» »

Kitajski telefon do 270$

Kitajski telefon do 270$

DirkDiggler ::

Pozdravljeni,
Zanima me, kateri kitajski telefon bi se splačalo kupiti tam nekje do 270$. Da nima nobenih težav in mogoče spletno stran, iz katere bi se ga bilo mogoče naročiti
hvala
lp

francek1 ::

Za ta denar si kupi S3....
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

mat11 ::

Sam imam Jiayu G5, 4,5inch hd display, kompletno kovinski, tanek, majhen, baterija mi vzdrži vsaj dva dneva ob močnih obremenitvah telefona, če ne več. Hiter, nobenega zatikanja kot ob Samsungih, imel kompletno serijo Galaxy razen S4.
Drugače pri kitajskih telefonih glej, da kupiš firmo , ki je znana(googlaj) recimo, Lenovo, Jiayu, Oppo, Xiaomi, THL......
mat

DirkDiggler ::

Kaj pa kaj z omrežjem in wifijem in pa klicanjem?

Magic1 ::

Govor se avtomatično prevaja v Kitajščino, tako da te sogovornik žal ne bo rezumel. Vse ostala dela normalno. :))
Magic

Pariah ::

Pred par meseci sem nabavil THL W8 Beyond 16GB za male pare, build quality je na nivoju bolj znanih smartphone proizvajalcev in vse dela kot mora.
|P8Z77-V PRO|,|i5 2500K|,|ASUS GTX780 DirectCUIIOC|,|2x4GB Corsair LP|,|H100|,
|Samsung 840/WD1002FAEX|,|Corsair TX850W|,|Fractal Design Arc|,|Win7 U 64bit|

DirkDiggler ::

Iz kot si ga pa naročil ?

aiko ::

kolega je pred kratkim kupil Jiayu telefon. Mislim da na aliexpressu? Pravi da stvar dela odlično in predvsem zelo hitro.

DirkDiggler ::

aiko je izjavil:

kolega je pred kratkim kupil Jiayu telefon. Mislim da na aliexpressu? Pravi da stvar dela odlično in predvsem zelo hitro.

Model, če veš? Tudi sam gledam Jiayu telefone...

Alessio983 ::

Pozdrav,


Sam sem dobil Vega W976 (Tušmobil ga ima v prodaji) Osebno sam naročil iz kitajske. Telefon deluje BP, samo kamera 8 Mp (KAO) je totalno zanič. Nevem kako je s temi 13 Mp pri teh telefonih, vrjetno ista pesem. Samo glede cene pa je kar ugodno

Zgodovina sprememb…

aiko ::

DirkDiggler je izjavil:

aiko je izjavil:

kolega je pred kratkim kupil Jiayu telefon. Mislim da na aliexpressu? Pravi da stvar dela odlično in predvsem zelo hitro.

Model, če veš? Tudi sam gledam Jiayu telefone...


ne vem modela. vem le to, da je quad core , 32 gb internega spomina in ima kamero z en kup megapixli :)

Goran's Blog ::

Samson ::

Jiayu G5, 2G rama, 32G ROM...z ddv cca 300€ pred vec kot mesecom dni. Nalozil nan MIUI za test - zadeva dela kot raketa. Zamenjal rom z nekim modificiranim originalnim - zadeva dela se bolje kot MIUI. Omejitev MIUI je dejansko ker se ni v celoti preveden v angleski jezik. Slovenskega pozabi...Aja. Telefon prek DHL dostave prek aliexpress-a prisel v 3 dneh do carine v Lj. Potem pa kolobocija z racunom, potrdilom itd itd...Priporocam telefon, sploh z dokupljeno mocnejso baterijo.
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

mat11 ::

Ker sem dobil dva Jiayu G5 2/32g imam enega še orginalno zapakiranega, ga lahko prodam če koga zanima.
mat

roki_b ::

Alessio983 ::

Malo sem gledal te telefone, so kar zanimivi kar ponujajo glede na ceno. Samo za okoli 300 € in ima okoli 26000 točk v Antutu, moj S4 stock pa 29700, pa se ga da dobiti tudi za 300 € rabljeneg ali za 250 € na Mobitelu z bonom ...

Klemzz ::

mat11 je izjavil:

Ker sem dobil dva Jiayu G5 2/32g imam enega še orginalno zapakiranega, ga lahko prodam če koga zanima.


Kolk maš pa ceno?

mat11 ::

Da ne bo ravno slišati kot reklama, S4 nisem imel, imel sem pa S S2 S3 in ta telefon v uporabniški izkušnji prekaša te modele(osebno mnenje) ima malce manjši ekran 4,5 inc je pa zato precej manjši(ni cegel) in občutek v roki da držiš res ok zadevo(kovina in tankost).
mat

DirkDiggler ::

mat11 je izjavil:

Da ne bo ravno slišati kot reklama, S4 nisem imel, imel sem pa S S2 S3 in ta telefon v uporabniški izkušnji prekaša te modele(osebno mnenje) ima malce manjši ekran 4,5 inc je pa zato precej manjši(ni cegel) in občutek v roki da držiš res ok zadevo(kovina in tankost).


A lahko naložiš gor drug android ?

1krat ::

DirkDiggler je izjavil:


A lahko naložiš gor drug android ?


Poizkusi tukaj KLIKNI ME

mat11 ::

Kaj ima to zveze z drugim Androidom? Reklama?

Reyko, kateri te zanima? Sam imam trenutno MIui
mat


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri gsm z dvema sim karticama

Oddelek: Mobilne tehnologije
81479 (1164) tiliga

Nakup telefona iz Kitajske? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
7431479 (27419) Lonsarg
»

Telefon dual sim

Oddelek: Kaj kupiti
171996 (1532) mat11
»

Xiaomi je kitajski Apple

Oddelek: Novice / Ostale najave
3110864 (7294) bdoxx

Več podobnih tem