» »

kateri telefon

kateri telefon

Ale3š ::

Mati kupuje nekaj cenovno ugodnega na mobitelu, po pregledu simobilove ponudbe sem ugotovil , da ima simobil ugodnejše telefone prioriteta ji je cena naročnine ;) zato nebo šla ravno zaradi telefona na simobil iz mobitela. Gledava pa tile ponudbe in me zanima kje pride dolgoročno ceneje skozi in katere telefone lahko dobi na paketu neskončni xs in neomejeni a .Kako je z omrežjem pokritost, mati sicer pravi ,da jo ima simobil slabšo sam sem na mobitelu.

NESKONČNI XS,Mobitel Neomejeni A kako je z samsungom slišal sem ,da se kar kvarijo kolega pa ima xperio dual sim in jo ima nonstop na servisu.
||Amd athlon x 4 640,LC power5550 V2.2
Nvidia gts 450,Crucial balistix tactical
Gigabyte ga 970 ds3p||

matobeli ::

Če ji je vseeno da ni touchscreen bi mogoče nokio 515?

Ali bi se vezala za 2 leti ali 1? Android, Win phone, XOS ali rajši ne-pametnega? Veliko klepeta in je bolj malo na internetu?

Z kvarljivostjo mobitelov je pa čisto od modela odvisno, ni nekaj več na znamko vezano.
Osebno sem imel dobro izkušnjo že 2x z Sony xperia.

Osnovno GSM omrežje je približno enako pokrito z obema operaterjema, če si kje bolj v luknji (ali v kakšni stari veliki meščanski hiši) pa je potrebno pogledat kater bolje lovi.
Za 3G in več pa so mesta relativno dobro pokrita, ostalo pa bolj slabo in bo dosti preklaplanja med 3G in 2G (kar v končni fazi tudi baterijo žre).

Ale3š ::

Nokija je lepa zlasti v beli barvi mislim pa ,da se je že nekako navadila toucha in da se bi spet morala navajati .JA mislim da bo bil kar android mislim da za dve leti vezave klepeta z mojo sestro , ki je v izoli oziroma si bolj dopisujeta drugače ne govori dosti po telefonu .Aja pa na veliko slika mačka , ki ji veliko pomeni ,da bi imel vsaj flash ,sam tudi mislim ,da z lg ,sony, htc nebi zgrešila. živi v lastni hiši so pa okoli nas hribi , čašrav mi smo še na ravnini.Nje se gre za osnovno telefonijo in sporočila ne toliko za 3g in 2 g . Sedaji samsung ji je kar klical sam od sebe pa fotoaparat je hitro odpovedal galaxy mini .Sestra pa je na simobiu tako ,da nevem če neomojeno sporočil velja tudi za pošiljanje sms v simobilovo omrežje hvala
||Amd athlon x 4 640,LC power5550 V2.2
Nvidia gts 450,Crucial balistix tactical
Gigabyte ga 970 ds3p||

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ale3š ()

skyline ::

Moto G, 8 GB verzija bo verjetno dovolj zanjo.

Simobilovega omrezja ne priporocam.

Ale3š ::

kako pa je z sporočili ali so isto neomejena če pošilja iz mobitela na simobil
||Amd athlon x 4 640,LC power5550 V2.2
Nvidia gts 450,Crucial balistix tactical
Gigabyte ga 970 ds3p||

Ale3š ::

ugotovil sem ,da se zaračuna za vsako sporočilo iz mobitela v simobil 0,10 eur sedaj gledava si mobil ponudbo ker pa je oseba ,ki ne da veliko na telefon ji telefon ni prioroteta gleda telefone do 13 eur naročnino pa bo vzela za 24 mesecev
||Amd athlon x 4 640,LC power5550 V2.2
Nvidia gts 450,Crucial balistix tactical
Gigabyte ga 970 ds3p||

Chev ::

Če je paket neomejeno, potem je neomejeno v vsa SI omrežja.

Kaj pa je neomejeno A pa ne vem.

Ale3š ::

v njihovi ponudbi to piše 0,10 eur se zaračuna na vsako poslano sporočilo tujega opareterja
||Amd athlon x 4 640,LC power5550 V2.2
Nvidia gts 450,Crucial balistix tactical
Gigabyte ga 970 ds3p||

Chev ::

TUJEGA

Ale3š ::

potem se simobil ne šteje pod tujega?
||Amd athlon x 4 640,LC power5550 V2.2
Nvidia gts 450,Crucial balistix tactical
Gigabyte ga 970 ds3p||

Chev ::

Ne. Lokalnega.

Evo, zdaj imam računalnik pred sabo. Paket neomejeno A (nekaj novega izgleda); minute v vsa slovenska omrežja NEOMEJENO, SMS/MMS NEOMEJENO, prenos podatkov (mobilni internet) po ceniku 0,15EUR/MB, mesečna naročnina 19EUR.

Še kmečka verzija (poenostavljeno, ne žaljivo): V Sloveniji kličeš in SMS-aš neomejeno na vse slovenske operaterje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Chev ()

Ale3š ::

Katerega potem:Kako je z 2g in 3g se to šteje pod mobilni internet? .Že dolgo nisem v tej sceni:P

http://www.telekom.si/zasebni-uporabnik...


http://www.simobil.si/sl/mobilePhones.c...
||Amd athlon x 4 640,LC power5550 V2.2
Nvidia gts 450,Crucial balistix tactical
Gigabyte ga 970 ds3p||

Ale3š ::

Ale3š je izjavil:

Katerega potem:Kako je z 2g in 3g se to šteje pod mobilni internet? .Že dolgo nisem v tej sceni:P. Sem ugotovil ,da amobitel zaračunava prenos podatkov kar dejansko 2g in 3 g tudi je tako ,da mobitel odpade na celi črti simobil prenosa podatkov ne zaračunava. Torej gledam simobilove telefone




http://www.simobil.si/sl/mobilePhones.c...
||Amd athlon x 4 640,LC power5550 V2.2
Nvidia gts 450,Crucial balistix tactical
Gigabyte ga 970 ds3p||

skyline ::

Od kje ti podatek, da je prenos podatkov pri simobilovem Neskončni XS brezplačen?

Chev ::

Ale3š je izjavil:

Katerega potem:Kako je z 2g in 3g se to šteje pod mobilni internet? .Že dolgo nisem v tej sceni:P

http://www.telekom.si/zasebni-uporabnik...


http://www.simobil.si/sl/mobilePhones.c...

2G, 3G, 4G/LTE, 5G, etc so omrežja. Googlaj. Ni samo internet.

Izmed teh dveh bi jaz vzel M. Sodobnejši aparat. Kako in kaj dalje, pa se odloči ko boš imel več telefonov v roki.

Ale3š ::

http://www.simobil.si/sl/mobilePhones.c...

Kaj pa tale je to zakej? skrbi me spodnji snemljiv pokrovček
||Amd athlon x 4 640,LC power5550 V2.2
Nvidia gts 450,Crucial balistix tactical
Gigabyte ga 970 ds3p||

integral15 ::

Zivjo, odlocam se za nakup telefona in v ozji izbor sem izbral iphone 5s ali samsung S4 pa mi prosu za mal pomoci katerga naj izebrem.

hojnikb ::

Tistga, ko ti je bolj všeč :)

(Ne resno, boljšega odgovora neboš dobu, ker primerjaš hruške in jabolka)
#brezpodpisa

integral15 ::

Hruske so mi bols ker so bol sladke :) nvm teska je res pri iphone mi je vsec ker ni tolk velik edino kar me moti ni niti hd 720p resolucija zaslona. Zdaj imam samsunga S1 na zacetku je bil zakon telefon zdaj mi pa tko steka da je za znoret pa imam nalozen CM in nocem da mi pri nalsednem telefonu vse steka ta android zdaj nvm kako je pri ios-u.

hojnikb ::

kar me moti ni niti hd 720p resolucija zaslon

In to je problem, ker ?
#brezpodpisa

integral15 ::

Za tako ceno bi bil lahko 1080p to me moti nic drugega v sami kvaliteti slike ni opazit ker je premajhen ekran.

eric_cartman ::

Zdravo! Si bom malo sposodil temo.

Punca kupuje nov telefon pri Simobilu. Zdaj si lasti HTC Desire X, vendar je že pošteno načet. :) Kaj je najboljša opcija z vezavo za 20 € mesečno in ceno telefona do 150 €?? Ni zahtevna uporabnica in vse kar bi rada je, da telefon dela lepo in da ima čim večji ekran in naj bo Android.

Glede na specifikacije se zdi Alcatel OneTouch Idol super. Samo sem malo skeptičen glede takih firm. Ima kdo ta telefon mogoče?

skyline ::

Well, tale Alcatel je precej slab napredek v primerjavi z Desire X.

Še vedno je best buy Moto G (magari 8 GB verzija, če so finance problem).

hojnikb ::

Še en glas za Moto G..
#brezpodpisa


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri telefon

Oddelek: Kaj kupiti
16890 (579) cordoba
»

mnenja o telefonih

Oddelek: Mobilne tehnologije
123038 (2744) Pithlit
»

Kater telefon naj kupim

Oddelek: Pomoč in nasveti
61324 (1189) superlojz
»

Nokia n95 8Gb ali Nokia n96 16Gb

Oddelek: Kaj kupiti
11923 (730) miraldinjos
»

Simobil (nov telefon)

Oddelek: Mobilne tehnologije
221686 (1057) Mentalist

Več podobnih tem