» »

Kje printati 800 strani

Kje printati 800 strani

IceIceBaby ::

Jo,

zanima me kam bi lahko dal natisnit en dokument ki ima neki čez 800 strani. Na domačem deskjetu ne mislim printat ker bo verjetno prej umrl preden bo sprintal, pa še celo kartušo bi porabu.

Mogoče kdo pozna kakšno fotokopirnico ki to dela, pa pomožnosti v LJ.
  • premaknilo: bastadu ()

JXS ::

na FDV-ju imaš Foro, tam ti lahko.

Cokolesnik ::

Ali si vedel, da lahko pri tiskalniku nastavljas hitrost tiskanja (grobo, klasicno in fino tiskanje). Z izbiro prve moznosti in po potrebni crnobelega tiskanja se utegne tiskanje mocno skrajsati.

Preracunaj si, koliko listov natisnes z eno kartuso (in koliko kartusa stane) ter seveda koliko bos placal v doticni firmi, ce bodo oni tiskali.

IceIceBaby ::

Ja itak da vem da se da nastavt na printerjih kakovost pa to. Ampak moj deskjet je že tko mal razmajan pa dvomim da bi sploh zdržal 800 strani na enkrat printat :)

Bom vprašu tam v Fori kolk kej pride to. Tnx.

astras ::

Pojdi v kako racunalnisko firmo pa ti bodo sprintali! (seveda bos nekaj placal ampak bos vsaj imel)
***Ce bil bi vedez...... ne bil bi ...... revez***

nojus ::

če imaš 800 colorja, se ti bol splača offset kot pa printat, pa še bolš kvaliteta je
sovražim Gargamela.

blue96 ::

ker omenjaš, da bi celo kartušo porabil, sklepam, da printaš črnobelo. pojdi do prve firme, ob štirih ko zaključujejo, do comp admina, mu dej za nekaj pirov in pridi zvečer iskat, pa ti z laserjetom lahko hitreje in bolje sprinta.
.

Klemenn ::

kaj pa maš to, če smemo vedt, da je na 800 straneh? 8-O

IceIceBaby ::

Če že morš vedet. Service manual za nissan 200sx. Drugač je pa stvar črnobela, je pa dost skic notr. Adminov pa ne poznam velik tko da odpade.

Btw...a kdo ve za kolk listov je toner od laserjeta 5L. Pa kolk ta stvar sploh stane da vem kolk od oka plačat.

Phoebus ::

Zakaj pa mas za printat navodila za avto? Pusti lepo v pdf pa bo.
Za lj5 zdrzi toner bolj malo, mislim da okoli 2.5k, na 4ki pa zdrzi 4.5k strani.

IceIceBaby ::

ja pa notebook sabo v garažo al kaj :) Mam bel računalnik tko da se bo vsak šmirast prstni odtis lepo vidu njem :)

Sicer pa hvala za pomoč. Sem že poštimal zadevo. Mami ma v službi laserjeta pa bom pri njej sprintal. Upam, da nebo celga tonerja porablo.

CaqKa ::

naš hp lj1200 ima baje tonerja za 4000 strani (5% pokritost) v driverjih pa imam nastavitve za obojestransko tiskanje (takoj zmanjšaš na polovico listov) ali pa da na eno stran a4 spraviš 2, torej štiri strani na en list a4, in je to potem še samo 200 strani. vedet pa moraš da je sedaj slika manjša :)

iso2000 ::

Al daš pa 4 na stran in si takoj zmanjšal na 200 listov. Potem maš pa še obojestransko varijanto in si zmanjšal še št, listov na sto. Jaz to tako delam in mi je velikost črk popolnoma o.k.
LP

Sid Izprijeni ::

Ne vem točno kolk bi stal, ampak iz CD-ja ti bojo sprintal tut pri Vehovarju. Mislim, da je kopirnica MEGACOP al neki tazga, nasproti Križank, blizu Le Petita.
The true challenge of Creation lies not in the engineering...
...but rather in the ability to control one's project.

|Luka| ::

@kst: a te lohk vprasam kje si pa dobil ta manual?:D
namrec jst tud iscem sam ne za ta avto k ti (R19 in Golf II)

LP Lix

DrSergioDJ ::

jst mam nekje manual od porscheja cayanne (al kaj je un novi kao terenc)..nuca kdo ? :D
...

XWY ::

Dj pošl mi ča se ti da

Moj mail:)
Al pa tud ne?!?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: XWY ()

|Luka| ::

Tud jst bi te prosu ce mi posljes...
ga nameravam kupit.....nekoč....

LP Lix

DrSergioDJ ::

Cayenne manual...

za vse ostale...ker le znese svojih 3,4MB...


:D
...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri tiskalnik ? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
17037191 (20905) gazer
»

Barvni laserski tiskalnik (s skenerjem)

Oddelek: Kaj kupiti
183911 (3565) kinimod5
»

Nakup mf tiskalnika - HP C6280 ali Canon MP610?

Oddelek: Kaj kupiti
213811 (3240) 1309976
»

Kateri laserski tiskalnik?

Oddelek: Kaj kupiti
324901 (4256) dolenska
»

kateri laserski printer

Oddelek: Kaj kupiti
262722 (2249) mersol

Več podobnih tem