» »

[uradna tema] Rambo

[uradna tema] Rambo

hitri žorž ::

Igra je prinesla svežino med igre. Sama zgodba govori o bivšem pripadniku zelenih beretk, ki je nasrkal po vrnitvi iz nama.
Igralnost je dobra, celo boljša od BF4. Tekom misij se zbira točke, ki odklenejo orožje/perke. Napetost se stopnjuje in kar ne popusti, morebiti je pri nastanku igre pomagal sam Michael Bay. Tekom igre podoživimo notranji boj, ki se bije v Rambu. Rambo je res narejen do potankosti. Grafično je igra zelo optimizirana in ne bo potrebovala zahtevnih komponent. MP modusa žal ni, morebiti pride kasneje kot DLC.

oo7 ::

A to je ta igra?


Dua'L ::

Če misliš zgornjo.. je polom
GTX680
Intel i7 2600
8gb DDR3

Kockica ::

Tudi jaz menim, da je to ena najbolj inovativnih iger do sedaj. Najbolj so me fascinirale obrazne animacije, ki presegajo marsikatero
superiorno motion-capture tehnologijo. Razvijalci te dominantne video igre so se tudi zelo potrudili pri "voice actingu", saj so glasovi zelo podobni
tistim iz filmov. Zelo me navdušuje tudi dejstvo, da tak produkt lahko dobimo samo za cca 30€, kar je v primerjavi z drugimi slabšimi AAA video igrami
(GTA5, BF4,...) zelo poceni.
Sicer sem malce razočaran da ne moramo v tej igri uživati v večigralnem načinu, ampak je verjetno ravno zaradi tega SP nepozabljiv.
Igra je ultimatna rambo izkušnja!

GamerBoy ::

Če bo kaj podobnosti s filmom, bo sražer zagotovo vseboval vsaj 1000 metkov, ali pa reloada sploh ne bo :D
Ne maraš potuhnjencev in dvoličnežev ?
Potem podpiši:
www.locitev-drzave-cerkve.org/obdavcitev-cerkve

Klemzz ::

@Kockica, pa si ti igrau tole igro? Leta 2014 se ne morš sam sprehajat po mapi, edino kar počneš je "pikabooo".

hitri žorž ::

GamerBoy je izjavil:

Če bo kaj podobnosti s filmom, bo sražer zagotovo vseboval vsaj 1000 metkov, ali pa reloada sploh ne bo :D

Samo menjanje sarzerja je QTE katerega ne premore BF ino COD, kjer kliknes r in to je to. V rambu moraš uporabiti možgane, da ujames pravi moment sicer si hitro mrtev.

hitri žorž ::

Or

Klemzz je izjavil:

@Kockica, pa si ti igrau tole igro? Leta 2014 se ne morš sam sprehajat po mapi, edino kar počneš je "pikabooo".

Ni šans, da bi streljal številne vrage in se medtem še premikal po mapi. Poleg tega so s tem prihranili denar in čas, ki bi ga porabili za modeliranje okolja, tako pa vidiš samo tisto kar je muss. Za sam engine naj bi se že potegovali EA, IW, Treyarch celo BIS. To je pravi next gen, ki ga zahteva igralec prihodnosti.

Zgodovina sprememb…

opeter ::

A to je samo Steam only?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Bolf3nk ::

Igralnost je dobra, celo boljša od BF4.

:)) raje reči najboljši špil vseh časov ne?>:D

Tale "špil" je tak šrot, da se ga niti dl ne splača.



tam ok 6.30
kot da bi gledal igro z avtomatov iz 80 z boljšo grafiko.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bolf3nk ()

hojnikb ::

Bolf3nk je izjavil:

Tale "špil" je tak šrot, da se ga niti dl ne splača.



kot da bi gledal igro z avtomatov iz 80 z boljšo grafiko.

+1
ocene govorijo zase..
#brezpodpisa

opeter ::

Oh šit, pa saj je tole samo railshooter. ;(( :(

Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Pezdicek ::

HAHAHA? Ali je ta špil šala? :))

Še COD je bolj rambo igra, kot tale....

Slabše igre še nisem videl:O

In za tole sramoto želijo imet 30EUR? Če mi oni ponudijo 30EUR nebi igral tega gnoja. Še žal mi je downloada iz neta. Ne vem če sem katero igro hitreje zbrisal kot to..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pezdicek ()

hojnikb ::

Let chash in on the well established name, shall we ? :))
#brezpodpisa

GamerBoy ::

opeter je izjavil:

Oh šit, pa saj je tole samo railshooter. ;(( :(



Okej po ogledanemu videu sem ostal brez besed... 40$ ?!? Holy shit! Sem že igral precej boljše flash igre ! Pa mene sploh ni motila grafika (kot recimo med drugimi tudi tega komentatorja) ampak sama igralnost lol, ki je skorajda ni...
Ne maraš potuhnjencev in dvoličnežev ?
Potem podpiši:
www.locitev-drzave-cerkve.org/obdavcitev-cerkve

Aramis ::

Igra je prinesla svežino med igre.


Nismo leta 1984.

Sama zgodba govori o bivšem pripadniku zelenih beretk, ki je nasrkal po vrnitvi iz nama.


no shit, Sherlock. O čem pa bo? Če je narejeno po prvem filmu.

Igralnost je dobra, celo boljša od BF4.


Bolje da greš na ringaraja forum. Bo bolje zate


Tudi jaz menim, da je to ena najbolj inovativnih iger do sedaj.



Ja na nivoju tetrisa. Pa še to žalim tetris


Zelo me navdušuje tudi dejstvo, da tak produkt lahko dobimo samo za cca 30€, kar je v primerjavi z drugimi slabšimi AAA video igrami
(GTA5, BF4,...) zelo poceni.


:\

Bolje zate, da začneš sestavljat puzle

Pesimist ::

jaz sem majster. Po prvem videu ze opazo da je šrot. OP je ziher saekastičen.

eric_cartman ::

Neka podobnost med tema dvema igrama je... :D
Counter FLASH:

Zgodovina sprememb…

kr?en ::

Strola se vas lahko kot ene petletnike ...

Machete ::

hitri žorž je izjavil:

Igra je prinesla svežino med igre. Sama zgodba govori o bivšem pripadniku zelenih beretk, ki je nasrkal po vrnitvi iz nama.
Igralnost je dobra, celo boljša od BF4. Tekom misij se zbira točke, ki odklenejo orožje/perke. Napetost se stopnjuje in kar ne popusti, morebiti je pri nastanku igre pomagal sam Michael Bay. Tekom igre podoživimo notranji boj, ki se bije v Rambu. Rambo je res narejen do potankosti. Grafično je igra zelo optimizirana in ne bo potrebovala zahtevnih komponent. MP modusa žal ni, morebiti pride kasneje kot DLC.


Kateri petletnik je spisal to skropucalo, katero nima veze ne s pojmom 'opis igre' ne slovenščino?
Igra pa je pomoje totalen polom.

medenko ::

5€ max.

hitri žorž ::

Samo pluvanje od forumašev ki je ne premorejo borih 30 € za tak kulten špil. Samo tripanje na grafiko pa na nevem kaj. Rambo je bil posnet analogno in igra je tudi nerejena analogno.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: andromedar ()

Markokoz ::

hitri žorž je izjavil:

Samo pluvanje od forumašev ki je ne premorejo borih 30 € za tak kulten špil. Samo tripanje na grafiko pa na nevem kaj. Rambo je bil posnet analogno in igra je tudi nerejena analogno.


Troll? :D Igra ni vredna 1cent, kaj šele prostora na disku.

hojnikb ::

hitri žorž je izjavil:

Samo pluvanje od forumašev ki je ne premorejo borih 30 EUR za tak kulten špil. Samo tripanje na grafiko pa na nevem kaj. Rambo je bil posnet analogno in igra je tudi nerejena analogno.

You Keep Using That Word, I Do Not Think It Means What You Think It Means

In other news, na daleč je jasno, da OP trola.

Moderatorji zaklep !
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

GrimReaper ::

kr?en je izjavil:

Strola se vas lahko kot ene petletnike ...

Tole je pa res neverjetno, kdor tukaj ne zazna trola mu pa res ni pomoči.
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W

BorutO ::

hitri žorž je izjavil:

Samo pluvanje od forumašev ki je ne premorejo borih 30 € za tak kulten špil. Samo tripanje na grafiko pa na nevem kaj. Rambo je bil posnet analogno in igra je tudi nerejena analogno.


Ja, danes so pač taki časi, da če ni več 3D ali pa čisti HD, potem je vse brezveze in nikakšno. Tudi risanke so že 3D ...
Ko pa smo pred 20. leti tolkli po commodore 64, pa se ni noben pritoževal nad grafiko, kjer je človek bil ena sama kocka, vse se je premikalo čez vsake 0,5 sekunde itd ... Tudi na Commodoreju so bile igre, ki je ena bila grafično super, druga pa polom, pa po navadi je tista z boljšo grafiko bila bolj brezvezna igra, kot tista s slabšo.

Meni ni nikoli bila point igre grafika, ampak sama zgodba. Kaj mi pomaga Call of Duty ta novejši, če je igra totalno brezvezna, enako zgodba, kjer se zgubiš čez cajt, ko sploh več ne veš koga igraš ... enkrat si švaba, drugič rus, tretjič američan, četrtič japonec ....
Call of Duty 1 in 2 sta še vedno najboljši igri od vseh CoD serij, pa sta grafično na psu, proti ostalim serijam.

Counter Strike Source, ki smo ga nekoč vsi radi igrali ... je meni še vedno boljši in enostavnejši za igranje, pa je grafika proti CS Global Ofensive dosti slabši, oz sploh ni prave primerjave. Ampak ni važna grafika, važno je, da lahko igro lažje igraš in je zgodba veliko bolj zanimiva.
itd ...

medenko ::

Pa ja ne mislite dajati 30€ za tole sranje? Lepo vas prosim.

BorutO ::

Čakam, ko bo na partisu ali pa na torrent.si.;)

Vedno prvo igro testiram, če mi je všeč, pa jo kupim ...

GamerBoy ::

BorutO je izjavil:

Čakam, ko bo na partisu ali pa na torrent.si.;)

Vedno prvo igro testiram, če mi je všeč, pa jo kupim ...


je že zdavnaj
Ne maraš potuhnjencev in dvoličnežev ?
Potem podpiši:
www.locitev-drzave-cerkve.org/obdavcitev-cerkve

BorutO ::

Ok, te pa gremo v akcijo. ;)

Bolf3nk ::

... takšnega sranja se niti dl ne splača:))

MATiCEK ::

Edina Rambo igra, ki je vredna svojega imena je tista iz časov C64.
Ko sem tega novega na youtube pogledal gameplay, jao wtf? Ko igra iz starih avtomatov (tista ko lahko 2 igrata in ima vsak svojo plastično uziko v roki) v novejši grafiki.

Tr0n ::

Tole temo kr zbrisite. Bo boljse. :p

GamerBoy ::

Tr0n je izjavil:

Tole temo kr zbrisite. Bo boljse. :p


Če bo samo enemu ta tema prišparala 40$, je že vredna obstoja ! :P
Ne maraš potuhnjencev in dvoličnežev ?
Potem podpiši:
www.locitev-drzave-cerkve.org/obdavcitev-cerkve

oo7 ::

Rambo The Video Game: Baker Team - Teaser Trailer 8-)

Machete ::

Pa neee no. Zakaj bumpaš tole pokakanino..
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Battlefield HARDLINE (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
19334518 (22808) matija14
»

Crysis 3 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
23841065 (24211) kajetan
»

V 24 urah prodanih za pol milijarde dolarjev izvodov nove izdaje Call of Duty (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
5517840 (14205) Truga
»

Izid Crysis 2 prestavljen v leto 2011 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
5316550 (14573) Key Quest

Več podobnih tem