» »

Mafia 3

Mafia 3

gddr85 ::

hojnikb je izjavil:

fak pa sn mislu da bom lahk mal potestiru na 930m ;))))

:))
..sicer na 720p pa medium bi znal bit še kr smooth

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gddr85 ()

D3m0r4l1z3d ::

Na 930m boš lahko le protestiral.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

hojnikb ::

:))
#brezpodpisa

Blazz ::

sajmonmofo je izjavil:

izklopit je treba DOF, motion blur pa AA na low, potem upscalas na recimo 1440p ter dodas sweetfx2.0, zgleda za silo prebavljivo...



jaz mam 1440p ekran, vse na max in zgleda veliko volje kot tale slika...

D3m0r4l1z3d ::

zgodba je dokaj v redu, že na začetku se vidi, da so to kar dobro naredili, bo tudi več drame kot npr. v gta5. dinamika streljanja in premikanja lika je tudi zelo v redu, slabo drugače le slabši port je
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

ahac ::

;)
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Seljak ::

V vseh pogledih sta enka in dvojka boljše...

oo7 ::

Malo berem komentarje in veliko jih piše, da se igra začne kmalu ponavljati.

ZiedRieke ::

Ta igra nima nobenega potenciala. Ni povezave z Mafio 1&2, nenormalno slaba grafika, zgodba ne pritegne, glavni igralec čist zgrešen, gameplay primeren za čase Playstation2.

Mato989 ::

ZiedRieke je izjavil:

Ta igra nima nobenega potenciala. Ni povezave z Mafio 1&2, nenormalno slaba grafika, zgodba ne pritegne, glavni igralec čist zgrešen, gameplay primeren za čase Playstation2.


Po 3 urah igranja lahko rečem samo, da to sploh ni Mafia, prava Mafia je italijanskih korenin, to vsi vemo (Palermo pa to) tale črnec deluje kot nek geto gangster wannabe... Se vidi da so Američani prevzeli vajeti 100% tokrat.

P še deluje na nivoju slabega porta iz konzol v PC... žal, pa tako sem se veselil

ocena do zdaj 4/10.... sem upal da bo vsaj 6/10 pa ne gre...

Pesimist ::

ahac je izjavil:

;)


physX

kitl76 ::

Ta game je totalen fail.

oo7 ::

Mato989 je izjavil:

ZiedRieke je izjavil:

Ta igra nima nobenega potenciala. Ni povezave z Mafio 1&2, nenormalno slaba grafika, zgodba ne pritegne, glavni igralec čist zgrešen, gameplay primeren za čase Playstation2.


Po 3 urah igranja lahko rečem samo, da to sploh ni Mafia, prava Mafia je italijanskih korenin, to vsi vemo (Palermo pa to) tale črnec deluje kot nek geto gangster wannabe... Se vidi da so Američani prevzeli vajeti 100% tokrat.




Točno to sem jaz rekel, ko je prišel prvi trailer na prvi strani te teme ;)



oo7 je izjavil:




Komaj sem čakal na to igro odkar so začeli pisati o njej zdaj pa sem bolj kot ne razočaran.
Pričakoval sem, da bodo nadaljevali zgoodbo o Vitu ali pa vsaj nadaljevali z Italjansko mafijo.
To pa mi ne zgleda več kot mafija ampak kot neka ulična tolpa;((



Tako zgleda pravi organizirani kriminal Mafia



Tole pa zgleda kot ena ulična tolpa z Michael Myersom na čelu ;((

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

D3m0r4l1z3d ::

Razen tehnične izvedbe in deraila od prave Mafie, je vseeno kar dobra igra oziroma zgodba, saj poveže Vita Scalleta iz 1. in 2. Mafie z protagonistom, ki bo zavladal N.O. underworldu. Ja, lahko bi naredili boljše z grafiko in ostalim tech zadevam, ampak zgodba ni slaba kar je zelo pomembno pri mafiji na splošno, drugače je le ena žalost in pobijanje.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Zgodovina sprememb…

oo7 ::

Mafia III - Angry Rant [Review In Progress]

Izi ::

Če torej strnemo večino opisov vključno z jeznim Džojem:

- Grafika je porazna in na stopnji iger izpred 15. let. Ko pogledaš v nebo te zagrabi jeza in prasneš v nekontrolirani smeh :))
- Bojevanje je tudi zelo slabo in močno poenostavljeno.
- Zgodba pa je kar v redu, ampak se kasneje začne malo ponavljati oziroma vleči, saj je menda treba iti več kot 30-krat iz enega konca mesta na drugega.
- Stranske misije so boljše od glavnih, ker imajo bolj zapomljive karakterje. Po mojem mnenju je to že kar običaj v igrah zadnjega desetletja.
- Najboljši del igre pa so vmesne sekvence, filmčki, ki so narejeni zelo profesionalno. Te je verjetno delala druga firma kot ostalo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

neverjetni99 ::



wtf je to...hahah:O

D3m0r4l1z3d ::

Naslednjo morajo rpg ala mass effect, serija si zasluži Bioware tretma
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

oo7 ::

Večina opisev igre še vedno ni zunaj.

No jaz bom kupil igro enkrat, ko bo manj kot 10 eur in ko bodo zrihtali hrošče.

Bi bilo pa pametno, da franšizo Mafia vrnejo 100% k originalnem studiju 2K Chech in se ameriški studijo Hangar 13 popolnoma umakne.

miraldi ::

Igro mam inštalirano since day 1. Nikakor ne morem kliknt Play, ker to kar so nardil z Mafio III je katastrofa. Te mine, da bi sploh probal.. treba jim je je*** mater!
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Seljak ::

Jaz bom tudi naredil unistal ;)

tiborrr ::

Glej, naredili so tak špil, kot ga hoče večina gamerjev, torej GTA stil sandboxa. Jebiga, blame it on your peers.

Oprosti, ampak če bi se prodalo več Mafie I in II, bi bila trojka bistveno bolj podobna prejšnjima deloma. Tako pa je ignoranca (in piratstvo) naredilo svoje.
Don't test the captain's validity or his vulnerability!

gddr85 ::

samo gta že imamo, ne rabimo še enega..

tiborrr ::

Tudi high end telefonov imamo neskončno, torej?

Treba si je priznati, da kup funkcij v Mafiji II, ki so sicer bile kul (popravljanje avta, odpiranje oken v stanovanju, žretje hrane, spuščanje vode, itd...) ne služi ničemer. Avtov tako ali tako nihče ni šraufal, ker si spizdil sosednjega itd. Veliko programerskega truda za nekaj, kar sploh večina ni uporabljala ali bi bilo kritično za igro samo. Spomnim se prve Mafije, kjer je bilo ogromno detajlov v prostorih, skozi katere si šel le enkrat in nikoli več. Danes pač nihče ne plača tega, razvoj špila je dražji in oglaševalski mašin je n-krat večji ($). Po svoje pač človek zastopi založnike, da igrajo na ziher karto...

Nekdaj je bil pregovor - vsak narod si izvoli takšnega predsednika, kot si ga zasluži. Danes bi lahko rekli: Gamerji dobijo takšne igre, kot si jih zaslužijo.

Danes v maistreamu (AAA) ni več prostora za preveč staromodne špile, kar Mafia I/II sigurno sta. Verjetno povedano pravilneje: non-sandbox igre enostavno ne zanimajo več dovolj široke populacije oz. je riziko potencialnega poloma tako visok, da pač nihče ne vrže par sto miljonov dolarjev na kocko.

Prav tako ni prostora za combat flight simulatorje (to so še edino, kar igram). Pač, DCS z moduli in morda zastonjski mod Falcon BMS 4.33 za F4.0. DCS se še razvija, ker pač v skupnosti vsak brez pardona stegne 50 evrov za posamezni modul in ima zenovsko potrpljenje ob vseh bugih in zavlačevanjih. Mirage M2000C je komaj po enem letu dobil ground radar, MiG-21bis je z zadnjim (auto)patchem crknil in še zdaj ni popravljen... Danes gamer popizdi in podeli negativne ocene, ker mora čakati en dan na patch. Kje bo takšna populacija čakala npr. pol leta mi povej? :)

Listam stari Joker iz leta '98, trije flight simi v eni številki, par pustolovščin, nekaj starošolskih FRPjk. Na žalost so ti časi mimo.
Don't test the captain's validity or his vulnerability!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tiborrr ()

D3m0r4l1z3d ::

F-22 Lightning 3 .... god bless '98 ....F-22 is a series of combat flight simulation computer games from NovaLogic, produced only for the PC.

key words: only for the PC

konzole in piratstvo sta kriva za tole žalost, zgodba pa je vseeno ok
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Mato989 ::

tiborrr je izjavil:

Tudi high end telefonov imamo neskončno, torej?

Treba si je priznati, da kup funkcij v Mafiji II, ki so sicer bile kul (popravljanje avta, odpiranje oken v stanovanju, žretje hrane, spuščanje vode, itd...) ne služi ničemer. Avtov tako ali tako nihče ni šraufal, ker si spizdil sosednjega itd. Veliko programerskega truda za nekaj, kar sploh večina ni uporabljala ali bi bilo kritično za igro samo. Spomnim se prve Mafije, kjer je bilo ogromno detajlov v prostorih, skozi katere si šel le enkrat in nikoli več. Danes pač nihče ne plača tega, razvoj špila je dražji in oglaševalski mašin je n-krat večji ($). Po svoje pač človek zastopi založnike, da igrajo na ziher karto...

Nekdaj je bil pregovor - vsak narod si izvoli takšnega predsednika, kot si ga zasluži. Danes bi lahko rekli: Gamerji dobijo takšne igre, kot si jih zaslužijo.

Danes v maistreamu (AAA) ni več prostora za preveč staromodne špile, kar Mafia I/II sigurno sta. Verjetno povedano pravilneje: non-sandbox igre enostavno ne zanimajo več dovolj široke populacije oz. je riziko potencialnega poloma tako visok, da pač nihče ne vrže par sto miljonov dolarjev na kocko.

Prav tako ni prostora za combat flight simulatorje (to so še edino, kar igram). Pač, DCS z moduli in morda zastonjski mod Falcon BMS 4.33 za F4.0. DCS se še razvija, ker pač v skupnosti vsak brez pardona stegne 50 evrov za posamezni modul in ima zenovsko potrpljenje ob vseh bugih in zavlačevanjih. Mirage M2000C je komaj po enem letu dobil ground radar, MiG-21bis je z zadnjim (auto)patchem crknil in še zdaj ni popravljen... Danes gamer popizdi in podeli negativne ocene, ker mora čakati en dan na patch. Kje bo takšna populacija čakala npr. pol leta mi povej? :)

Listam stari Joker iz leta '98, trije flight simi v eni številki, par pustolovščin, nekaj starošolskih FRPjk. Na žalost so ti časi mimo.


Če ga hoče večina zakaj so reviews mixed :) kontradiktorno... Kot da bi rekel da je No Man's Sky špil kot ga hoče večina, lol....

ahac ::

Ja, opisi so trenutno nad 75 ali pa pod 69, ampak jih še ni veliko:

http://opencritic.com/game/1539/mafia-i...

Opencritic average:
67

Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

tiborrr ::

Mato, mislim da nisi razumel poante. Tudi najnovejše igre COD fašejo oceno mixed, pa so najbolj prodajane igre leta. Torej?

Drugače pa ja, štorija v novi Mafiji je OK, je pa naivnež vsak, ki pričakuje comeback stare šole. GTA je pač prevelik trendsetter. Jaz za to ne bi krivil konzol, ampak enostavnega problema ponudbe in povpraševanja. 20 let nazaj smo PCje stroje gnali skoraj izključno za strategije in simulacije, arkade je že takrat PS handlal orenk bolje.
Don't test the captain's validity or his vulnerability!

kalorijagr ::

Večina igralcev, ki kritizirajo temnopoltega glavnega lika ne razume, da gejm hoče narediti premik iz italijanske mafije v nekaj drugega, ker tako so se dejansko organizirane kriminalne združbe tudi razvijale. Ni se končalo vse pri Italijanih, tudi če se je z njimi začelo.

Igram Mafio 3 od njenega uradnega releasa. Najbolj me je skrbelo, da bo podobno kratek storyline, kot je to bilo v Mafii 2, ki me je razočarala. Po več kot 30 preigranih urah lahko rečem, da gejm dober za 62 evrov kolikor sem plačal za ps4. Ni zdaj Fallout je pa čisto soliden gejm, ki ima pač šibke točke v marsičem. Mogoče po res veliko preigranih urah skupaj ti postane malo dolgočasno, ker se vse ponavlja pa tudi vloga denarja ima premalo pomena. Ni tako kot v recimo Scarfacu ali Godfatherju, kjer je denar in moč dejansko imel nek pomen. Pa tudi tam so se stvari ponavljale.
Mafia 1 je bila legendarna, ampak predvsem zato, ker je bil eden prvih takih špilov, ki smo ga igrali. Ne spomne se nihče kako so nas razvijalci natunkali z ekstremno slabim koncem in tako dalje. Redki so popolni špili. Je pa Mafia 3 zagotovo dober korak v novo smer, ker stalno pač ne morejo furat italijanske mafije.

D3m0r4l1z3d ::

Saj Tommy je bil tudi prišlek v Mafijo in jo potunkal, podobno je zdaj, samo da bo Clay svojo ustanovil.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

kitl76 ::

Ma tko malo spreminajm mnenje po preigranih 10 urah mi igra celo postala všeč.

oo7 ::

Mafia 3 Graphics Comparison: Xbox One vs. PS4 vs. PC

Zvitež ::

Kot večina sem kar malo razočaran. Najbolj sta se jim posrečila zgodba in glasba. Ostalo je pa bolj žalostno glede na pričakovanja..

kitl76 ::

KONČNA OCENA

Mafia 3 je izkušnja za 30 in več ur. Prežeta je z nekaterimi grafičnimi nepravilnostmi, vendar ji zopet uspe, da svoje pomanjkljivosti nadoknadi z osvežujočim igranjem in nadpovprečno dobro pripovedjo zgodbe. Čeprav sedaj bolj spominja na nek GTA naslov, namesto na svoj prvi del, Mafia 3 še naprej uspe ostati samosvoja. Poudarja elemente, ki ji največ pomenijo in katere niti zamegljena grafika in tehnični problemi ne morejo skriti. Nedvomno bi en velik paket popravkov uspel izboljšati splošni vtis in oceno, vendar kakršne so zadeve trenutno, je Mafia 3 odlična igra, ki je kljub svojim pomanjkljivostim še naprej globoka in strašno zabavna.

vir:http://adria.ign.com/sl/mafia-3/5877/re...

Tr0n ::

kitl76 je izjavil:

Ma tko malo spreminajm mnenje po preigranih 10 urah mi igra celo postala všeč.

Zgodba je kr neat ja.

oo7 ::

Mafia 3 PC 1080p Graphics Card Benchmarks Show GTX 1080 Needed For 60 FPS



http://www.game-debate.com/news/21532/m...

D3m0r4l1z3d ::

GTA IV all over again
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Mato989 ::

tiborrr je izjavil:

Mato, mislim da nisi razumel poante. Tudi najnovejše igre COD fašejo oceno mixed, pa so najbolj prodajane igre leta. Torej?

Drugače pa ja, štorija v novi Mafiji je OK, je pa naivnež vsak, ki pričakuje comeback stare šole. GTA je pač prevelik trendsetter. Jaz za to ne bi krivil konzol, ampak enostavnega problema ponudbe in povpraševanja. 20 let nazaj smo PCje stroje gnali skoraj izključno za strategije in simulacije, arkade je že takrat PS handlal orenk bolje.



Tudi No Man's Sky se je prodajal vrhunsko :) Nato je Steam začel dajat refunde tudi če si igral več kot 2 uri :)

No ja, mislim da 20 let nazaj sem jaz nažigal verjetno eno izmed boljših arkad ever, in sicer prince of persia še v 2D, pa onega rumenega keena malo kasneje ali tu okrog, ne spomnim se več dobro, takrat sem bil star komaj dobrih 8 let... kakorkoli spomnim pa se neverjetno vrhunskih špilov kot je bila med drugim tudi Mafia.... veliko boljša kot recimo GTA III (čeprav je bil tudi vrhunski) v bistvu boljša od vsega izvzemši morda RPGjev kot sta bila malo kasneje Gothic II in pa seveda KOTOR....

Večina igralcev, ki kritizirajo temnopoltega glavnega lika ne razume, da gejm hoče narediti premik iz italijanske mafije v nekaj drugega, ker tako so se dejansko organizirane kriminalne združbe tudi razvijale. Ni se končalo vse pri Italijanih, tudi če se je z njimi začelo.


Jaz se to vse s tabo strinjam, ampak ni nujno da so ti premiki tudi igričarsko zanimivi in overall dobri, kar dokazuje WWI pri Battlefieldu, namesto premik v future... Nekaj bolj "romantičnega" (saj vemo da dejansko ni) je v 1 in 2. Svetovni vojni, kot pa v COD future infinity warfare al kajže je, ko si v robotih itd...

Enako velja za Mafijo, v tistih italjanskih potomcih ali preseljencih je neka romantična Mafija, tole črnsko getto gangsterstvo me navdaja z negativizmom recimo.

The Player ::

Seba22 je izjavil:

Grafika na PC-ju porazna...na ravni dvojke al še slabše,imam vse na high in zgleda kot da igram na ps3,texture so čisto v k....


Kako je to možno, da je grafika porazna medtem, ko je zahteva po hardware-u enormna. Tako enormna, da dvomim, da bi stvar sploh laufala na low na mojem 8 letnem core 2 quad q9300, 4GB rama in Ati 4850?

No ko smo že pri hardwareju, bi stvar laufala na mojem PCju na low?

Igre ne bom komentiral, ker se nisem poglabljal vanjo, mi je pa všeč malo spremembe in "modernizacije". Res je, da je prava mafia le italjanska, a IMHO, mi je obdobje okoli 2 sv. vojne v katerem času se tudi dogaja mafia 2, že preveč prežvečen in uporabljen.

D3m0r4l1z3d ::

Zgodba, glasba, vpletenost Vita, maščevanje it. mafiji.... vredno je naslova Mafia, samo tehnična izvedba je šleht, neoptimitirano, skratka slab port, nič novega, si pa vseeno taka igra zasluži proper PC verzijo kot je recimo gta5, ki je kar kasneje od konzolaške različice izšel, upajmo da nam Mafio 4 ne pokvarijo konzole, ker je kriminal za first in third person šuterje

Aim assist? Kakšna bedarija, ni ga čez miško.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Zgodovina sprememb…

tiborrr ::

Sam sicer ne pizdim čez grafiko, je že res, da so teksture zelo 'mehke' (verjetno nizke resolucije zaradi omejene zmogljivosti XB/PS), ampak volumetrični efekti, megla, svetloba - to je pa enkratna. Če ne laufaš z do kraja naviti grafičnimi opcijami pomoje orenk zamujaš. Kdor je že bil v kdaj v 'noli' (NOLA - New Orleans, Lousiana), bo takoj prepoznal tako okolico kot ulice in vreme :)

Titan X Pascal na 2GHz+ vodno hlajen to laufa kot zmaj :D
Don't test the captain's validity or his vulnerability!

oo7 ::

The Player je izjavil:

Seba22 je izjavil:

Grafika na PC-ju porazna...na ravni dvojke al še slabše,imam vse na high in zgleda kot da igram na ps3,texture so čisto v k....


Kako je to možno, da je grafika porazna medtem, ko je zahteva po hardware-u enormna. Tako enormna, da dvomim, da bi stvar sploh laufala na low na mojem 8 letnem core 2 quad q9300, 4GB rama in Ati 4850?

No ko smo že pri hardwareju, bi stvar laufala na mojem PCju na low?

Igre ne bom komentiral, ker se nisem poglabljal vanjo, mi je pa všeč malo spremembe in "modernizacije". Res je, da je prava mafia le italjanska, a IMHO, mi je obdobje okoli 2 sv. vojne v katerem času se tudi dogaja mafia 2, že preveč prežvečen in uporabljen.



Zelo slabo optimizirana igra.



60 FPS + 1080p naj bi rabil Gtx 1080 8-O

tiborrr ::

2560px laufa Ultra tudi z 980 GTX Ti (ASUS Strix), 50-60FPS.
Don't test the captain's validity or his vulnerability!

oo7 ::

Mafia 3 Benchmarked, Eats Nvidia & AMD GPUs For Breakfast - Is This The New Crysis or AC Unity ?

Nvidia & AMD GPUs Brought To Their Knees








http://wccftech.com/mafia-3-benchmark-n...

Kaj ::

Zgodba te zelo potegne v igranje in par stvari ki so tok fino narjene: tisti mali rdeči kombi, ki pridirka da ti dostavi orožje in baba, da odpelje denar ter ti navidezni prometni znaki za pot. Pa še kaj. Vse poteka tako hitro in tekoče, ravno pravšnje razdalje med točkami, nerazvlečeni dialogi in lepo narejeno headshotanje. Z izjemo grafike se mi zdi špil odličen.

Oh, plus glasba! Mwah!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kaj ()

D3m0r4l1z3d ::

Ja, navidezni smerokazi so res dobra ideja, prej boljša od puščic na cesti ali celo v zraku.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

D3m ::

oo7 je izjavil:

Mafia 3 Benchmarked, Eats Nvidia & AMD GPUs For Breakfast - Is This The New Crysis or AC Unity ?

Nvidia & AMD GPUs Brought To Their Knees








http://wccftech.com/mafia-3-benchmark-n...


Žal ta test ni verodostojen, ker prikaže premium brand Nvidio v slabi luči napram konkurenci.

Tako pravijo hojko & kompanija. :D
|HP EliteBook|R5 6650U|

D3m0r4l1z3d ::

Vse je v redu, 1070 in fury x staneta enako in 1070 je hitrejša, next please
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

D3m ::

Jaz sem naštel 26 kartic poleg tvoji omenjeni.
|HP EliteBook|R5 6650U|

D3m0r4l1z3d ::

In med sosednjimi 1 fps razlike, buzz off
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katera je vaša najljubša igra vseh časov? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20536394 (14413) msms
»

MAFIA II Remastered 2020 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
928906 (4418) kitl76
»

Mafia II (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Igre
51285675 (18431) Izi
»

Watch Dogs 2 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
10512763 (7147) Tr0n
»

Vaših 5 igr vseh časov (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
22237131 (22847) Sc0ut

Več podobnih tem