» »

neha kopirati v mreži

neha kopirati v mreži

tony10 ::

v mreži imam 3 računalnike preko amis optičnega modema/routerja genesyis. OS na kompih je XP, mreža je narejena - workgroup, firewall... Eden je povezan s kablom, dva pa wifi
Vse dela ok - računalniki se vidijo med seboj, lahko gledam filme, slike, muska igra...

Težava se pojavi, ko hočem prekopirati datoteko preko WLAN in sicer nekje večjo od 200Mb, recimo film 1.4Gb ali kaj podobnega (ISO fajli...) Začne sicer kopirat, potem pa mi kmalu po začetku napiše, da ni omrežne poti za navedeno ime in neha kopirati.
Naj povem še, da prej ko sem imel drug router (tp link tl-841n)je blo vse ok, pa ga sedaj ne uporabljam, če je že na mnodemu router...

Me jezi, ker ne gre kopiranje in vas sprašujem če se še kaj nastavlja na routerju ali na računalniku ali je kje drugje napaka?
kruha in iger
  • spremenil: tony10 ()

Hayabusa ::

Modema/routerja genesyis to je uporabno samo kot modem, kar si posredno že sam ugotovil (tp link tl-841n)je blo vse ok).
A veš da ti lahko gleda promet po lanu, ko imaš njihov modem kot router ?

tony10 ::

kdo gleda, amis?
kruha in iger

Hayabusa ::

ISP.

kunigunda ::

Jest sm meu iste probleme enkrat. Instaliri si Tera copy programcek, pa z njim skopiraj, k zna delat retryje dost boljs kot windows explorer

tony10 ::

Hm, sem raziskoval.. Mau sem sumil en comp, ker iz dveh lahko kopiram med seboj, iz tretjega pa ni šlo iz share map... Pol sem pa na tretjem naredu novo share mapo in iz tam probal koopirat pa je šlo. Tko da zgleda mu ni neki znotraj tiste mape pasalo...

bom spremljal zadevo, navsezadnje pa še un programček sprobam, če ne bo šlo drgač.
kruha in iger


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

[Vodič] Router v študentskem domu (Eduroam) (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
6663783 (11856) kremsnitka
»

Povezava Router- Modem

Oddelek: Omrežja in internet
61714 (1505) gt20
»

i: modem/router za kabelski internet (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
587954 (7236) Ijus
»

WiFi router za do 5 uporabnikov

Oddelek: Kaj kupiti
101789 (1511) Vuli
»

Ruter preko switcha in statičnega IP naslova

Oddelek: Omrežja in internet
111382 (1149) bjan

Več podobnih tem