» »

Torrent.si

Torrent.si

Temo vidijo: vsi
««
«
1 / 8
»»

dire ::

V zadnjih dveh dneh imam težave s prijavo-ne upam se prijaviti.A mogoče kdo ve....a je z omenjeno stranjo kaj narobe.Hvala.
  • zaklenil: bluefish ()

ranulokniv ::

sledilnik piratebox.eu , ki ga uporablja torrent.si, je bil včeraj naprodaj, torrent.si pa ni dosegljiv

krip ::

pa ne že spet neke klobase....

Sulc ::

Imamo že kakšne nove informacije, kdaj bo možna prijava?

polpo ::

Iz FB, kot zgleda je konec in se nov odpira..
https://www.facebook.com/pages/torrents...
http://www.torrentstars.com/index.php
Lep pozdrav vsem iz skupnosti torrent.si, vključno s tabo weed in vas vabim na nov slovensi portal. Glede na dejstvo, da portala torrent.si nebo več (tudi sam sem bil vrsto let član) smo prava alternativa mi. Smo moderen portal z mnogo mnogo funkcijami. Pridružila se nam je tudi BLiNK skupina in skupina SiHQ.
Skratka prisrčno vabljeni....
Marko (weed)...upam da mojega posta ne boš brisal in povejte že enkrat svojim članom odkrito da je za vedno konec zgodbe in združimo vsi ki smo imeli ta portal radi moči in se nam pridružite da ustvarimo novo veliko zdravo skupnost.
lp,
Vaš Tilzzy

Glugy ::

Nova stran zgleda naravnost ogabno brez vsakega občutka za dizajn. Blink skupina? Blink že dolg ne obstaja več.. Za StiHQ pa prvič slišm.

Pač en kup nakladanja. Ko si natakneš očala se ta čorba razkodira takole:

Vidl smo da ste crknl zato bomo uporabil lepe besede in skušali dobiti vaše prišleke. Za začetek bom natolceval kdo vse se nam je že pridružil, da bo zgledal kot da smo popularni, v nadaljevanju bom namenil še par lepih besed vašemu šefu da ne bomo izpadel kot totalen izkoriščevaleci situacije. Pridte k nam kjer bomo mi poskrbel da se z pridruženjem nalijte občutka da pod nami še kar nadaljujete zgodbo mojblink/torrent.si-ja.

Nevem no sj mogoče so dobri ljudje dobra funkcionalna stran sam..ne morm se znebit občutka ko se mi naježi koža ob takih marketinških prijemih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Glugy ()

hdhawkhd ::

Lep pozdrav vsem iz skupnosti torrent.si, vključno s tabo weed in vas vabim na nov slovensi portal. Glede na dejstvo, da portala torrent.si nebo več (tudi sam sem bil vrsto let član) smo prava alternativa mi. Smo moderen portal z mnogo mnogo funkcijami. Pridružila se nam je tudi BLiNK skupina in skupina SiHQ.


Ta pa ne bo veljala, BLiNK se ni nikamor pridružil, le nekaj torrentov se je naložilo, to je pa vse.

@Glugy, se motiš :) glede BLiNK-ka

gCenzura ::

Na tem forumu opazam, da nekateri uporabniki pisejo oz. pametujejo v tri krasne se preden se pozanimajo, preverijo situacijo itd. 8-O

A res nimas druzga dela? :|

Blink že dolg ne obstaja več.. Za StiHQ pa prvič slišm.

Si povedal vse s tem stavkom kolk poznas P2P sceno v Sloveniji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: gCenzura ()

N0straDamus ::

Najprej, skupina BLiNK in skupina SiHQ OBSTAJATA in sta na Slo trac. sceni že leta. Drugo, kar pa me je zmotilo pa je samopromocija novega Slo trackerja, ki z lažnimi informacijami hoče pridobiti nove člane na račun trenutnih problemov, ki jih ima TRENUTNO tracker Torrent.si ..
Da smo si na jasnem, da se nobena od omenjenih skupin BLINK in pravtako skupina SiHQ, NISTA PRIDRUŽILI novonastalemu Slo trackerju ( je pa res da so nekatere njihove torente nalagali na to novonastalo stran, verjetno brez da bi kdo koga vprašal)..
Trditev, da je zgodbe Mojblink aka Torrent.si konec iz strani novonastalega trackerja je prvič neokusna in drugič preuranjena.. Tracker Mojblink aka Torrent.si je tracker z večletno zgodovino oz. tradicijo in je eden od najuspešnejših slo trackerjev kar jih premore Slo scena in zato verjamem oz. VEM, da, če bo res konec na obzorju, da bodo to tudi SAMI napisali oz. povedali, tako kot to naredijo pri vsakemu uspešnem trackerju s tradicijo, ki ga zaprejo ...
Če je sledilnik Piratebox.eu, ki ga uporablja Torrent.si res naprodaj kot je to zgoraj nekdo napisal, še to ne pomeni da je ''konec zgodbe'', ampak v najslabšem primeru pomeni, da se bo lastnik menjal oz dobil partnerja, ki bo solastnik ...
Pa vsem en lep pozdravček iz udobnega naslonjača...

Zgodovina sprememb…

MasterKiD ::

polpo je izjavil:

Iz FB, kot zgleda je konec in se nov odpira..
https://www.facebook.com/pages/torrents...
http://www.torrentstars.com/index.php
Lep pozdrav vsem iz skupnosti torrent.si, vključno s tabo weed in vas vabim na nov slovensi portal. Glede na dejstvo, da portala torrent.si nebo več (tudi sam sem bil vrsto let član) smo prava alternativa mi. Smo moderen portal z mnogo mnogo funkcijami. Pridružila se nam je tudi BLiNK skupina in skupina SiHQ.
Skratka prisrčno vabljeni....
Marko (weed)...upam da mojega posta ne boš brisal in povejte že enkrat svojim članom odkrito da je za vedno konec zgodbe in združimo vsi ki smo imeli ta portal radi moči in se nam pridružite da ustvarimo novo veliko zdravo skupnost.
lp,
Vaš Tilzzy


Če je taka bedna stran lahko uspešna potem sem jaz... :) škoda besed :D

hojnikb ::

Zakaj se sploh trudite s temi trackerji, če so joke v primerjavi z tujimi..
#brezpodpisa

Kurzweil ::

Design in fukncionalnost Torrent.si sta bili odlični, po mojem okusu ena boljših spletnih strani pri nas sploh (mojblink in partis pa sta oz. je ogabna na pogled). Tudi sam sem podobnega mnenja kot hojnikb, edino v čem se moje mnenje razlikuje je, da je stvar dobrodošla samo iz aspekta lokalne scene in vsebin. Sicer pa bi bilo super, da bi imeli en uber in konkreten tovrsten community, ne pa da si ga kontstantno dva ali več merita in delita uporabnike, ter ponujata polovične storitve.

Tale pristop in zavajanje novih uporabnikov me prav odbija. Stran od tega torrentstars pa vidim, da je template, in to tako ogaben za kozlat.

hojnikb ::

1 beseda.. RSS
#brezpodpisa

Kurzweil ::

hojnikb je izjavil:

Zakaj se sploh trudite s temi trackerji, če so joke v primerjavi z tujimi..


kaj da ga dodajo ali kaj natančno misliš ?

hojnikb ::

Dizajn, odnos, izbira... Smeh v primerjavi z tujno...
Čeprav osebno koristim samo RSS, dejanskih strani pa praktično ne obiskujem več..
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

BorutK-73 ::

hojnikb je izjavil:

Dizajn, odnos, izbira... Smeh v primerjavi z tujno...
Čeprav osebno koristim samo RSS, dejanskih strani pa praktično ne obiskujem več..

Večina ostaja na SLO trackerjih zaradi vgrajenih podnapisov v filme ali serije.
In tuji imajo vsi invite sistem, tako da je kar zajebano priti zraven.
Vsaj ne obremenjujej(m)o mednarodnih linij z p2p prometom, ker je večina v SLO.

Kurzweil ::

BorutK-73 je izjavil:

hojnikb je izjavil:

Dizajn, odnos, izbira... Smeh v primerjavi z tujno...
Čeprav osebno koristim samo RSS, dejanskih strani pa praktično ne obiskujem več..

Večina ostaja na SLO trackerjih zaradi vgrajenih podnapisov v filme ali serije.
In tuji imajo vsi invite sistem, tako da je kar zajebano priti zraven.
Vsaj ne obremenjujej(m)o mednarodnih linij z p2p prometom, ker je večina v SLO.


Vgrajenih je bore malo, kar je tudi prav ker je moteče. Verjetno si bolj mislil priloženih. In na žalost je procentualno gledano večina še vedno tupa in raje čaka tedne, ker ni poleg podnapisov, kot pa da bi uporabili google (oz. še bolje kupili orginal ali šli v kino). Je pa to dejstvo, ker marsikdo nima pojma o angleščini, še manj pa mu je jasno za kateri realese so kateri podnapisi, pa čeprav to piše več kot jasno.
Zakaj neki bi rabil bit član communityja in prosjačit za invite? pojdi za primer na torrentz.com in ti najde morje alternativ in prav pri nobeni ni potrebna registracija.
Koga brigajo in kakšne veze imajo mednarodne linije in promet med državami na tem področju? To res ne razumem, če aperliraš na kakšne pravne vidike, potem ti je lahko tujina v veliko primerih kvečjemu prednost.

Kar pa meni osebno nikdar ni potegnilo, kak se da folku uploadat stvari, nekateri celo brez kakšne koristi kupujejo seedboxe in podobno sranje. Sicer pa mi je vsa ta scena povsem nepotrebna. Koliko je mogoče uporabljam open source stvari, programe, ki jih rabim in ki sem jih kupil za podjetje so original, časa pa tako ni, tako da gledam, uporabljam in igram samo stvari, ki so kvalitetne, katere tudi s ponosom podprem in stvar kupim.

hojnikb ::

+ tega ti vsak spodobn medijski predvajalnik sam najde podnapise (če jih rabiš)..
#brezpodpisa

gCenzura ::

@hojnikb - ce mas celo bazo s torrent datotekam, ni problem tudi tak sledilnik imeti.

Glugy ::

Sam mi je pa zanimiv k ste omenil kok je fajn met kak lokalni torrent sledilnik. Namreč kolikor je men znano lokalnih zadev praktično ni. Edini pravi plus so recimo podnapisi če jih rabš da so že priloženi. Pa da če ne znaš anglešk včasih še navodila v slovenščini dobiš. Kdaj si ti na kakem slovneskem sledilniku videl tipično slovensko sceno (npr Naša mala klinika, Tv Dober dan ipd) ? Takih zadev vsaj po mojem vedenju praktično ni ker se noben lokalni sledilnik ne upa izpostavljat. Tujih pritiskov se pa noben ne boji in se pač očitno tuje torrente privleče. Da bi kdo res nekaj dodal kar v tujih sledilnikih ni ..tega praktično ni. Prednost tega da je lokalni sledilnik je pri slovenskih sledilnikih minimalna oziroma nična.

BorutK-73 ::

Kurzweil
Mislil sem na priložene, osebno nimam rad "burn in" podnapise, ker so vedno premajhni in niso vedno sinhronizirani.

hojnikb ::

a še sploh obstajajo relisi, kjer so podnapisi vžgani noter ?!
#brezpodpisa

Anney ::

Ja, bluray ploščki in dvd. ;)

hojnikb ::

Nebi reku, da so pri blurayih podnapisi vžgani noter..
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

Anney ::

Kam pa potem? Na ovitek? Tudi pri mkvju so lahko muxani v film.

hojnikb ::

Muxano =/= vžgano ...
#brezpodpisa

Anney ::

Ni popolnoma isto kot vžgano, vendar na nek način je, vžgani v sliki so večina na xvidih, če se kdo to dela in se jih ne da odstranit (prilepljeni na sliko). Mkv, bluray in DVD koristijo sube iz video containerja in se jih lahko izbira, dodanih je lahko več streamov, enako velja za audio streame. Razlika je samo v tem, da pri dvd in bluray medijih naknadno ne gre priložiti podnapisov, da jih bere iz priložene datoteke, ker so zapisani v playlisti ploščka(.mpls,.clpi,.ifo) oz.video datoteki in jih container pobere tam ven po izbiri tipke v playerju.

fosil ::

Anney je izjavil:

Ja, bluray ploščki in dvd. ;)

Niso vžgani v sliko.
So sicer zraven v sami datoteki, ampak jih lahko vklopiš ali izklopiš.
Tako je!

Nesta ::

Kdo ve kako se prijaviti na torrentstars.com ?
hvala

shadeX ::

očitno se ne da, če piše da je registracija trenutno onemogočena.

Hayabusa ::

1. Shekaš stran, se vpišeš v bazo :D.
2. ??
3. Profit !

N0straDamus ::

TORENT.SI SPET DELA !!!

hdhawkhd ::

Začasen izklop!!


Dragi uporabniki, prijatelji!

Najprej se vam opravičujemo za zelo neažurno informiranje o dogajanju na portalu, a žal je prišlo do spleta okoliščin, v katerem informiranje javnosti ni bilo možno (delo v tujini).

Stvar je sledeča: Prejšnji teden je naš ponudnik gostovanja prejel dopis iz strani MPA (to so tisti, ki služijo od večine filmov). Nekako niso najbolj zadovoljni s piratstvom. Čudno, kajne?

Trenutno iščemo alternative, kot je selitev v kakšno bolj liberalno državo. Do takrat pa se bomo potrudili da bo vse funkcioniralo normalno.

Zgodovinsko gledano, sreče ravno naš portal nima imamo pa vsaj voljo!

bluefish ::

hdhawkhd je izjavil:

Zgodovinsko gledano, sreče ravno naš portal nima imamo pa vsaj voljo!
Kaj sreče, sposobnosti.

Nesta ::

Keri barabini so nekateri ki so ze pisal o koncu torrent.si :)

Anney ::

Naložite kompilacijo Duo Moralna mačka in ste spet na konju. >:D

polpo ::

Nesta je izjavil:

Keri barabini so nekateri ki so ze pisal o koncu torrent.si :)


Vem za Tillzya, je bil še mod na blinku, kot mi je znano. Sem mislil, da so informacije prave. Moj zgornji post pa se lahko briše.

Sedaj bi lahko imeli, vsaj več upravljavcev strani, ne pa tako 1 teden ne duha ne sluha, vsaj bi napisali, da so težave in se ureja, zdaj pa je že spet prišla "nova" konkurenčna stran in še vzela nekaj uporabnikov...

Zdaj "se selijo" v drugo državo, kje so pa prej gostovali?

hdhawkhd ::

bluefish je izjavil:

hdhawkhd je izjavil:

Zgodovinsko gledano, sreče ravno naš portal nima imamo pa vsaj voljo!
Kaj sreče, sposobnosti.


Si pa brihta :P.

Dr.S ::

Torrenti.si ponovno ne deluje.
Se je zgodba ponovila?

Škoda, za koristno stran.

pangerl ::

brez vsakega obvestila....nefer do donatorjev.......

Glugy ::

Na Facebooku imajo par stvari zapisanih:
"Dragi uporabniki,
stran je trenutno zaradi nepojasnjenih tehničnih težav nedosegljiva.
Se opravičujemo in kmalu posredujemo več informacij."(21.jun.14)
"Težava je pri gostitelju spletne strani, ki pa težavo že odpravlja. Prosimo za razumevanje."(21.jun.14)
" in kdaj bi naj blo odpravljeno ? še letos ?" "Se trudimo." (23.jun.14)

"Dragi uporabniki, prišlo je do težav ki jih ni možno popraviti prej kot predvidoma do četrtka. Prosimo za razumevanje."(24.jun.14)

malicko ::

Torrent.si spet dela, še dobro.
zanima me kakšno je vaše mnenje o vseh novih torrent trackerjih v Sloveniji? Kakšne izkušnje mate?

Anney ::

Novih? Samo eden je.

malicko ::

OK, mislil sem prenovljenih, v zadnjih letih ustanovljenih-skratka malih strani.

BorutK-73 ::

Se vidi da imajo Torrent.si v lasti amaterji. Spet so izgubili podatke od marca do prejšnega tedna. Jaz se jih na daleč izogibam, itak je p*rt*s več kot dovolj za mene. Smešno je da brišejo vse kritike na prvi strani v welcome back temi in ovce so vesele da je nazaj, čeprav so zafurali že 2ič.

Glugy ::

sej so menjal lastnika nekje 2 meseca nazaj. prejšnji lastniki vsaj niso brisal komentarjev za brezveze.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Glugy ()

donvito ::

So down?

šernk ::

prehajajo na novo stran najbrž, saj je bila novica skoraj 2 meseca na njihovi strani.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

SaXsIm ::

N0straDamus je izjavil:

Najprej, skupina BLiNK in skupina SiHQ OBSTAJATA in sta na Slo trac. sceni že leta. Drugo, kar pa me je zmotilo pa je samopromocija novega Slo trackerja, ki z lažnimi informacijami hoče pridobiti nove člane na račun trenutnih problemov, ki jih ima TRENUTNO tracker Torrent.si ..
Da smo si na jasnem, da se nobena od omenjenih skupin BLINK in pravtako skupina SiHQ, NISTA PRIDRUŽILI novonastalemu Slo trackerju ( je pa res da so nekatere njihove torente nalagali na to novonastalo stran, verjetno brez da bi kdo koga vprašal)..


Oh the irony.
SaXsIm

BorutK-73 ::

Meni se ne uspe povezat na novo stran. Najbolj moti to da imaš 5 možnosti, wtf.
««
«
1 / 8
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kaj se je zgodilo z Mojblink-om ? (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
456253309 (102512) metalcamp1
»

Problem z javo?

Oddelek: Pomoč in nasveti
9938 (643) 111111111111
»

Hotfile bo plačal 80 milijonov dolarjev in mrknil

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
108586 (6800) digitalcek

Težave s Partisom

Oddelek: Omrežja in internet
185212 (4703) jurre

Več podobnih tem