» »

Prevezava klica z mobilnim telefonom

Prevezava klica z mobilnim telefonom

Uporabnik ::

Torej, čist preprosta zadeva za stacionarne telefone, ki so vezani na neko centralo. Nekdo pokliče, nekdo se oglasi in preveže klic naprej.

Mene pa zanima ali se to da narediti tudi na mobilnih telefonih... nekdo pokliče na mobilni telefon, dvigneš in prevežeš klic naprej.

Lahko se reši tudi s kakšno aplikacijo - android, iOS, sam da dela. Anyone?
  • spremenilo: Uporabnik ()

hojnikb ::

preusmeritev klica ?
#brezpodpisa

Uporabnik ::

Ja tist dela po načinu brezpogojo ali po x zvonenjih... nekdo se mora oglasit in potem npr. zvedet koga bi tista oseba rada na telefon in potem prevezat.

kunigunda ::

ce mas call waiting vklopljen, das na hold, poklices drugo osebo, das prvega v konferenco, zravn pa poslusas :P

Uporabnik ::

Ja, to dela :) Ampak ne, ni to prava rešitev.

kunigunda ::

S telefonom to ne mors narest. Operater bi lohk mel tak feature, k je tehnicno enostavno narest, vendar se mu ne splaca :)
(seveda ce je to na isti plmn, ce je prevezava drugam, pol se zakomplicira obracunavanje....)

ZUYA ::

Zdravo,

jaz bi imel isto fukncijo, ali je sedaj to možno?
Torej se javiš in prevežeš klic na drugo mobilno številko.
Ne razumem, če deluje prevezava brez da se javiš na klic, kje je težava če se prej javiš?
Enako velja za obračunavanje...

BCSman ::

A je kateri od operaterjev, ki preko internetnega portala omogoča nastavljanje preusmeritev na mobilnem telefonu?
Torej, jaz bi nastavil preusmeritev, vendar nimam mobilnega telefona pri sebi, da bi kar preko nastavitev telefona nastavil preusmeritve, zato bi to nekako na daljavo naredil.

johnnyyy ::

BCSman je izjavil:

A je kateri od operaterjev, ki preko internetnega portala omogoča nastavljanje preusmeritev na mobilnem telefonu?
Torej, jaz bi nastavil preusmeritev, vendar nimam mobilnega telefona pri sebi, da bi kar preko nastavitev telefona nastavil preusmeritve, zato bi to nekako na daljavo naredil.

Pri Bobu imaš moj.bob.si, tam se registriraš in lahko nastaviš na katero telefonsko številko boš imel preusmeritve. A1 je imel pred leti podobno (ne vem ali so kaj spreminjali, ker ga nimam več).

BCSman ::

Kaj pa Telemach?

Gospod ::

T-2 ima to možnost.
Lp.

starfotr ::

Praktično vsi imajo to.

BCSman ::

Torej če preko portala nastaviš preusmeritev, bo preusmerilo tudi če je telefon izklopljen.
Če je pa direktno na telefonu nastavljena preusmeritev in telefon crkne, ne bo preusmerilo ampak bo "številka trenutna ni dosegljiva" javljalo.
Sicer me tudi za telemach zanima ali to omogoča.

starfotr ::

Tako je.

In če boš telefon ugasnil v tujini ter naredil preusmeritev, ti bo zaračunalo roaming tarifo.

johnnyyy ::

BCSman je izjavil:

Torej če preko portala nastaviš preusmeritev, bo preusmerilo tudi če je telefon izklopljen.
Če je pa direktno na telefonu nastavljena preusmeritev in telefon crkne, ne bo preusmerilo ampak bo "številka trenutna ni dosegljiva" javljalo.
Sicer me tudi za telemach zanima ali to omogoča.

V obeh primerih bi morala delovati preusmeritev, saj se le ta izvrši pri operaterju.

BCSman ::

Ja sem zdaj testiral, preusmeritev deluje tudi pri izklopljenem telefonu. Dobro to vedet.

Evo sem klical na telemach, nimajo te možnosti, da bi preko kakega portala nastavil preusmeritev, tako da odgovori tipa "Praktično vsi imajo to." od starfotr so nesmiselni.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zvonjenje na dveh telefonih

Oddelek: Mobilne tehnologije
183260 (2694) kunigunda
»

Oprostite vaša številka ne deluje

Oddelek: Mobilne tehnologije
92758 (2030) MrStein
»

Kako dostopati do IP kamere preko web-a

Oddelek: Omrežja in internet
1812142 (8905) urosh
»

tehničarska selitev v ZDA

Oddelek: Pomoč in nasveti
131522 (1212) St235
»

Gmail - sporocila se ne dostavljajo ?

Oddelek: Omrežja in internet
51714 (1509) Cokolesnik

Več podobnih tem