» »

Astronomija na netu....

Astronomija na netu....

Moonfire ::

Hello!

Dva foruma za vse, ki jih zanima astronomija, teleskopi, opazovanja,....itd.

http://forum.vesolje.net/

in

http://194.249.32.58/jure/forum (AD-Orion; Maribor)

Kaj menite?

Lp,


Moonfire
  • premaknilo: OwcA ()

Tomi ::

Avtorja drugega foruma celo osebno poznam, in lahko potrdim, da se je potrudil, da forum sploh obstaja (sama postavitev in podobno).

Mi je pa drugi bolj všeč, poleg tega pa me veseli, da se pri nas še kaj dogaja na ljubiteljski ravni, ker je po moje vse manj veselja za takšne hobije...
metrodusa.blogspot.com

Marjan ::

Na prvem forum.vesolje.net sem že od nastanka (strani, ne samo foruma).

Tudi osebno poznam par ljudi tam. In je prov fajn kako debato udart!
Mene astronomija zelo zanima (teoretično in praktično), zato vse vabim naj se nam pridružijo. Tudi na kakem opazovanju, ki bo v prihodnje (spremljajte tudi slo-astro listo!).
Tudi seminarji iz astronomije so pogosti in nadvse zanimivi.

Jaz menim, da je z astronomijo tako, da kdor jo zašteka mu je obvezno zanimiva. Žalost pa je, da je že v OŠ premalo (oz. nič) poudarka na astronomiji, in potem se folk nikoli ne pozanima in ne odkrije čara in veličastnosti "najširše" vede kar jih obstaja.

:)

P_Nut ::

marjan : se strinjam ; folk premal sliš in vid o astronomiji, zato se ne zanima. No zdej je kr ene par odaj blo o vesolju ( čeprau so ble mal za lase prvlečene. pustmo to zdej. ).

Na vesolju.net forumu sem prisoten, morm rečt da mi je kr všeč na ta drugmu je pa mal premal folka. :))

Thomas ::

> čeprau so ble mal za lase prvlečene. pustmo to zdej.

Ne bi jest reku, da so bile za lase privlečene. Vsaj če misliva iste - potem ne.

O GRB (Gamma Ray Burst) recimo, ko se ekvivalent mase Sonca v nekaj sekundah spremeni v gama žarke, ki presvetijo Vesolje - je bila čisto realistična.

:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Moonfire ::

Hello!

Me veseli za pozitivno mnenje...res pa je da ti forumi niso tako aktivni kot Mobisux, Slo-Tech,... Tale naš od Oriona mi je kar všeč...dobra pogruntavščina Jureta...ni kaj.
Drugače pa sem aktivno prisoten tudi na Vesolje net...nicka pa ne izdam...:)) :D



Bye!

Moonfire:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Astronomija

Oddelek: Loža
423382 (1775) Miha_T
»

Teleskop

Oddelek: Pomoč in nasveti
222890 (1827) krneki
»

astronomija

Oddelek: Šola
71343 (1094) innerspace
»

Teleskop ?

Oddelek: Kaj kupiti
194320 (3936) quartz
»

Čim več o Astronomiji

Oddelek: Omrežja in internet
51086 (1013) Elemen_T

Več podobnih tem