» »

Call of Duty: Advanced Warfare

Call of Duty: Advanced Warfare

oo7 ::

Kot kaže ima Adwanced Warfare tudi zombie mode>:D

BraneAnalŸ ::

TOP ::

Mene pa nekaj zanima, našel sem key za 14e in piše da je Region Rusian a jezik pa je Angleški.V čem je fora,ker drugače pa stane 37e.Hvala

BraneAnalŸ ::

TOP je izjavil:

Mene pa nekaj zanima, našel sem key za 14e in piše da je Region Rusian a jezik pa je Angleški.V čem je fora,ker drugače pa stane 37e.Hvala


Verjetno ne boš mogel aktivirati špila v Sloveniji.

hojnikb ::

V rusiji so špili dosti cenejši (zaradi većjega piratstva), sam aktivirat jih je treba ponavad preko vpnja.
#brezpodpisa

TOP ::

Aha sepravi bo potem bolše dat 37e in bo delalo kot mora multiplayer mislim.Bom pa itak mal počakal da vidim kako bo igra zgledala zanima me pa multiplayer.

vaščan ::

Do world at war je bila meni serija super. Propad se je začel s mw2 ker ni blo več prave podpore dedi serverjem. Tudi skill ti v zadnji codih pomaga bolj za en drek če te pobijajo hip fire noobi pol folka ne meri v novih codih in večina uporablja najbolj naješne noobske puške ever to pa je zato ker ni kontrole nad serverji. Ko igraš multiplayer imaš občutek kot da igraš proti 10let starim otročajem ki nimajo pojma in sprejajo vse naokrog ampak igra jim nekako omogoča da te pospravijo če ne drugače lag, če pa že nekako uspeš naredit en killstreak je spawn sistem v riti in ti hitro kakšnega spawna blizu tebe da te poči od zadaj pravega kritja ni nikjer ker so dostopi narejeni da lahko povsod prideš iz vseh strani jao jao igra te spravlja ob žive ko igraš mp kje je fun v tem.

Sprobal bom travniško do sedaj sem še vsak cod ampak ne pričakujem kaj dosti. Me je serija preveč razočarala zadnje čase.
Za multiplayer raje odšpilam kakšno partijo bf3 ali bf4.

oo7 ::

Dedicated servers confirmed for Call of Duty: Advanced Warfare
http://www.vg247.com/2014/10/21/dedicat...

Še tri dni:D

Tr0n ::

Zadnjic sem sel na led. I'll skip it.

rdecaluc ::

Do zdej kakor igram, kul so mi granate, pa weapon suiti s sposobnostmi. Orožij niti ne poznam kaj preveč še, sicer pa luštne dodatke daješ lahko gor :D.
Est modus in rebus. ,typos

oo7 ::

rdecaluc je izjavil:

Do zdej kakor igram, kul so mi granate, pa weapon suiti s sposobnostmi. Orožij niti ne poznam kaj preveč še, sicer pa luštne dodatke daješ lahko gor :D.


Kje to igraš?

rdecaluc ::

X škatla krogec :)
Est modus in rebus. ,typos

medenko ::

to si v goblinu danes kupil x1?

Isotropic ::

a je SP pa za kej

rdecaluc ::

Za enkrat sem pri 3. oz. 4. misiji.. Zdi se mi da je tekoče, zgodba mi je zaenkrat zanimiva. Je pa res hi-tech. Ghosts sem res malo igral, tako da vam res ne morem primerjave dat. Pomoje da vam ne bo žal sprobat. Vsaj MP zna bit zanimiv s skakanjem in instant riot shieldom.

(nisem kupil, da dam v vednost)
Est modus in rebus. ,typos

oo7 ::

Kakšna je pa kaj grafika? To igraš na xbox 1 ali 360?

rdecaluc ::

Sm mislu da sem z X škatla krogec bi dolst očiten :P. X360ka.

Cutsceni se mi zdijo da so narejeni kot filmčki. Bom probal dat sliko
Est modus in rebus. ,typos

hojnikb ::

Upam, da se nisi prijavljal v kak online :)
#brezpodpisa

rdecaluc ::

Ta kišta ne gre Live. Sicer pa grafično je na istem kot prejšni CoDi, vsaj na 360ki. Filmčki vmes pa so spolirani :D.





 cutscene

cutscene



Slabe slike od telefona, ampak nekaj pa se vidi. Igralnost se mi zdi da ni nekaj drugačna.. just a bunch of new things.
Est modus in rebus. ,typos

hojnikb ::

Me prav zanima, na kaki resoluciji teče špil. Al je ~1024x600 al celo ~880x720, kot so ži bli nekateri CoDi.
#brezpodpisa

vaščan ::

oo7 je izjavil:

Dedicated servers confirmed for Call of Duty: Advanced Warfare
http://www.vg247.com/2014/10/21/dedicat...

Še tri dni:D


Pa boš lahko server kupil nekje blizu ali vsaj malo vplival kakša orožja dodatki ali map rotation bo server imel ali bo spet vse njihovo.
Glavno vprašanje ali bodo to ranked serverji ali spet nateg in bodo dedi samo unranked. Pust ti njih v ku... nategune prvo par dni počakat pa potem vidiš ali je stvar poštimana kot je treba.

Da so združili titanfall cod in crysis gameplay v eno za multiplayer bo pa tud treba kakšen freewekend počakat da vidiš če se splača ta megamix igrat ali je to bolj za par uric dolgčasa in potem za zbrisat.

Pesimist ::

Sem kuj nabavo v zavedanju da bo verjetno drek in sem dnar vrgo stran. Anyway sej nebo prvic. Titanfall mi je totalni drek btw. Bf4 pa je ok, tak pac ker sem samo TDM brez vozil spilo. Zadnji cod je pa tudi bil niti se ne spomnim al 2 al 4. 3jke menda tak ni blo za pc. Zdaj sem sicer na x1 in ps4 se samo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

DarwiN ::

Sem kuj nabavo v zavedanju da bo verjetno drek in sem dnar vrgo stran.

Tukaj je problem, da s tem podpiraš to njihovo nategovanje, in ga celo vzpodbujaš.. Jaz bi jim plačal ravno nekje 30 centov za to njihovo 10 let staro copy paste PG-13 skropucalo.. Dedicated serverji rofl... To se mi sliši tako kot bi oglaševali, da igra odslej podpira neverjetno 1080p resolucijo. V letu 2014 so te stvari po defaultu.:)
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DarwiN ()

medenko ::

takih iger se novih ne kupuje, ampak rabljene ali izposojo max.

Pesimist ::

mah teh 47€ bom ze prezivel, ce pa ne pa tudi prav...

MStrix ::

Glede na to da trenutno ni pametne FPS igre, sem svoj pre-order oddal v upanju da vsaj koliko toliko ok.

DarwiN ::

MStrix je izjavil:

Glede na to da trenutno ni pametne FPS igre, sem svoj pre-order oddal v upanju da vsaj koliko toliko ok.

Battlefield 4? Igra iz leta 2013, približno 5 let novejša in neprimerljivo naprednejša od Advanced Warfare DLCja, za katerega si dal preorder.

Res pa je, da je pri BF learning curve veliko bolj strm, saj človek potrebuje kakšnih 100 ur igranja, da se uigraš in zares dojameš/vzljubiš zadevo.. In to je verjetno ravno problem pri vseh vas, ki še danes igrate COD.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

TOP ::

Moje osebno mnenje je takšno,da tako slaba spet ne more bit ,za mal krajšat zimskih uric.Recimo sam sem vedno bil pristaš BF in po pravici povedano sem se mal naveličal BF4 in sem se tud vrnil na BF3.Kar se tiče COD vsaj po dozdaj videnemu multiplayu ne zgleda slabo za zabavo zgleda uredu,res pa je da Gost prejšnji COD je bil obup vsaj meni in je prvi ko nisem niti Singel preigral.Jaz bom počakal na izid ko bodo uporabniki dali prve posnetke ven da vidim kako bo zgledal.Vsi tisti ki pa se oglasijo samo za tole ,da tukaj pljuvajo in izražajo neko nezadovoljstvo pa niti igrali niso je pa brez predmetno brat komentarje.Tisti ki boste jutri igrali mal napišite kako zgleda špil.Ker kot je MStrix omenil trenutno neka FPS pametna igra ki prihaja jo ni,razen COD in CL za BF4.

Tr0n ::

In kaksen je kaj MP? Tak shitty kot Ghost al kaj boljse? :)

oo7 ::

DarwiN je izjavil:

MStrix je izjavil:

Glede na to da trenutno ni pametne FPS igre, sem svoj pre-order oddal v upanju da vsaj koliko toliko ok.

Battlefield 4? Igra iz leta 2013, približno 5 let novejša in neprimerljivo naprednejša od Advanced Warfare DLCja, za katerega si dal preorder.

Res pa je, da je pri BF learning curve veliko bolj strm, saj človek potrebuje kakšnih 100 ur igranja, da se uigraš in zares dojameš/vzljubiš zadevo.. In to je verjetno ravno problem pri vseh vas, ki še danes igrate COD.



Batllefield 4 igra z 2013 delala bo pa enkrat 2017:))

DarwiN ::

Tr0n je izjavil:

In kaksen je kaj MP? Tak shitty kot Ghost al kaj boljse? :)

Saj imaš poln youtube MP gameplaya.




Isto kot MW2, le da so slabše mape in vsi skačejo kot zajci. :)
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

MStrix ::

Sej igram Bf4 ampak, mi gre že resno na živce, saj je polna napak.

oo7 ::

MStrix je izjavil:

Sej igram Bf4 ampak, mi gre že resno na živce, saj je polna napak.


Saj enkrat, do leta 2017 jo bodo že zrihtal.

Tr0n ::

Ah, saj so ze tudi streami.

http://www.twitch.tv/directory/game/Cal...

DarwiN ::

Tistih nekaj BF4 bugov je povsem zanemarljivih za nas casual igralce, torej za 99.9% vseh igralcev.. Mene pravzaprav motita samo dva buga, ampak kot rečeno, ni vredno omembe.. Bugi so pač nujen stranski učinek pri razvoju.. Zato so pa BF Hardline zamakniili za pol leta, da bodo lahko izdali bolj dovršen izdelek.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

MStrix ::

Hardline je nateg in je primeren samo za DLC BF4

DarwiN ::

MStrix je izjavil:

Hardline je nateg in je primeren samo za DLC BF4

Tudi zato so ga tudi prestavili... Pa čeprav bo še vedno veliko več razlik kot je denimo med CODom 2010 in CODom 2014. :SSS

Sicer je pa BF upravičen do "natega".. Saj nihče ne zahteva revolucijo vsako leto. Lahk imajo delni copy/paste vsako liho leto... Nikakor pa ne 10 let.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Pesimist ::

a ni to prvi cod ki ma za sabo 3 leta razvoja?

vaščan ::

DarwiN je izjavil:

Tr0n je izjavil:

In kaksen je kaj MP? Tak shitty kot Ghost al kaj boljse? :)

Saj imaš poln youtube MP gameplaya.




Isto kot MW2, le da so slabše mape in vsi skačejo kot zajci. :)




Sovražim zajce tu so jih potencirali x20. Pri codih dajejo credit na stvari ki mi gredo najbolj na živce. Pa sploh nebom našteval

oo7 ::

Sploh ne vem kaj primerjate Call of duty in Batllefield. Call of Duty je čista arkada in Batllefield kao neka simulacija ampak če jo primerjaš z Armo še to ni.
Pa tudi ne razumem kako gre nekaterim v nos če nekdo kupuje Call of Duty saj zapravlja svoj denar ne vaš8-O


Je pa tudi res, če bi dali v Call of Duty pogon npr od Unreal Engine 4 ali Cryengine in spremenili čisto celoten COD še vedno ne bi bil dober ker

ETI3n ::

Tr0n je izjavil:

In kaksen je kaj MP? Tak shitty kot Ghost al kaj boljse? :)

Lockani fpsji na 90, bojda dober port, vsekakor boljši od Ghosta, ampak no more spending money on dat crap, fuck Activision!
And, dodal so FoV slider, P2P smrdljiv sistem, pa še kej bi se našl

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ETI3n ()

oo7 ::

Zaenkrat sem našel samo ta review: http://www.videogamer.com/reviews/call_...

MStrix ::

A bo kdo delu kakšen klan COD AW??? Se priporočam, saj sem aktiven igralec

Tr0n ::

No, vsaj PC port je zgleda solid. :)

yayo ::

EDIT, nevermind brisal neumno opazko, fov se, zgleda, da regulirati

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

oo7 ::

Prve ocene in opisi.

Polygon 9/10
JeuxActu 9/10
GameInformer 9/10
TheSixthAxis 9/10
God is a Geek 9/10
Joystiq 4/5
Game Trailers.com 8.7/10
XGN. nl 8.7/10
LaPS4 8.6/10
Playstation Universe 8.5/10
GameStar 8.4/10
Gameblog 8/10
Metro GameCentral 8/10
Giant Bomb 8/10
GameSpot 8/10
Eurogamer 8/10
VideoGamer 8/10
Gamereactor 8/10

yayo ::

EDIT2, ne, sem imel prav pred editom svojega zgornjega sporočila, FOV in še nekaj grafičnih bombončkov so nerfali pred izidom, to kar kaže Totalbisquit v zgornjem videu ni to kar dobite, ko kupite igro, FOV je fiksen na kakih 65.8-O

medenko ::

Pesimist je izjavil:

mah teh 47€ bom ze prezivel, ce pa ne pa tudi prav...


kje je 47€ za PS4?

Tr0n ::

Pesimist ::

medenko je izjavil:

Pesimist je izjavil:

mah teh 47EUR bom ze prezivel, ce pa ne pa tudi prav...


kje je 47EUR za PS4?


na marketu kot vedno in vsaka igra doe..

Opazo sem vceraj da mi je fps na konzoli pado iz 60 na 30 naenkrat. Ping sem mel tudi samo rdečo črtico. Aimat praktično nisem mogo vec kvalitetno. Po restartu pa je blo spet back.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Call of Duty : Modern Warfare [4] (2019) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
19123990 (6882) D3m
»

Call of Duty: Infinite Warfare (Call of Duty 13) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Igre
32768392 (36157) oo7
»

Call of Duty WWII (2017) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
39157350 (33168) oo7
»

Call of Duty: Black Ops 3 (Call of Duty 12 (2015) Treyarch) (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20937312 (22954) oo7
»

Call of Duty: Ghosts (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Igre
419100047 (74876) Klemzz

Več podobnih tem