni po pomladanskem enakonočju.

Potem bi nakladal še, o datumih Velike noči. Najbolj zgodnjih, najbolj poznih in da nikoli ne pride Velika noč na sredo.

Potem bi napisal še vse datume do 2100.

Pa prašal kdo v razredu je rojen v času, ko ima možnost imeti rojstni dan na Veliko noč, pa kdaj to bo ali je bilo.

Potem bi dobil odlično in profesorca bi me imela rada.

;)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

the_unborn ::

thomas, mislim da nasa dama ne zeli doktorirat iz velike noci, tako da naj to ostane kar tvoja domena:D

undefined ::

Thomas je samo želel pomagat. ;)

Pepe ::

Thomas:
Ampak ti si zgleda enkrat že moral met tako nalogo.>:D
Ampak ideja je vse prej kot slaba.:)
LP
Kaj je?
Ti samo pridi, ti mater!

Ninca ::

Hm...thx za predlog Thomas...sam to so sami datumi k bodo vsi zaspal zraven...ne tega vzet osebno prosm...kej bl pametnega se sicer tud jest ne spomnem, tak da v skrajnem primeru bom mogla res kej tazga povedat...:\

Mr. Twelve...glede foruma al je pravi al ne...tud racunalnicarji so ljudje, ki majo velikrat take prov zanimive in inovativne ideje...tak da po moje nisem tolk zlo zgresila ko sem to vprasanje tuki postavla...


L.P.

Ninca


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prazniki v sloveniji? Kateri vsi so?

Oddelek: Loža
95856 (3789) joze67
»

izračun slovenskih praznikov

Oddelek: Programiranje
216232 (4824) imagodei
»

Speech pri nemscini

Oddelek: Šola
6762 (652) rozca
»

Memento

Oddelek: Sedem umetnosti
161938 (1591) madonch
»

Debata o C/C++

Oddelek: Programiranje
382068 (1484) PaJo

Več podobnih tem