» »

miška na drugem-dodatnem zaslonu ne funkcionira

miška na drugem-dodatnem zaslonu ne funkcionira

Tim10 ::

Pozdravljeni forumaši! Bi kdo znal pomagati, vklopil sem dodatni zaslon na laptop, dosegel da se mi pokaze znak windows na plavi podlagi, ne znam pa dalje da bi dosegel to da bi bil drugi zaslon kot nek dodatni, da bi se dodatna okna lahko odpiral tam, miska mi deluje le na prvotnem zaslonu laptopa.

mailer ::

Verjetno moraš izbrati možnost "razširi namizje".
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

SaXsIm ::

Si siguren, da ti ne deluje? V nastavitvah nastavi extended desktop, monitor (slikco monitorja) pa z kazalcem primi, in prestavi na tisto stran, kot stoji v resnici. Sedaj se najbrž z miško poskušaš premakniti na drugi zaslon, vendar ga imaš v nastavitvah na drugi strani. Preveriš čisto enostavno, če imaš recimo dodaten monitor na levi, pa se kurzor ne premakne na ta zaslon, ko greš z njim čisto v lev del primarnega monitorja, poskusi iti v čisto desnega.
SaXsIm

Tim10 ::

Hvala vama! Dosegel da miska dela na obeh, a drugi dodatni zaslon je še vedno samo welik windows znak na sredini, ne vem kako odpirati okna na njem?

bauci ::

Odpreš program in ga z miško potegneš na dodatni zaslon.

SaXsIm ::

Ali pa ko si v programu, pritisneš kombinacijo tipk Windows + smerna puščica strani, na kateri je zaslon (večkrat). Pa še ena opcija je bila včasih, v zgornjem desnem kotu programa je poleg gumbov minimiraj, zmanjšaj okno, zapri, bil še en gumb.
SaXsIm

Tim10 ::

o, ok, dela, HVALA LEPA!!! :)))


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prenosni računalnik in dodatni zaslon

Oddelek: Zvok in slika
122958 (2700) Žiga127
»

Pravi razlog, zakaj je Microsoft preskočil Windows 9 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
9140249 (33626) Key Quest
»

računalnik-TV problem slike

Oddelek: Zvok in slika
5670 (572) sejmon
»

MS Windows - navidezno namizje

Oddelek: Programska oprema
51083 (1004) slitkx
»

Nova anketa: število monitorjev (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ankete
10311228 (8096) Matevžk

Več podobnih tem