» »

Marketing Koroška

Marketing Koroška

jugostyle ::

Pozdravljeni

Zanima me kako bi najlažje promoviral svojo spletno stran. Stran je namenjena vsem prebivalcem Koroške. Izbiram med internetnim marketingom (facebook ali google) ali letake, in me zanima sledeče:

-Kako je promovirati prek Facebooka? Ali je kje kakšen postopek, kako tržiti prek facebooka?
-Ali kdo pozna kakšno privat kurirsko službo, ki je pripravljena "raztalat" letake v nabiralnikih večjih mest po koroškem in mogoče kaj izven nje. Kontaktiral sem pošto Slovenije in mi je podala takšno ubijalsko ceno da te kap (seštejejo, koliko gospodinjstev je na Koroškem in množijo z 22centi)

lp

spajdrmen ::

A ti si pa ful zaseden, da ne moreš it sam talat letakov? Se imaš za gospoda direktorja, ki nima denarja plačati nekoga da mu nosi letake, samemu pa je to izpod časti.

Kaj misliš da ti bo druga kurirska služba to nesla v vsak kaslec za eno toplo malico?

jugostyle ::

Spajdermen kar se tiče mojga poklica in zasedenosti te ne briga. Pa sploh blizu Koroške nisem, da bi šel sam to tavati. Pa 8 tisočakov je malo preveč za mene, da bi plačal pošti za to, ker vem da bi kurirske službe 10x manj zahtevali za tovrstno dejanje. Če nimaš odgovora na mojo prošnjo potem ne piši bedarije. Razen če se spoznaš na Facebook oglaševanje, mi lahka kaj svetuješ


lp

spajdrmen ::

V 36.000 nabiralnikov ti bo nekdo nafilal s tvojimi letaki za 800€?

Zakaj ne daš študentu neko urno postavko, da ti jih on nosi? Edino zaupati mu moraš. A je na koroškem kakšen velik trgovski center? Morda tam poskusi z letaki, kakšen teden, tist bo še cenej zate.

Glede Facebook oglaševanja https://www.facebook.com/advertising?ca...

Nared si stran na facebooku če še nimaš, in potem ti oni skoz nudijo, da se oglašuješ in s tem dobiš več všečkov.

Mislim da lahko plačaš glede na dosežene všečke...

Pa premisli spet malo koliko je sploh efektivno oglaševati spletno stran preko letakov. Kolikšna je gor populacija (mam občutek da prevladujejo starejši)

Lohk pa daš poštarju za pir, pa ti bo odnesel letake po svojem rajonu :) sam to nisi slišal od mene

Zgodovina sprememb…

...:TOMI:... ::

Glede FB oglaševanja...
Tomi


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Letgo zapira Slovensko spletno stran in aplikacijo (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
11034468 (9440) fikus_

Oglaševanje opravljanja neke storitve pred zagonom s.p.-ja

Oddelek: Loža
162128 (1335) harvey
»

aplikacija Malcajt (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Programiranje
10015619 (10991) Manu
»

išče se IT sodelavca (oblik. spleta,letakov,socialna omrežja..)

Oddelek: Pomoč in nasveti
61150 (854) tony1
»

Reklamni letaki za brisalci in redarji... (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
739385 (6590) St235

Več podobnih tem