» »

problem v startingu

problem v startingu

jasa123434 ::

ko prižgem comp. mi ven vrže tole:
there was a problem starting

C/user/****/AppData/Roaming/newnext.me/nengine.dll
navedenega modula ni bilo mogoče najti

comp. se prižge normalon in deluje normalno le na začetku mi to vrže ven(stalno)

kaj bi bilo to??

Duhec ::

Zdaj pa še povej kaj več, kakšne težave si imel prej, ker samo od sebe se to ne zgodi. :)
Po vsej verjetnosti je to ostanek spyware zajedalca, ki mu manjka dotični .dll, da se nahrani in oživi. Očitno ga je nek antivirus/antispyware program pohabil, ostal pa ti je vnos v registru ali startup mapi.
Z MSsconfig-om poglej, če se kaj nahaja v mapi Zagon (Startup) kar diši po tvojem problemu, označi vrstico, shrani in restartaj komp.

knesz ::

Virus, spyware, malware? Klik

I had the same problem and fixed it running a boot scan with avast, where I spot the problem was the program Mobogenie, so i tried to uninstall it with no success. So I googled the problem and I found a program called "adwcleaner"; i downloaded it, I opened the program and ran a scan, It found the "problem" and some others things.
...and after that I could erase the Mobogenie folder solving my problem, once and for all. I think that Mobogenie is adding a malware from third-party programs.

Hayabusa ::



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Checker.exe ?

Oddelek: Operacijski sistemi
301684 (1169) Fukomuko
»

Trojan.Gpcoder.G (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
98199727 (192915) Cold1
»

Grafična kartica in Windows7 64bit-ni problem

Oddelek: Strojna oprema
181800 (1301) jizzer
»

izklapjanje računalnika - moder ekran ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
101283 (1098) bluefish
»

Diagnostično orodje za WD

Oddelek: Programska oprema
144427 (4287) clovk

Več podobnih tem