» »

Anketa o mobilnih tehnologijah in vplivu na družbo

Anketa o mobilnih tehnologijah in vplivu na družbo

Unknown_001 ::

Pozdravljeni !

Za raziskovalno nalogo sem sestavil kratek vprašalnik. Upam da vam bo tema všeč, saj bi se lahko po mojem mnenju kar lepo umestila v ta forum.
Pričakujem čimvečjo udeležbo pri reševanju. Prav tako pa pričakujem nek nivo in odnos do reševanja. Tisti ki se mislite zafrkavati škoda da rešujete. Cilj mi je zbrati čim bolj realne rezultate kar je seveda odvisno od Vas.

Udeležba in rezultati pri bivši anketi sta bili pohvalni in upam da bo tako tudi sedaj.

Vsem sodelujočim se lepo zahvaljujem!

LINK : https://www.surveymonkey.com/s/2NFQK39

Lep dan še naprej!

PS.

Komentarji so tudi zaželjeni, predvsem kar se tiče nivoja ankete. Dobra kritika pripomore k boljšemu uspehu v prihodnosti.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Unknown_001 ::

. Pardoniram za nepotreben post, ampak ker ni dovolj odzivov in se je tema potopila (domnevno zaradi najbolj neprimernega časa oddaje) sem se odločil zbuditi temo toliko da jo bodo videli tudi tisti, ki spremljajo le aktualne teme (mislim da večina)
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Unknown_001 ::

Opazil sem, da se spustil še eno pomembno vejo v vprašalniku. Program mi v free verziji omogoča le do 10 vprašanj in sem moral nekako stistniti vse skupaj.

Prosim vas da rešite še sledeče vprašanje:
https://www.surveymonkey.com/s/3HHLWBN

Hvala!

Vsi ki še niste sodelovali v anketi vljudno vableni k reševanju, po d pogojem da boste pristopili resno :)

Lp!
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Phantomeye ::

Unknown_001 je izjavil:

Opazil sem, da se spustil še eno pomembno vejo v vprašalniku. Program mi v free verziji omogoča le do 10 vprašanj in sem moral nekako stistniti vse skupaj.

Prosim vas da rešite še sledeče vprašanje:
https://www.surveymonkey.com/s/3HHLWBN

Hvala!

Vsi ki še niste sodelovali v anketi vljudno vableni k reševanju, po d pogojem da boste pristopili resno :)

Lp!


Zakaj bi šel uporabljat program, ki ima okleščen free trial?

npr. imaš dva dobra slovenska:

1ka.si (močno orodje, ampak ne čisto userfriendly - za enkrat).
mojaanketa.si


Pri anketah par lestvic ni v redu
npr 4. vprašanje
boljš bi blo ce bi se držal: zelo neuporabno, uporabno, niti-niti, neuporabno, zelo neuporabno.
5. vprašanje bi lahko še bolj razdelal, npr. na kakšen način vplivajo. itd. + povsod, kjer sprasuješ po DA ali NE, od teh vprašanj ne izveš ničesar.

Glavni problem pri vprašanjih je, da odgovori niso sistematizirani, ampak so skupek nekih trditev, ki si si jih spomnil. Pa glede ne na to, da ne uporabljaš pogojev, pri večini vprašanj ni opcije 'ne uporabljam' oz. drugo. Kriza je, če neko vprašanje nima opcije preskoka (odsotnost zvezdice) ali česa podobnega, v primeru, da se ne najdem v odgovorih.

Unknown_001 ::

Hvala za nasvete.

Bom upošteval mnenja v prihodnje. Vem da sta tisti dve vprašanji malo smotano zastavljeni sam zdaj je kar je. Statistika je takolalitako že pobrana in analizirana. Bom pa res konkretno razmislil o zamenjavi orodja za izdelavo ankete.

Glede vprašanj DA in NE pa ne skrbi. Gre se zgolj za to, da spremljam mnenja anketirancev in takoalitako nimajo nekega posebnega pomena pri nalogi. Anketa je bila sestavljena pod pritiskom časa in verjamem da bi lahko bila boljša.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Phantomeye ::

Unknown_001 je izjavil:

Hvala za nasvete.

Bom upošteval mnenja v prihodnje. Vem da sta tisti dve vprašanji malo smotano zastavljeni sam zdaj je kar je. Statistika je takolalitako že pobrana in analizirana. Bom pa res konkretno razmislil o zamenjavi orodja za izdelavo ankete.

Glede vprašanj DA in NE pa ne skrbi. Gre se zgolj za to, da spremljam mnenja anketirancev in takoalitako nimajo nekega posebnega pomena pri nalogi. Anketa je bila sestavljena pod pritiskom časa in verjamem da bi lahko bila boljša.


Pač lažje je primerjat spremenljivke (vprašanja) med seboj, če so merske lestvice iste. In potem lahko lažje delaš korelacije.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najboljši način za izdelavo anket

Oddelek: Loža
5628 (530) Nocloud
»

Anketa Fobije

Oddelek: Loža
51117 (351) Unknown_001
»

Anketa

Oddelek: Loža
5975 (722) bXbird
»

anketa o najpopularnejših programih in igrah

Oddelek: Loža
6921 (750) MIHAc27
»

Anketa - prosim za sodelovanje

Oddelek: Šola
61447 (1268) carcar

Več podobnih tem