» »

Brezžična miška gigabyte m7700b lag

Brezžična miška gigabyte m7700b lag

kratos ::

Lep pozdrav,
Imam omenjeno lasersko brezžično miško že nekaj mesecev in že od prvega dneva ima cursor majhen zaostanek oz. lag, ko premikam miško se takoj čuti da ni precizna kot mora bit, sem že iskal rešitve vendar neuspešno zato sumim da je miška defektna.
- Sem izklopil oz. resetiral na default vse opcije v nastavitvah (mouse precision, hitrost premikanja,...) brez uspeha.
- Driverje sem iskal in nisem našel nobenih uradnih tako da mi jih win7 avtomatsko downloada.
- Preizkusil sem jo na laptopu z vgrajenih BT ter na PC-ju z USB Bluetoothom (kjer jo primarno uporabljam) in je čutiti enak delay na obeh računalnikih
- Baterije so nove oz. so že dale polne duracell čez in so bile pred kratkim zamenjane.
- Na vseh podlagah deluje enako kot tudi pri vseh oddaljenostih (5m ali 1m deluje enako z enakim delayom)

Nimam več idej kaj bi bilo lahko narobe, le da je miška defektna saj se mi zdi da se to nebi smelo dogajat tudi če je brezžična, drugače mi pa žične miške (tudi gigabyte) delujejo brez zaostanka tako kot morajo.
Ima še kdo kakšno idejo kaj bi lahko bilo krivo za tak delay ?
  • spremenil: kratos ()

kratos ::

Vidim da se tudi vam ne sanja popolnoma nič, tako da bo miška romala v garancijo :)

r3dkv1c4 ::

isti problem imam sam......ampak jo uporabljam le za brskanje po netu in me ne moti.
Sem iskal rešitve, vendar jih ni.....sem tudi klical na servis ampak so mi dejali, da mi žal ne morejo pomagat, ker je pač to problem same miši.

Vrjamem pa, da je moteče ob kakšni bolj natančni uporabi.

kratos ::

Katero miš pa imaš ? No saj tudi jaz uporabljam za brskanje po netu in klilanju map tako da me tudi pretirano ne moti vendar se z precizno miško hitreje premikaš.
Potem naj bi bile vse miške tega modela take al kako ?

r3dkv1c4 ::

gigabyte m7700

to miš imam, saj skoraj ni opazen lag....bolj opazen postane v kakšni igri


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero brezžično miško kupiti? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
10028865 (10472) Kayzon
»

Top gaming miška (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Kaj kupiti
38297831 (54727) Kr_Edn
»

Tweakanje osveževanja USB mišk (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
224138903 (54846) BorutO
»

katero miško?? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
16539068 (31140) ShowDown
»

Nov članek: Test mišk (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Nova vsebina
10811963 (9943) Xplicit

Več podobnih tem