» »

Neznane mape v zunanjem disku

Neznane mape v zunanjem disku

Jerry000 ::

Že nekaj časa imam te čudne mape v trdem disku. Imena map so v stilu 49bd49c27285a9224d0e, 8120ecc9f580ae6d5378. V teh mapah so podmape imena: 2052, 1031 itd. A mogoče kdo ve kaj so te mape in kako jih lahko zbrišem? Ker ko stisnem delete mi napiše:

Cannot delete eula: Acess denied. Make sure the disc is not full or write-protected and that the file is not currently in use.


Tudi skrbi me, ali so to sistemske mape al je to use varno zbrisat? Ker ne želim da se mi uniči disk z izbrisom teh datotek. Imam pa okoli 12 takšnih map. Disk je pa bil kupljen pred 1 letom WD passport

  • spremenil: Jerry000 ()

popster ::

ce jih hoces zbrisat moras premenit da imas dovoljenje za brisanje. verjento so označene kot arhiv ali read only.

Jerry000 ::

Ampak kaj sploh so te datoteke? To se mi na random dodajajo

boogie_xlr ::

To windows update dela, shift+delete in ok ter pozabi.

Jerry000 ::

boogie_xlr je izjavil:

To windows update dela, shift+delete in ok ter pozabi.


Ravno to ker shift+delete ne dela. Napiše mi error kot sem ga navedel zgoraj

Cold1 ::

Okna imajo to čudno navado, da občasno zapisujejo začasne namestitvene podatke na zadnji disk (zadnjo črko), ki je priključen v sistem, če tistile disk odklopiš, preden greš nameščati naslednji program ali popravek, bodo morda nehala.

Sicer pa te mape lahko pobrišeš, boš pa moral spremeniti dovoljenja, v seznam dovoljenj moraš dodati samega sebe in si dodeliti polne pravice. Nato boš lahko brisal. [seveda pa domnevam, da ne poskušaš brisati medtem, ko poteka namestitev ali posodobitev.]

boogie_xlr ::

Po restartu bi se moglo dati brisati.

Jerry000 ::

Se ne da:/

popster ::

ce ne dela nic drugega si lahko naredis bootable ubuntu usb z unetbootin, bootaj operacijski sistem ubuntu in izbrisi datoteke.

duff ::

Naredi "take ownership" na mapi in si daj full control pravice. Če ne pa včasih pomaga tudi disk cleanup, saj so to začasne mape, katere dick cleanup ponavadi zbriše.

Take ownership pa narediš tako:
http://technet.microsoft.com/en-us/libr...

Jerry000 ::

ne gre...sem naredil kot piše na strani in ni šlo. A obstaja kak program k ti zbriše datoteke? Mislim na hard delete

boogie_xlr ::

Obstaja, Unlocker.

Jerry000 ::

super program. Hvala



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

SMB povezava Winows 10 s Synology NAS

Oddelek: Operacijski sistemi
323074 (2340) dukedl
»

ne morem izbrisati datotek

Oddelek: Pomoč in nasveti
388304 (7418) Yossarian
»

varnostna dovoljenja v win7

Oddelek: Operacijski sistemi
51139 (981) milen
»

Kako izbrisati datoteko ?!??!

Oddelek: Pomoč in nasveti
332625 (2224) ahriman
»

kazaa(en file,ki ne morem nič....

Oddelek: Pomoč in nasveti
241308 (976) lalan

Več podobnih tem