» »

epub bralnik za win 7?

epub bralnik za win 7?

knap ::

Dober dan

Torej kateri program priporočate za branje epub knjig v win 7?

Hvala

LP

broken/link ::

calibri

pi pawr ::

neskoncno ::

Hayabusa ::

knap ::

hvala, sedaj pa ne vem katerega izbrat;)
katerega bi vi dali na prvo mesto?

tukaj pravijo da je adobe de najboljši:

http://www.nextofwindows.com/top-5-epub...

LP

broken/link ::

za branje zgolj epub datotek je načeloma vseeno, katerega izbereš. če boš pa veliko bral, pa se boš srečal z razmimi formati in bo treba convertat med njimi in boš iskal bralnik s čimvečjo podporo, potem je pa calibre way to go. brezplačen, odprtokoden in dovoljuje tudi konverzijo med formati.

Yohan del Sud ::

Če je epub čtivo lepo po standardih narejeno, potem je načeloma vseeno kateri čitalnik uporabljaš, bolj stvar fines. Firefox plugin zadostuje v mojem primeru. Problem se pojavi, če bereš razne levoročno ripane knjige. Tu ni kakšne čarobne palice, ampak po mojih izkušnjah pretvorba v .mobi s calibrom in branje v kindle aplikaciji načeloma poveča uporabniško izkušnjo za ene par 10% v tem primeru.
www.strancar.com

knap ::

ok, hvala, calibre bo očitno potrebno sprobat...

kaj pa cool reader, ki ga je predlagal hayabusa, ali je samo za branje ok? uspešno prebavi epub format?
ste ga že morda sprobali?

hvala

LP

Blum ::

gregor ::

ta link je že zgoraj omenjen :)

SmeskoSnezak ::

Meni svetovn je Sumatra, uporablam ga za vse vrste e knjig: http://blog.kowalczyk.info/software/sum...
@ Pusti soncu v srce... @

Yossarian ::

Kateri pa je najboljši konverter iz pdf v epub?
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

Yohan del Sud ::

Imaš polno vključno s Calibrom. Dober ni nobeden, s tem da imam iskušnje samo z zastonjskimi. Problem je v tem, da praktično še vsi konverterji, ki sem jih srečal, obdržijo glavo in nogo nekje v besedilu za vsako stran, zato na vsakih par stavkov bereš "stran xy" in pa "poglavje zž". Vsebinsko kazalo je prav tako praviloma uničeno, slike so neuporabne, itd. Primerjava s filmi v stilu BRrip vs CAMrip je tu na mestu.
www.strancar.com

gregor ::

kaj pa pretvorba iz epub v pdf, je tukaj situacija kaj boljša?
kater sw je najboljši?
hvala
LP

SmeskoSnezak ::

Nerad uporablam pretvornike, zato sn si tud rajs naso bralnik za epub in pdf v enem. Sprobaj Sumatro. Zgoraj sn dal link.
@ Pusti soncu v srce... @

kumer ::

ali kdo dobro obvlada calibre?

iščem kot nor ampak ne vem kam mi calibre shrani datoteko ko pretvorim iz epub v pdf format
nikjer ne najdem nastavitve kjer bi lahko določil mapo kam naj shrani...:(

hvala za pomoč

LP

Hayabusa ::

knap je izjavil:

ok, hvala, calibre bo očitno potrebno sprobat...

kaj pa cool reader, ki ga je predlagal hayabusa, ali je samo za branje ok? uspešno prebavi epub format?
ste ga že morda sprobali?

hvala

LP

Bere epub, ga uporabljam.
Iz neznanega razloga na mojem w7 x64 sistemu dela samo 3.0.56-10, zadnja verzija ne dela http://sourceforge.net/projects/crengin... .

Yohan del Sud ::

Calibre običajno shrani datoteko v korensko mapo/avtor knjige. Sicer pa lahko to najdeš tudi z desnim klikom na knjigo -> Show Book Detail -> Path.
www.strancar.com

kumer ::

bom preveril, samo če se prav spomnim, pdf-ja ki sem ga dobil iz epub ni bilo na spisku vseh knjig...morda se motim....opcije da shranim v neko mapo pa tudi ne najdem....

ali obstaja kakšen dober epub to pdf converter?

hvala

LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kobo HD Aura, Kindle Paperwhite, Tolino Vision

Oddelek: Kaj kupiti
163091 (1262) tikitoki
»

e-bralnik ? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
15143544 (24844) AgiZ
»

Tablica ali e-bralnik

Oddelek: Kaj kupiti
112882 (1989) i33a
»

Branje elektronskih knjig

Oddelek: Pomoč in nasveti
103587 (3186) jveligov

Več podobnih tem