» »

Razlika med WD JB in BB

Razlika med WD JB in BB

Blup ::

Ali mi lahko kdo pove kakšna je razlika med tema dvema diskoma v praksi oz mi pove kakšen dober link kjer bi se dalo to prebrati?

Hvala!

Blup
:\

Simeroni ::

8MB cache in 2MB cache, preberes lahko na njihovem HP

jetam ::

Error on line: Object of type SIGNATURE expected

Blup ::

za nesposobne k ne znajo brt: Jst sm napisu kakšna je razlika v praksi!!! :D

Blup
:\

boštjan ::

za nesposobne k ne znajo brt: Jst sm napisu kakšna je razlika v praksi!!!

tudi to je blo ze 100% povedano,mislim pa da je to vprasanje za oddelek STROJNA OPREMA zato naprosam enega od adminov da se tema prestavi,ker jaz se nimam te moci.:(

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: boštjan ()

bobby ::

prej sem mel verzijo BB pa mi je delala zlo hitr, tiho,.. v glavnem bil zadovoljen. potem mi je pa motorček šel zaradi visokonapetostne špice. na mojo srečo so mi gar priznal in sem dobu nadomestneha JB verzijo ker BB niso mel. v praksi vidim razliko sam v tem, ko kopiram iz particije na particijo, drugače pa nikjer drugje.
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

morphling1 ::

Najbolše teste in informacije o diskih imaš na http://www.storagereview.com , je pa tako nekako kot je napisal Bobby, razlika v praksi se pokaže v redkih situacija normalne uporabe, zame je več vredna predvsem 3 letna garancija, ki pride zraven JB diskov
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

Blup ::

boštjan: si mogoče kdaj pomislu, da kupujem disk in zato to sprašujem? Men se zdi, da ta tema čist paše sm notr... pa mal več strpnosti proms.. :\

bobby: hvala za tole informacijo... pa si lohka podatke dubu nazaj k ti je šou disk?

morphling1: men pa ni šlo v glavo zakaj pr BB piše 2 leti garancije, pr JB pa nč... sm mislu, da ma pol JB sam 1 leto garancije :8)

Blup
:\

bobby ::

ne nisem jih dobu pa tud matral se nisem preveč k itak mam vse na backupih, kar je blo kej pomembnega, drugo so ble pa igre pa mp3 pa filmi. to mam pa tud vse na cd-jih
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

Dr_M ::

JB se splaca kupit samo zarad garancije...
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

boštjan ::

boštjan: si mogoče kdaj pomislu, da kupujem disk in zato to sprašujem? Men se zdi, da ta tema čist paše sm notr... pa mal več strpnosti proms..

jaz ti ne vidim v glavo,zato sem tudi predlagal selitev,ker je bilo vprašanje čist na hardwer.Sicer pa se je admin strinjal,drugač ziher ne bi prestavo.
Še en plus za JB serijo da ma 3leta garancije.
No jaz sem naredo test med IBM 7200 in mislim da je mel 2MB cache in je 1,4GB datoteko kopiro skoraj 3min,medtem ko je WD JB serija to nardil v malo več kot minuti.

Trupl0 ::

npr. primer 80gb diska...BB ima staro tehnologijo oz. starejše dele..ima 3 plošče po 26gb ko ima JB serija novejšo tehnologijo ter 2 plošči po 40 GB...jst sm tut odlašal kerga čm kupt ampak sm se raje odloču za JB serijo ker je pač bla 4K dražja pa saj 3 letna garancija obstaja..je pa hitrejši od BB za kakih 5 do 10 % kot kažejo tudi testi...
If you are going through Hell, keep going !

Blup ::

Ja... zelo lepi odgovori... sej če bi bla razlika sam 4k bi tut jst kupu JB, sam na bolhi dobim novga BB za 24k... JB pa na žalost noben ne prodaja tkole na šverc... tko da je za enkrat razlika v ceni 10k... to pa kr teško odtehta samo 5-10% razlike v hitrosti, pa še to samo v določenih primerih...


p.s. še eno vprašanje, če bo kdo znou odgovort.... kakšna je pa razlika med WD BB in pa rečmo IBM IC serijo al pa kkšnim Maxtorjem, kkšn let al ap 2 str? Še laži bi blo pa če bi kdo povedu kkšn link, kjer so to kej testiral...

Blup
:\

boštjan ::

Blup ::

Ja... sori, nism povedu da me zanima 80 GB...

Blup
:\

morphling1 ::

Blup, jah če novega dobiš za tak denar potem se splača. Drugače je pa po ceniku Mlacoma samo 2k razlike med BB in JB (30~32k) in se seveda bolj splača vzet JB.
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

hdd

Oddelek: Kaj kupiti
231381 (1095) TOP
»

Pomoč pri nakupu diska?!?

Oddelek: Kaj kupiti
211447 (1110) Tea Time
»

120GB Maxtor ali WD? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
503614 (2789) mamut
»

Kateri 120GB disk

Oddelek: Kaj kupiti
241669 (1318) Dr_M
»

8MB predpomnilnika HD

Oddelek: Kaj kupiti
231656 (1263) bodom

Več podobnih tem