» »

Telefon dual sim

Telefon dual sim

mk818764 ::

Kupujem telefon z dual sim, kateri ima dobro kamero, prenos podatkov pa dela na obeh sim, ne samo na eni.
Pa android po možnosti.

Prosim za predloge.

mat11 ::

Iocean X7, pri nas ga ne boš dobil, iz tujine pa z ugodno ceno. Samo GPS ima skoraj neuporaben. Ekran pa odličen.
mat

mk818764 ::

Hm, cena je res ugodna, samo včasih pride prav GPS in ga mas pri roki. Kaj pa kvaliteta?

mat11 ::

Moj je bil top, pa to resno mislim. Oblika lepa, nič škripal, glede hitrosti navigacije po telefonu, močno pusti za sabo S3, S4. Htcjev več ne poznam. Ekran odličen. Relativno majhen glede zaslona. Meni osebno prevelik, imam raje 4,5 inchne telefone oziroma maximalno 4,7. Glede GPS navigacije, boš pa mogoče imel srečo, nekateri preklinjajo, nekaterim pa dela dobro. Saj mi je delala navigacija, samo ne ravno točno.
Ne nimam ga več, zaradi velikosti sem ga prodal. Letos kupujem samo še telefone iz Kitajske in me še nobeden ni razočaral. Trenutno imam jiayu G4 in novi G5. G4 ne omogoča dveh data card, za G5 bom pa pogledal.
Poglej še kakšne druge modele, samo prej preveri firme, na kitajskem so FIRME in pa shrot firme. Tako da z malo pameti dobiš dober phone, za malo denarja.
mat

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mat11 ()

nightbird ::

hmm, zanimivo glede kitajskih telefonov :) jih naročaš preko ebaya ali kako drugače?

LP

mat11 ::

Ne, imam par kitajskih reselerjev, z katerimi imam določene dogovore. ;)
Drugače pa Etotalk, Antelife, pa še kar nekaj drugih. Z tem da so prvi včasih dražji zato pa bolj profesionalni. Če se le da kupuj kjer omogočajo Paypal plačilo, z tem jih prisiliš da je res tako kot ti napišejo. kitajci radi včasih naredijo malce po svoje.
mat

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mat11 ()

mat11 ::

Ravnokar dobil Jiayu G5, noro odziven, odličen ekran, samo malce težek, ker je kovinski. Pa še lep je. ;)
mat

mk818764 ::

TUKAJ vidim, da ima 2 simki. Lahko sprobaš, če na obe dela prenos podatkov?
Drugače je cena res ugodna. Kako pa je s carino?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mk818764 ()

mat11 ::

Ti povem, čez kakšno uro. Carino oziroma DDV v glavnem kar plačaš.
mat

mk818764 ::

Nič se še nisi javil, mene pa fiberc mantra :)
Kako si pa ga lahko sploh dobil, če je še samo pre-order?
Kaj naročil si preko linka kaj sem dal ali mas kake svoje dobavitelje? Kako dolgo čakaš?
Končna cena?

Hayabusa ::

Nekaj takega:

mtosev ::

multiphone 4500 duo mimovrste 180eur
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

mailer ::

Poglej si še francoskega proizvajalca Wiko telefonov, jih prodajajo tudi na hoh-u. Po video predstavitvah izgleda odličen, cena pa okoli 250€ in ima dualsim.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

mk818764 ::

Hvala za info. Darkside bi še po specifikacijah bil, samo je malo prevelik. Pa cen nikjer?!
Nekako me mika res oni G5, samo čakam na info ali laufajo podatki lahko preko obeh simk ali samo ene.
Pomembno mi je zato ker mam eno avstrijsko številko eno našo pa glede na to kje se nahajam, da se mi lahko poveže na net. Ker prenos podatkov preko meje te lahko krepko stane.

mat11 ::

Evo, druga sim je data ampak samo edge prenos. Tako da če hočeš hitrejši prenos na drugi simki , je (kolikor jaz poznam) samo IOCEAN X7.
pravim, da poznam določene ljudi, ki mi zaradi mojih nakupov delajo ugodnosti.
Povej kateri te zanima, pa bi ti ga mogoče lahko zrihtal.
mat

mk818764 ::

Sem ti poslal ZS

traktor ::

Kako pa deluje GPS na Jiayu G4?

mat11 ::

Na mojemu uredu, ponavadi najde signal v par sekundah.
mat


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

JIayu G4 - navigacija?

Oddelek: Mobilne tehnologije
111177 (804) silver12
»

Kateri gsm z dvema sim karticama

Oddelek: Mobilne tehnologije
81479 (1164) tiliga
»

Kitajski telefon do 270$

Oddelek: Pomoč in nasveti
205248 (4473) mat11

Nakup telefona iz Kitajske? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
7431465 (27405) Lonsarg

Več podobnih tem