» »

Call of Duty: Advanced Warfare

Call of Duty: Advanced Warfare

Juzh ::

vaščan je izjavil:


Od amdja still no crossfire love.


Vklop fullscreen. Ne borderless, ampak dejanski fullscreen. Crossfire dela samo v tem načinu.

Sicer pa sem probal že čisto vse in še zmer štekajo cutsceni. Zgleda je edina naslednja opcija C:format.

oo7 ::

Juzh je izjavil:

vaščan je izjavil:


Od amdja still no crossfire love.


Vklop fullscreen. Ne borderless, ampak dejanski fullscreen. Crossfire dela samo v tem načinu.

Sicer pa sem probal že čisto vse in še zmer štekajo cutsceni. Zgleda je edina naslednja opcija C:format.


Tudi meni še vedno štekajo cutsceni prvih 15 sekund potem je pa v redu.

Juzh ::

oo7 je izjavil:

Juzh je izjavil:

vaščan je izjavil:


Od amdja still no crossfire love.


Vklop fullscreen. Ne borderless, ampak dejanski fullscreen. Crossfire dela samo v tem načinu.

Sicer pa sem probal že čisto vse in še zmer štekajo cutsceni. Zgleda je edina naslednja opcija C:format.


Tudi meni še vedno štekajo cutsceni prvih 15 sekund potem je pa v redu.


Men šteka po minuto in več. Ko končno neha je potem zvok out of sync.

galu ::

Očitno je res caching bil kriv. Nisem pričakoval, da je 4GB VRAM-a premalo za COD...

Za cutscene štekanje, če še morda ni kdo probal tega - mate mogoče vklopljeno nalaganje levela med začetnim videom? Ker v options meniju piše, da lahko to povzroči točno to, kar opisujete.

P.S. ma kdo problem odpreti kanalni pokrov v poglavju "Utopia"? Pri meni je stvar očitno zglitchana, ker mi ne pokaže popupa, kaj moram pritisniti (čeprav sem že vse), kot vidim to na YT videih od konzolačov.
Tako to gre.

PurplePapet ::

hojnikb je izjavil:

nebo šlo. Ni dx11 grafa..


kako pa to da mi dela cod ghosts?

gddr85 ::

najbrž je AW dx11 only

gddr85 ::

tud ghosts je dx11 only očitno....maš ti to kej crackan oz. dx10 patch, da ti dela?

hojnikb ::

Ghost si mel crackan, če ti je dalal na tej grafi..
#brezpodpisa

Juzh ::

galu je izjavil:


Za cutscene štekanje, če še morda ni kdo probal tega - mate mogoče vklopljeno nalaganje levela med začetnim videom? Ker v options meniju piše, da lahko to povzroči točno to, kar opisujete.


Če vklopim shader pre-load mi šteka še 2 krat bolj. Bo treba formatirat zgleda. Če to ne reši problema potem ne vem kaj ga bo.

vaščan ::

Juzh je izjavil:

vaščan je izjavil:


Od amdja still no crossfire love.


Vklop fullscreen. Ne borderless, ampak dejanski fullscreen. Crossfire dela samo v tem načinu.

Sicer pa sem probal že čisto vse in še zmer štekajo cutsceni. Zgleda je edina naslednja opcija C:format.


Sej dela crossfire če ga vsilim preko frendly AFR. Samo potem je malo utripanja na puški morajo pri amdju nrdit taprav profil v driverjih.
To pa pri njih zna trajat zadnjič jim je trajalo za shadow of mordor ter rise son of rome cel mesec. Pri nvidia izdjajo driverje za sli skoraj dnevno ob izidu novih iger ali par dni zamika razen če je res nek hud problem s igro pri amdju gre pa to bolj po polžje. Rabiš imet kar malo potrplenja. Sej nasplošno ati grafične moraš sam malo porihtat imajo dobro robo samo da dela kot je treba rabiš par stvari nastavit ali celo flashat bios na gpuju.

Bo že na srečo ta špil že s eno grafo dobro dela.

TOP ::

Nekaj me zanima.Vsi tisti ki mate orginal ali je slika tako lepa na Multiplayu kot na singel.

Seljak ::

medenko je izjavil:

benji: starost sina je pa 18+ a ne? ;)


12+ :D

PurplePapet ::

Crackan nisem mel nic, zato me cudi kako da mi ghosts dela, aw pa ne, se ko sem imel intergrirano grafiko mi je ghosts zagnal ce prav je zelo stekalo

oo7 ::

Call Of Duty : Advanced Warfare : GeForce 8600M GT (DirectX 10)




How To Make Call Of Duty : Advanced Warfare Run* On DirectX 10 Graphics Cards

V tem videu pod opisom videa je posotopek kako COD AW dela na DX10 ampak je neigralen kot zgoraj v videu.

TOP ::

M-Power,da če lahko en video kaka je slika v multiplayu,če je podobna kvaliteta kot v singlu,če lahko ti posnameš.

oo7 ::

TOP je izjavil:

M-Power,da če lahko en video kaka je slika v multiplayu,če je podobna kvaliteta kot v singlu,če lahko ti posnameš.



Slika je ista saj so več ali manj iste mape v SP kot v MP.
Lahko slikam preko Steam-a videa nisem pa delal še nikoli.

Seljak ::

TOP je izjavil:

M-Power,da če lahko en video kaka je slika v multiplayu,če je podobna kvaliteta kot v singlu,če lahko ti posnameš.


Ista grafika,samo pač v multi ni teh filmčkov,kjer bi lahko občudoval neke obrazne mimike in ne vem kaj še vse. Drugače pa je enako lepo. Če želiš posneti vse detajle v igri moraš imeti presneto dobro grafično in ostale komponente,ker recimo fraps požre kar dosti resursov.

Juzh ::

Seljak je izjavil:

TOP je izjavil:

M-Power,da če lahko en video kaka je slika v multiplayu,če je podobna kvaliteta kot v singlu,če lahko ti posnameš.


Ista grafika,samo pač v multi ni teh filmčkov,kjer bi lahko občudoval neke obrazne mimike in ne vem kaj še vse. Drugače pa je enako lepo. Če želiš posneti vse detajle v igri moraš imeti presneto dobro grafično in ostale komponente,ker recimo fraps požre kar dosti resursov.


DXtory ne uporablja skoraj nič resov med recordanjam.

TOP ::

Aha to me je zanimal ker SP je res grafika napram Ghost veliko bolša,zato me je zanimal kako zgleda pri MP.Dela pa SP res fenomenalno tud filemčki so super lepo tekoče dela.Osebno mnenje je da tale COD je mal presenetu vsaj mene,glede kako je zgledal Ghost.In za zabavo mal na hitro pomoje tale MP vsaj zgleda res prava zabava,ker BF4 moraš mal igrat ni tako za na hitro eno vrč.

oo7 ::

Igra je v vseh pogledih boljša kot Ghosts.
Single player-ja sicer še nisem končal, ker čakam na patch, da popravi tisti lag v cutscenih ampak je definitivno najboljši SP po COD MW8-)
In adwanced tehnologija je super posebej exo skeletoni, granate, droni in tista tiha bomba, ko je aktivirana pa lahko minirajo pa noben nič ne sliši:P
Multiplayer je pa tudi dober samo ene 2 ali 3 mape so zelo slabe pa nekaj killstreakov je bolj slabih po moje bolje, da namesto njih nadgradiš orožje ali pa kaj drugega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

Nekaj screenshotow iz Call of duty kampanije:)



Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Pesimist ::

HC mod mi je se najbolsi od vsega na izbiro. Folk drugac bol previdno spila. Btw. Prva slika je iz cutscene. To ma bore malo veze z ingame grafiko ki je par stopenj pod tem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

oo7 ::

Pesimist je izjavil:

HC mod mi je se najbolsi od vsega na izbiro. Folk drugac bol previdno spila. Btw. Prva slika je iz cutscene. To ma bore malo veze z ingame grafiko ki je par stopenj pod tem.


Seveda, da se vidi kako lepo so narejeni cutsceni pa tudi grafika je dobra, da bodo nekateri končno lahko preboleli 10 let staro grafiko>:D

Tac20 ::

Grafika je res dobra, single player je zakon, skratka tole je Ok špil!

MStrix ::

Se strinjam. Ustvaril pa sem tudi klan ( SLO FORCE) če koga zanima?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: MStrix ()

DarwiN ::

Sem samo za vas naložil igro in prvič po kakšnih osmih letih odigral eno celo single player COD misijo.. :PPP

In grafika je res boljša. Predvsem obrazi so me pozitivno presenetili.. Ampak samo v single playerju, ki pa žal tako ali tako šteje zgolj za dobrih 5 minut, multiplayer pa se nato igra vso leto..

Multiplayer pa sranje kot vedno. :) Grafika, ok, še vedno nek napredek, ampak občutno slabša kot v SP, mogoče dostojna za leto 2011 ali 2012............ ampak premikanje je še vedno leseno, arkadno, in orožja prav smešna, damage model, kjer vsi padajo skoraj sami od sebe, itd.. Advanced warfare, pa ni vozil? :S Skratka, igra za mlajše..

Sicer pa Frankie boljše opiše igro (BTW, hands down najboljši youtuber za igre, tko da kdor še ni subscriban, obvezno to storite še danes. :D)

Za PC torej ne kupovat igre. :)
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

gddr85 ::

"this game is like Jerry Bruckheimer, Michael Bay and JJ Abrams just had a baby" :))

oo7 ::

DarwiN je izjavil:

Sem samo za vas naložil igro in prvič po kakšnih osmih letih odigral eno celo single player COD misijo.. :PPP

In grafika je res boljša. Predvsem obrazi so me pozitivno presenetili.. Ampak samo v single playerju, ki pa žal tako ali tako šteje zgolj za dobrih 5 minut, multiplayer pa se nato igra vso leto..

Multiplayer pa sranje kot vedno. :) Grafika, ok, še vedno nek napredek, ampak občutno slabša kot v SP, mogoče dostojna za leto 2011 ali 2012............ ampak premikanje je še vedno leseno, arkadno, in orožja prav smešna, damage model, kjer vsi padajo skoraj sami od sebe, itd.. Advanced warfare, pa ni vozil? :S Skratka, igra za mlajše..

Sicer pa Frankie boljše opiše igro (BTW, hands down najboljši youtuber za igre, tko da kdor še ni subscriban, obvezno to storite še danes. :D)

Za PC torej ne kupovat igre. :)



Si ti sploh igral multiplayer?
Kam bi ti dajal vozila na te majhne mape, ki so narejene v vertikalo zato, da se skače:))
Si že 100x povedal, da je COD za otroke se kaj boljše počutiš zaradi tega?:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

Week one sales of Call of Duty: Advanced Warfare in the UK are higher than the combined week one sales of Destiny, Wolfenstein: The New Order and Titanfall>:D

http://www.vg247.com/2014/11/10/advance...


COD se prodaja kot vroče žemljice>:D

tosson ::

Po cod2 sem se končno spet odločil za nakup tanovega coda in morm rečt da me ni razočaral.

SP je odličen, za MP sicer rabit nagradit moje reflekse ampak mape se mi zdijo dobre in ravno prav velike.

Trololololol ::

Kar je sila nepomembno za igralniško izkušnjo in glede na verodostojne vire ne upraviči te prodaje. Morda gredo v pravo smer, kar bomo videli čez nekaj let, a profesionalne scene in Ešporta na svojo stran vsekakor na tak način ne bodo pridobili.

Pardon, opise, in ne vire.

Zgodovina sprememb…

Machete ::

Meni meče črne zaslone. Večinoma ostane abientalni zvok.
Zgodi se po random nekaj minut igranja MP. Na netu ne najdem, nič pametnega, driverji tazadnji itd.. Nobena druga igra ne dela težav.
blaaah, sem mislil malo bunnyhopat po dolgem času, pa ne bo nič. Prvič ko sem pognal par ur nazaj pa sem komot odigral par map zaporedoma bp..

Machete ::

Nima nihče te težave?


Razen tega, da se mi obeša pa mi je žal nakupa.
Malo sem se zaletel, ker sem imel včasih zelo rad serijo.
Ampak komot bi igral katerikoli del od mw2 naprej. S tem da mi je mw2 celo veliko toplejši po igralni izkušnji, nevem težko pojasnim.
Edino, kar je je pa da je veliko igralcev, ki jih v prejšnjih delih ni več.
Tule razen skakanja ni ničesar razvitega v svojo novo smer, kot vsi deli tja do 6 let nazaj, čisto enaka izkušnja.
Če mi dajo pa v roke neko kao futoristično rožje mi je čisto vseeno, ker ne gledam iz česa letijo metki in kaj raznese nekomu pod nogami:)
Skratka žal mi je 36€, čeprav sem vedel kaj bom dobil.
Nisem pa pričakoval toliko laga.. kar pride zraven matchmaking sistema.. jebat ga. Za par uric bo še za zagonit, sam da bi pogruntal zakaj se mi ugasuje slika.. Oo

rdecaluc ::

Katere komponente pa imaš?
Est modus in rebus. ,typos

Machete ::

i5 4670k, 16GB ddr3, powercolor 280x, win7. Sumim da je nekaj z windowed mode, ker imam občutek da se igra zaganja kot windowed čeprav se prikaže celozaslonsko. Moram odpret config.txt in tam pogledat kaj je privzeto. Video nastavitve pa sem dal na auto optimalne..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

Seba22 ::

Pri tem codu je isti grafični engine kot pri black ops 2(kar mene osebno ne moti)samo zmodan je še veliko bol,tako da ne vem od kot enim ideje da ima ta cod nov egine.To je isti engine že 10+ let kolko se jas spomnim je pa zelo izpopolnjen to pa je res ja.Samo se vseeno ne splača kupit.Jas osebno sem preigral travniško verzijo in me ta špil ni nekaj pritegnil.Čakamo naslednje lepo da vidimo kaj bo treyarch skup spravo in mogoče kupim če bo pametn multy,tega pa ziher ne škoda dnara,MW2 še zmeraj zmaga vse tak je in tak bo očitno še lep cajt :)
Asus ROG B650E|Ryzen 7800X3D|DDR5 32GB|NVMe SSD 3TB|EKWB AIO 360|RTX 4080
Dell Alienware 27" 1440p GSYNC Ultimate|CAN-AM Renegade 1000cc 2022

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Seba22 ()

Jst ::

Čudno obnašanje:

3770K, 16GB RAMa, SSD, 7950.

Pagefile nastavljen na 200MB.

V igri so vse nastavitve na max. Poraba RAMa takoj nekaj 10 sekund pri prvi misiji je 14GB in čez še par 10 sekund Windows javi, da nima več RAMa in naj zaprem COD.

Pagefile potem nastavim na 2048MB, zaženem igro in poraba RAMa je 5-6GB.

Kdo bi vedel, kaj so developerji naštrikali v kodo, da je "kao*" next-gen*, ker z nastavitvijo Pagefile na 200 MB** še nikoli nisem imel problemov.

* Ta igra na max nastavitvah MENI zgleda čisto povprečno.

** Zakaj Pagefile na 200MB: 1. Čisto izključeni swap ni priporočen. 2. Nastavil sem v Performace Monitorju, da "opazuje" swap. Kar sem probal (3DMark, FarCry 3 10 min igranja), je bilo zapisov minimalno - kilobajti. Očitno se Windowsi 8.1 čisto dobro "počutijo" z 16GB RAMa in minimalno velikostjo swap datoteke.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Machete ::

Jaz bom popizd*. Še vedno gre slika kar od enkrat all black.
Ne morem pogruntat vzorca kdaj in zakaj in seveda vzroka.
Večinoma se da odigrat ca 2 matcha potem pa off.
Temperature so normalne, nastavitve znižane. Nobena igra ne počne ničesar podobnega :(
Na activision pa sploh nemorem oddat vprašanja, ker mi noče loginat preden oddaš vprašanje v support, čeprav sem logiran v activision account in tipkam pravo user in pass za forum .. grrrr

Machete ::

Ok, tole sem našel.
Black Screen Issue
The Back Screen of Death in Call of Duty Advanced Warfare is occurring as a result of resolution error, the simplest solution is to use optimal resolution for playing this game. This should stop the Black Screen Issue.

In koliko naj bi bila optimalna ločljivost? Pomoje če je desktop in TV na native 1920/1080 ni tu kaj čarati okoli ločljivosti, ali pač? Tnx

DarwiN ::

Poskusi "windowed mode".
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Machete ()

Machete ::

Ok. Bom.

vaščan ::

Seba22 je izjavil:

Pri tem codu je isti grafični engine kot pri black ops 2(kar mene osebno ne moti)samo zmodan je še veliko bol,tako da ne vem od kot enim ideje da ima ta cod nov egine.To je isti engine že 10+ let kolko se jas spomnim je pa zelo izpopolnjen to pa je res ja.Samo se vseeno ne splača kupit.Jas osebno sem preigral travniško verzijo in me ta špil ni nekaj pritegnil.Čakamo naslednje lepo da vidimo kaj bo treyarch skup spravo in mogoče kupim če bo pametn multy,tega pa ziher ne škoda dnara,MW2 še zmeraj zmaga vse tak je in tak bo očitno še lep cajt :)


Pa ke s ti najdu mw2.

Seba22 ::

vaščan je izjavil:

Seba22 je izjavil:

Pri tem codu je isti grafični engine kot pri black ops 2(kar mene osebno ne moti)samo zmodan je še veliko bol,tako da ne vem od kot enim ideje da ima ta cod nov egine.To je isti engine že 10+ let kolko se jas spomnim je pa zelo izpopolnjen to pa je res ja.Samo se vseeno ne splača kupit.Jas osebno sem preigral travniško verzijo in me ta špil ni nekaj pritegnil.Čakamo naslednje lepo da vidimo kaj bo treyarch skup spravo in mogoče kupim če bo pametn multy,tega pa ziher ne škoda dnara,MW2 še zmeraj zmaga vse tak je in tak bo očitno še lep cajt :)


Pa ke s ti najdu mw2.


MW2(meni osebno najbolši del)je bil tiste čase najbol inovativen cod po Cod 4,potem dalje pa je blo isto sranje in isto pakovanje sploh mw3 je samo prekopiran mw2.To je pač moje osebno mnenje,zaj pa sem itak pr bf4 že lep čas in bo še kot zgleda kr lep čas tako
Asus ROG B650E|Ryzen 7800X3D|DDR5 32GB|NVMe SSD 3TB|EKWB AIO 360|RTX 4080
Dell Alienware 27" 1440p GSYNC Ultimate|CAN-AM Renegade 1000cc 2022

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Seba22 ()

MStrix ::

Zanimivo igralci BF4 na COD in obratno.

DarwiN ::

MStrix, obratno nihče ne gre.. COD je dobra začetna stopnja.. Easy peasy run&gun, nezahtevno in za zabavo.. Vendar ko oseba enkrat preraste to prvo stopničko in preklopi na BF, potem je vrnitev enostavno nemogoča.
Razen če oseba ugotovi, da ni dovolj zrela.. V tem primeru se vrne nazaj na COD.. :)))
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

oo7 ::

Popravljeno!!!>:D

BF je dobra začetna stopnja.. Easy peasy run&gun, nezahtevno in za zabavo.. Vendar ko oseba enkrat preraste to prvo stopničko in preklopi na ARMA, potem je vrnitev enostavno nemogoča.
Razen če oseba ugotovi, da ni dovolj zrela.. V tem primeru se vrne nazaj na BF.. :)))


Call of Duty je arkadna igra in se je ne more primerjat z zgornjima dvema.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

MStrix ::

Se strinjam, vendar je igralska izkušnja zelo pomembna.

Seba22 ::

Jas sem pristopo k BF ko je prišo ven cod ghosts,drugače sem bil velih fan cod serije ampak po polomu mw3 in tooootalnemu polomu Ghosts sem se odcepil od te serije.No mogoče tudi zaradi tega ker sem eden od malo starejše generacije in mi je že vseh teh cod delov že malo preveč in sem pač moral poskusit kaj novega.Mogeče se vrnem kdaj k tej cod seriji samo te se morjo pa frdamano dobro potrudit pa ponudit neko popolno inovativnost.Arma mi pa ne diši preprosto špil je preslabo skup naret za moje pojme,CS pa še slabše.
Asus ROG B650E|Ryzen 7800X3D|DDR5 32GB|NVMe SSD 3TB|EKWB AIO 360|RTX 4080
Dell Alienware 27" 1440p GSYNC Ultimate|CAN-AM Renegade 1000cc 2022

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Seba22 ()

Machete ::

DarwiN je izjavil:

Poskusi "windowed mode".

Evo borderless windowed mode (ali nekaj takega) in potem alt+enter za razširitev se mi zdi da reši zadevo. Ni več krešalo. Pa tudi alt tabaš lahko na namizje po želji. Prej (na fullscreen mode) nisem mogel.
Tnx

ps: sem se ga po treh urah pa že skoraj čisto naveličal..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

Trololololol ::

M-Power, no ja, če te ta odgovor/izgovor zadovolji, tudi prav. Jaz se igro moram potestirati, a ze sedaj vidim, kje so njene hibe. Za resno igranje verjetno ni, MP pa verjetno tudi ni user friendly.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Call of Duty : Modern Warfare [4] (2019) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
19123990 (6882) D3m
»

Call of Duty: Infinite Warfare (Call of Duty 13) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Igre
32768390 (36155) oo7
»

Call of Duty WWII (2017) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
39157348 (33166) oo7
»

Call of Duty: Black Ops 3 (Call of Duty 12 (2015) Treyarch) (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20937312 (22954) oo7
»

Call of Duty: Ghosts (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Igre
419100040 (74869) Klemzz

Več podobnih tem