» »

NVIDIA pripravlja osvežitev Titana

1 2
3
»

mihco ::

klkkkkkkkkkk je izjavil:

micho .. kaj pa ko igrapš strategije si slučajno pogledal? Low end CPu-ji bodo dobili moč... po mojem mnjenju bo i3 z mantle hitrejši od i5 brez mantla :)

? who cares.
GPU-limited scenario je edini bistveni pokazatelj za VSE tiste(entuzijaste), ki so na tem forumu kadarkoli karkoli komentirali v zvezi z Mantle-om. Kdo pri zdravi pameti bo sparil A10-7700K z 290x? Apu za dobrih 100eur z graficno za 500eur. Tisti, ki misli da je bo Mantle prinesel karkoli vec kot meglo je naivno nasedel AMDjevem marketingu. Pa ne me narobe razumeti...potencial je...le izvedbe s strani razvijalcev iger ne bo.

klkkkkkkkkkk ::

sej maš A10 7700K 15% + GPu limited to je NVIDIA tema piši v BF4/apu kaveri

http://battlelog.battlefield.com/bf4/ne...
GA-990XA-UD3, FX 6300 4.6GHz, R9 270X, 8Gb Ram, 1TB, G-550W, Win7

Zgodovina sprememb…

54j0 ::

Glede izvedbe s strani razvijalcev, bi lahko bili presenečeni. Zakaj - novodobne konzole so že same po sebi grajene okoli amd strojne opreme. Po neki logiki, bi se jih tako dalo bolje izkoristiti in jim s tem podaljšati obdobje, ko imajo bišjo vrednost (pač, cena za konzole ne bo padla tako hitro). Razvijalci iger bi imeli tako "manj" dela, saj bi v vsakem primeru morali programirati kodo za mantle. Mantle na pc in na teh novodobnih "pc konzolah" pa tudi ne more biti tako bistveno drugačen, da se ga ne bi dalo, z majhnimi spremembami, seliti po platformah. Xbox, kolikor vem, tako in tako uporablja neko predelano verzijo windows.

Če že vsi špekulirajo, bom še jaz :). In ja, sem kar optimist, čeprav trenutno nimam niti enega AMD izdelka.

p.s.: ups, spet pišemo v napačno temo. Tokrat nisem jaz kriv :).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: 54j0 ()

hojnikb ::

Konzole ne uporabljajo mantle, ampak čisto svoje APIje..
#brezpodpisa

54j0 ::

Sem si mislil, a vseeno mora biti nek hasek tudi na tistem področju. Če ni, so kekci.

hojnikb ::

mantle ne bo čisto nič pomagal konzolam
http://gamingbolt.com/ps4-xbox-one-dont...
#brezpodpisa

54j0 ::

Ah. Potem pa MEH.

Isotropic ::

konzole imajo bolj low-level apije kot je pa mantle. no, x1 ima directx, optimiziran seveda, koliko se pa pozna, pa ne vem.

CellarDoor ::

očitno je Titan postal serija, da ne bo nove teme, se lahko nadaljuje tukaj o nasledniku TITAN X

 gpuz

gpuz



zadeva bo kmalu nad 100gpixel/s, s 390x se bo to verjetno preseglo

1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

GeForce GTX Titan Black je tukaj

Oddelek: Novice / Grafične kartice
239042 (4712) FlyingBee
»

Radeon R9 290X je hiter, vroč in požrešen (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Grafične kartice
9424342 (18808) vaščan
»

nVidia odgovarja AMD-ju (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Grafične kartice
5416238 (11553) Furbo
»

nVidia preseneča z GeForce GTX 780 Ti

Oddelek: Novice / Grafične kartice
3012809 (9765) Senitel
»

GeForce GTX Titan - najhitrejši grafični čip na svetu (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Grafične kartice
10123213 (19140) mihco

Več podobnih tem