» »

spor strojne opreme

spor strojne opreme

gorjanc ::

Lepega dne (včeraj) prižgem računalnik pa se mi naložijo windowsi v smešno majhni resoluciji in se mi pokaže okence češ da je grafična kartica v spooru z drugo strojno opremo. Poskusil sem zadevo rešiti tako kot piše v pomoči, vendar ne gre ker sploh ne morem spreminjati sredstev dodeljenih grafični kartici odspodaj je seznam vseh sporov ki mi jih javi. V računalniku nisem spreminjal ničesar zelo bom hvaležen vsake pomoči. Aja format c: ni pomagal.
Še konfiguracija
voodoo3 3000
celeron 700
BH6
maxtor 40gb 7200rpm
windows 98

vem da je vse skupaj bolj zastarelo vendar meni povsem odgovarja

še spori ki mi jih javi
Pomnilniški obseg 00000000 - 01FFFFFF uporablja:
Razširitev za PnP BIOS (za matične plošče)
Pomnilniški obseg 00000000 - 01FFFFFF uporablja:
Sredstva matične plošče
Pomnilniški obseg 00000000 - 01FFFFFF uporablja:
Razširitev za PnP BIOS (za matične plošče)
Pomnilniški obseg 00000000 - 01FFFFFF uporablja:
Sredstva matične plošče
Vhodno-izhodni obseg 0000 - 00FF uporablja:
Programabilni prekinitveni krmilnik
Vhodno-izhodni obseg 0000 - 00FF uporablja:
Matematični koprocesor
Pomnilniški obseg 00000000 - 0000FFFF uporablja:
Razširitev za PnP BIOS (za matične plošče)

še to, te spori so vidni samo na grafični kartici ko grem gledat naprimer gledat sredstva za pnp bios sploh ne uporablja polnilniškega obsega ki ga navaja voodoo

astras ::

www.voodoofiles.net
driverje si nalozi...
lp
***Ce bil bi vedez...... ne bil bi ...... revez***

gorjanc ::

To itak da sem že probal djte povedat nekaj konkretnga kdor mi pove nekaj kr bo pomagal mu dam jurja resno brez nategancije

Jakka ::

Pa si probu, da grafo enostavno uninstaliras s sistema, pa restartas comp, in da nalozis grafo se enkrat z gonilniki, k si jih dobu zravn, al pa kake nove?
Je se vedno isto?
Kaj pa ce driverjev nimas instaliranih sploh? Se vedno prikaze spor?

Jakka ::

Se to: si probu kake druge drajverje od teh k jih mas? Mogoce je problem v driverjih.

gorjanc ::

jap na popolnoma na novo instaliranem sistemu mi javi spor se pravi brez naloženih kakršnih koli driverjev

astras ::

Daj ce mas vec kot 128 rama vrzi za hec gor 2000 al pa xp je pa pol povej kaj in kako, ker...
***Ce bil bi vedez...... ne bil bi ...... revez***

gorjanc ::

Ne vem zakaj ampak xp nikakor ne morem instalirat pridem do ponovnega zagona pol se mi pa noče več zagnat če hočem butat s cdja mi napiše failure tako da mi ostane samo format c: sm probal xp naložit z diska pa ni blo nč bol probal sem tut že z drugim cdjem isto sranje pojma nimam kaj bi blo to

astras ::

jes nimam pojma kako ti to delas ampak (da ne bos slucajno uzaljen) ti napisem postopek instaliranja!!! Najprej prizgi komp idi v bios, tam nastimaj da ti najprej buta iz cdroma potem vrzi noter cd z xpji in follow instructions (tam ti pa res vse tako lepo pise da ne mores zajebat! Jes upam da bo slo, ce ne pa se spet oglasi! Aja, pa daj za hec se probaj grafo ven in not dat!
***Ce bil bi vedez...... ne bil bi ...... revez***


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ubuntu vprašanja

Oddelek: Operacijski sistemi
482845 (1594) roksson
»

Graficna kartica?

Oddelek: Pomoč in nasveti
311521 (995) Senitel
»

Kako rešit tepežkanje naprav med sabo

Oddelek: Pomoč in nasveti
5992 (824) Highlag
»

Kupil int. modem, windowsi ga sploh ne prepoznajo da je Pnp in ga ne morem naložiti

Oddelek: Strojna oprema
7861 (746) cekr
»

Problem pri zagonu računalnika!!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
91224 (1000) Mr.B

Več podobnih tem