» »

Homemade Video nadzor

Homemade Video nadzor

joker94 ::

Pozdravljeni

Pred nekaj leti sem si doma naredil domači videonazdzor in sicer sem priklopil kamero (za računalnik msn,skype) ampak problem je nastal ko sem hotel videti sliko zato sem uporabil msn. Preko msnja sem gledal sliko in jo hkrati snemal s programom Hypercam.

Sedaj pa sem kupil novo kamero 10€ :D katero bom imel postavljeno na balkonu medtem ko bom doma. In ker bi rad spremljal sliko te kamere rabim nek program da bom videl sliko. Skype ne pride v poštev ker nimam dostopa do interneta. Mogoče ve za kakšen program da bi to amatersko izpeljal??

Beri: ne želim snemati, želim le istočasno spremljati dogajanje, brez interneta potrebnih programov

Mehmed ::

Manycam recimo.

Ribič ::

Jaz sem si kupil router z USB vhodom, kamor sem kamero priklopil in nanj namestil OpenWRT + mjpg_streamer. Zadeva deluje super in lahko v živo gledam sliko s kamere. Poleg tega pa imam še možnost brezžične povezave. Potrebujem samo +5VDC napajanje.

#000000 ::

Če bi rad gledal in občasno kaj posnel vzami virtual dub, v capture mode ti pokaže sliko brez problema, prigram je free in nit ne rab instalacije, pa še dokler ne zajema slike niti ne občutiš da teče, jest ga mam na 800 mhz p2 mašini pa dela BP.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hikvision, 5MP IP kamera

Oddelek: Kaj kupiti
468258 (3779) b3D_950
»

IP kamera

Oddelek: Pomoč in nasveti
358918 (5911) gregc1
»

Za kateri OS se odločiti? Linux?

Oddelek: Operacijski sistemi
252931 (2428) opeter
»

Letos prodanih že 10 milijonov iPhonov? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
10515281 (11057) techfreak :)
»

Canon 300D vs. Sony DSC-F828

Oddelek: Kaj kupiti
302657 (2221) Matev

Več podobnih tem