» »

flash player

flash player

hdx ::

Odkar sem namestil novo verzijo flash playera, mi cel računalnik dela zelo počasi, če imam odprtih več tabov s flash vsebino. Probal sem več browserjev ampak je povsod isto. Računalnik postane povsem neuporaben, dokler ne ugasnem browserja, potem pride spet k seb. Novo verzijo sem izbrisal, naložil spet staro, ampak problem ostaja. Pred updejtom je delal vse super, pa ni važno koliko tabov sem imel odprtih. S ccleaner sem zbrisal vso zgodovino, podatke itd in ni pomagal. Mogoče kakšna ideja? Hvala

LJ4L ::

Antivirus?
LP from LJ

MasterTade ::

Malwarebytes si naloži in malo skeniraj...Pa poglej malo v task manager-u če maš odprt kšn program... Jaz sm mel enkrat podobno situacijo in sem mislil, da je bil virus, je bil pa nek program odprt ki je kuril 3/4 procesorja

hdx ::

Imam kupljen ESET smart security, virusa ni našel nobenega. Sem zdaj pregledal z malwarebytes pa ni našel nič. V procesih pa tudi ni nič sumljivega, sem pogledal še z hijackthis, pa za vsako stvar napiše da je safe

MasterTade ::

Uporabljaš chrome?

Kakorkoli probaj še tole: chrome://plugins tole kopiraj v iskalno vrstico pri google chrome ter onemogoči flash pa probaj še enkrat...Sicer je pa ta problem kar pogost

Zgodovina sprememb…

hdx ::

Večino časa uporabljam firefox, ampak imam nameščen tudi chrome. To sem že probal, ampak ne pomaga. Potem sem naložil še opero, maxthon ter browserja od podjetja Comodo, ki sta bazirana na firefoxu oz. chrome, ampak je povsod isto. Počakal bom na novo verzijo flasha, če ne bo boljše bom pa formatiral

radmannsdorf ::

Naredil sem eno stran, na kateri je flash foto galerija. In ko dam predogled v IE in FF, lepo vse prikaže, v Chrome pa nič. Odpre se stran, kjer je galerija ni nič, če pa dam desni klik, mi lepo kaže "zoom in, out, propersties", slik pa ni.
Chrome je posodobljen, prav tako flash player. Stran je sicer še na disku, ampak bi vseeno moral predogled normalno delat. Stran je narejena z Serif WebPlus X6, galerija pa je:


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Internet problem .

Oddelek: Pomoč in nasveti
439408 (8383) Gregor3
»

Firefox 4 izšel (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
23570574 (59739) opeter
»

Firefox v Evropi prehitel Internet Explorer (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
10020334 (17933) Lion29
»

Firefox 3.6 še ta mesec (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
7810293 (8192) Icematxyz
»

Izšel Firefox 3.5 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Android
17318658 (12633) urban99

Več podobnih tem