» »

Alternativne kriptovalute (Altcoin-i)

Alternativne kriptovalute (Altcoin-i)

««
17 / 91
»»

krneki0001 ::

Razloži, kako dobiš kovance?

Kolikor sem bral ti jih delijo, kot pri ostalih ponzijevih shemah.

Zgodovina sprememb…

DeeJay ::

krneki0001 je izjavil:

Razloži, kako dobiš kovance?

Kolikor sem bral ti jih delijo, kot pri ostalih ponzijevih shemah.


ICN token kupiš na Kraken borzi. ICN je "delnica" ICONOMI in vrednost raste glede na uspešnost celotnega ICONOMI-ja. Poleg tega delajo rebuy & burn za profite ter provizije, ki jih ustvarjajo. Trenutno se rebuya za 1000 ETH ICNjev, ki jih je prnesu Performance sklad. Tako bo manj ICN na trgu in vrednost posledično večja.
Več o tem:
https://medium.com/iconominet/iconomi-i...

ICNX (delnica INDEX sklada) pa boš lahko dobil na platformi, ko bo ta odprta za publiko enkrat letos. Zaenkrat je v beta fazi in ima dostop okol 300 ljudi. Dodajajo pa jih vsak dan.
ICNX boš pa lahko kasneje kupil tudi na ostalih borzah.

Trenutna vrednost ICN je 0.7$, kot investitorji v projekt lani avgusta smo jih kupili za 0.13$.
Trenutna vrednost ICNX pa je 0.6014$

INDEX sklad trenutno vsebuje:
Bitcoin (BTC) Value 15.00 % 14.75 %
Ethereum (ETH) Platform 14.30 % 13.47 %
Dash (DASH) Anonymity 12.70 % 10.98 %
Monero (XMR) Anonymity 12.30 % 12.43 %
Golem (GNT) Infrastructure 11.00 % 9.73 %
Augur (REP) Prediction 10.70 % 8.77 %
MaidSafeCoin (MAID) Storage 6.90 % 6.84 %
Factom (FCT) Audit 4.00 % 3.92 %
Steem (STEEM) Media 3.90 % 9.59 %
Lisk (LSK) Platform 3.50 % 2.87 %
GameCredits (GAME) Gaming 3.30 % 2.93 %
Siacoin (SC) Storage 1.90 % 3.15 %
Synereo (AMP) Platform 0.50 % 0.57 %

Potem imaš pa še Performance (ICNP) sklad v katerega pa trenutno ni mogoče vlagati. To oni vlagajo pa v druge ICO projekte. Dobički iz tega sklada se v 80% vlagajo naprej, 20% gre v ICN rebuy & burn.

Tuki pa je finančni report za Q1 2017
https://medium.com/iconominet/iconomi-f...

Še kej?

krneki0001 ::

Kakšna je možnost, da izgubiš vložek? Zaščita?

S4ul3 ::

krneki0001 je izjavil:

Kakšna je možnost, da izgubiš vložek? Zaščita?


Ko ti kupiš ICNX oni dejansko naprej procentualno kupijo assete ICNX-a (in ti si lastnik teh assetov).

krneki0001 ::

Torej ICNX ne bo izgub delal na borzi in se lahko samo veča njegova vrednost?

21vs7 ::

ja sliši se kot izvedeni instrument. kar pa seveda prihaja do vprašanja kdo te zadeve računa in podaja pravo mnenje koliko je trenutna cena instrumenta. v vsakem primeru je treba vedet da je shady produkt na shady marketu. torej dvakratni suspision da bo kaj iz tega

DeeJay ::

krneki0001 je izjavil:

Torej ICNX ne bo izgub delal na borzi in se lahko samo veča njegova vrednost?

Seveda lahko dela minus. Zato so pa nujni rebalansi, ki pride do večjih sprememb.

S4ul3 ::

21vs7 je izjavil:

ja sliši se kot izvedeni instrument. kar pa seveda prihaja do vprašanja kdo te zadeve računa in podaja pravo mnenje koliko je trenutna cena instrumenta. v vsakem primeru je treba vedet da je shady produkt na shady marketu. torej dvakratni suspision da bo kaj iz tega


Emerging market se temu reče. Moraš malo verjet v koncept.

krneki0001 ::

Pri ostalih valutah rebalanse dela trg, tukaj pa kdo?

¸MtGox je bil tudi zaželjen kot borza, pa je tipček odnesel vse kar se je dalo.

Zgodovina sprememb…

DeeJay ::

krneki0001 je izjavil:

Kakšna je možnost, da izgubiš vložek? Zaščita?


Kar se tiče varnosti tokenov / kovancov na platformi:
https://www.reddit.com/r/ICONOMI/commen...

Kar se tiče varnosti samega vlaganja, je veliko manj rizičen kot direkt vložek v kovanec, ker je pač bolj razpršeno. Seveda je pa tud income manjši zarad tega.
Tako kot pri navadnih skladih.

Rebalans dela ekipa, ki se s tem ukvarja že od začetka crypto trejdinga.

Celotna ekipa:
https://www.iconomi.net/about

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DeeJay ()

21vs7 ::

huh rebalans delal bi tudi jaz

DeeJay ::

21vs7 je izjavil:

huh rebalans delal bi tudi jaz


Sej ga boš lahko, ker po otvortivi platforme, jo imajo namen razširiti, da bo lahko kdorkoli naredil svoj sklad s svojimi nabori kovancev. Ter ga seveda tudi upravljal.

edit:typo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DeeJay ()

gruntfürmich ::

urli je izjavil:

To z vlaganjem je zelo relativno, če bo BTC ob koncu leta 4000EUR in čez 5 let 50.000 boš še trdil, da se pri 1700EUR ni splačalo vlagati? :)) pa da kdo ne bo preveč resno vzel teh vrednosti, lahko bo tudi 0EUR :P

razloži to tistim ki so kupili btc 2014 po 1200$ da ni nobene panike. jst danes so v velike plusu!
fantje, če niste dali balona ali dva skozi z dosti svojega denarja potem otresate s tujim tičem po koprivah, sploh tisti ki zagovarjajo neke beta coine in so pametni zdaj ko vse raste.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

S4ul3 ::

gruntfürmich je izjavil:

urli je izjavil:

To z vlaganjem je zelo relativno, če bo BTC ob koncu leta 4000EUR in čez 5 let 50.000 boš še trdil, da se pri 1700EUR ni splačalo vlagati? :)) pa da kdo ne bo preveč resno vzel teh vrednosti, lahko bo tudi 0EUR :P

razloži to tistim ki so kupili btc 2014 po 1200$ da ni nobene panike
fantje, če niste dali balona ali dva skozi z dosti svojega denarja potem otresate s tujim tičem po koprivah, sploh tisti ki zagovarjajo neke beta coine in so pametni zdaj ko vse raste.


Če niso zapaničarili in prodali imajo danes ti ljudje višji donos kot da bi denar imeli v klasičnih borzah (kjer je donos baje ~6% letno).

gruntfürmich ::

raje povej kaj si ti storil glede tega, ne kaj bi drugi morali narediti za nazaj.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

S4ul3 ::

gruntfürmich je izjavil:

raje povej kaj si ti storil glede tega, ne kaj bi drugi morali narediti za nazaj.


Glede česa kaj sem storil?

21vs7 ::

DeeJay je izjavil:

21vs7 je izjavil:

huh rebalans delal bi tudi jaz


Sej ga boĹĄ lahko, ker po odvortivi platforme, jo imajo namen razĹĄiriti, da bo kdorkoli lahko naredil svoj sklad s svojimi nabori kovancev. Ter ga tudi seveda upravljal.


ne rec¨em da ti kej prodajas etc...ampak me spominja na bucke k prodajajo pr Onecoin. na koncu pa see zmeri spisejo da je: znanje vse; verjemi in doživel bos pa taksne neverjetne stavke :)

kot sem rekel shady product, shady market.

Lej, rebalans je tko k bi mel printing machine. Da lahko legitimno narediš svojega je bučka.
Da dodam GruntF spisu o balonih. Dodajmo se likvidnostni problem, pol pa peče.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: 21vs7 ()

DeeJay ::

1. nisem član iconomi, sem samo investitor
2. nobenga ne prepričujem, vsak nej se odloči po svoji vesti. Jaz samo podajam PRAVILNE informacije folku, ki je dezinformiran ali laže in zavaja oziroma hoče namerno ustvarjat nek strah.
3. bučk tuki ni, ker vse kar sem naštel v večini že deluje in že ustvarjamo profite.
4. lahko temu rečeš karkoli, sam dokler ne razložiš zakaj tako misliš, je tvoje mnenje pač vredno tolk kot onecoin
5. pravila za rebalance ICNX: https://medium.com/iconominet/iconomi-c...

Bom pa s tem zaključil in se umikam s te debate.
Če koga kej več zanima nej pride na reddit (https://www.reddit.com/r/ICONOMI/) ali Slack (https://iconominet.herokuapp.com/).

Tr0n ::

Ze to, da je vecina podatkov na Redditu, ti mora marsikaj povedat. :)

Tody ::

Tukaj sta dve skrajnosti, nebivedu, ki vstaja ob 3 ponoč in je zaslužil že mio eurov (4 sobno stanovanje v centru stanve vsaj 500.000) ampak je vrjetno vrgel veliko živce, časa in na sploh moral meti malce sreče da si je naredil vsaj začetni kapital.

Koliko od vas ima jajca da da notri 30k....


Druga sorta so ljudje, ki imajo 100 eur preveč in se jim ne da jajcat... Daš v index in če bitcoin pade pade samo 15% tvojega protfolia in ne vse kakor bi recimor. Ali bodo vse odnesel ali ne pa...

Tr0n ::

To ze. Vprasanje je bolj, ce zaupas temu podjetju glede na sila malo informacij in nekih reddit postih. :)

Dieu ::

krneki0001 je izjavil:

Prestavljam iz btc v evre na kraknu. Pomoje je čas, da balonček BTC poči, da bodo ostale valute lahko začele rasti, ker jih višina BTC-ja omejuje.


A je že august?
I was blind but now I see!

marjan_h ::

Pozdravljeni, poznavalci kriptovalut!

Jaz bi tudi začel rudariti kriptovalute, pa sem našel tole: http://www.coindesk.com/information/how...

-Ne bi rad bil žrtev kakšnih nategov in prevar, zato me zanima če so ta navodila legit?
-Če rudarim z GPU, ali je sistem še vedno toliko odziven, da lahko brskam po spletu ter uporabljam word?
-Kako je z wallet? Ali se moraš kje registrirati ter se s tistim uporabniškim imenom ter geslom uporabljati ta t.i wallet? To je dejansko shranjeno na disku? Zakaj ni na kakšnem serverju, kaj če formatiraš disk?

Hvala za odgovore.

hamez66 ::

marjan_h je izjavil:

Pozdravljeni, poznavalci kriptovalut!

Jaz bi tudi začel rudariti kriptovalute, pa sem našel tole: http://www.coindesk.com/information/how...

-Ne bi rad bil žrtev kakšnih nategov in prevar, zato me zanima če so ta navodila legit?
-Če rudarim z GPU, ali je sistem še vedno toliko odziven, da lahko brskam po spletu ter uporabljam word?
-Kako je z wallet? Ali se moraš kje registrirati ter se s tistim uporabniškim imenom ter geslom uporabljati ta t.i wallet? To je dejansko shranjeno na disku? Zakaj ni na kakšnem serverju, kaj če formatiraš disk?

Hvala za odgovore.



Ma to so bolj brezvezna navodila, ker niso up to date. Povej, katere grafične imaš, pa ti lahko tu damo boljša navodila.

Denarnico lahko odpreš pri kakšnem ponudniku. Osebno za depozit mining coinov uporabljam cryptopia.co.nz, to pa zato, ker podpira tudi razne manjše coine, ki jih po drugih platformah ni, se jih pa da profitabilno minirat.

Wallet je shranjen na disku. V %appdata%/X-coin mapi se shrani datoteka wallet.dat (x = npr. litecoin, namecoin itd.). To datoteko je priporočljivo shranit še na kakšen drug medij. Wallet.dat se splača tudi kriptirati (opcija v meniju), vendar nikakor ne smeš izgubiti kode. Če izgubiš enkripcijsko kodo, ne moreš dostopati do coinov.

Drugače pa lahko miniraš in obenem uporabljaš računalnik. Včasih kakšna stvar malo bolj cuka, kot bi sicer, ampak ne toliko, da bi res motilo. Je pa res, da če so na zaslonu zahtevnejše stvari, kartica minira nekoliko počasneje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hamez66 ()

marjan_h ::

Jaz imam grafično Nvidia GeForce 9600GT. Ja vem da je stara grafična.

Tastar ::

Čer,

Kako se prvič logiraš v ICONOMI? Ne najdem linka.

tnx

marjan_h ::

hamez66 je izjavil:



Denarnico lahko odpreš pri kakšnem ponudniku. Osebno za depozit mining coinov uporabljam cryptopia.co.nz, to pa zato, ker podpira tudi razne manjše coine, ki jih po drugih platformah ni, se jih pa da profitabilno minirat.

Wallet je shranjen na disku. V %appdata%/X-coin mapi se shrani datoteka wallet.dat (x = npr. litecoin, namecoin itd.). To datoteko je priporočljivo shranit še na kakšen drug medij. Wallet.dat se splača tudi kriptirati (opcija v meniju), vendar nikakor ne smeš izgubiti kode. Če izgubiš enkripcijsko kodo, ne moreš dostopati do coinov.



Ali ni denarnica = wallet?

amacar ::

marjan_h je izjavil:

Jaz imam grafično Nvidia GeForce 9600GT. Ja vem da je stara grafična.

Neuporabno za mining.

marjan_h ::

amacar je izjavil:

marjan_h je izjavil:

Jaz imam grafično Nvidia GeForce 9600GT. Ja vem da je stara grafična.

Neuporabno za mining.


Kako neuporabno? Saj verjetno bo šlo počasi ampak kaj naj? Kupim novo grafično, zato da bi služil denar?

hamez66 ::

marjan_h je izjavil:

Jaz imam grafično Nvidia GeForce 9600GT. Ja vem da je stara grafična.



Aha, ja s to pa mislim, da se ne da minirat. Vsaj ne profitabilno. Za okoli 80 se splača kupit kakšno rabljeno 7950ko, okoli 200 so 1060 3gb ali kakšna rx 570, ki so prav tako dobre za mining. Meni so Nvidia zdaj bolj všeč, mislim pa, da se za mining proda več AMD kartic (zaradi tradicije, pa boljše so za mining ETHja).

marjan_h je izjavil:

hamez66 je izjavil:



Denarnico lahko odpreš pri kakšnem ponudniku. Osebno za depozit mining coinov uporabljam cryptopia.co.nz, to pa zato, ker podpira tudi razne manjše coine, ki jih po drugih platformah ni, se jih pa da profitabilno minirat.

Wallet je shranjen na disku. V %appdata%/X-coin mapi se shrani datoteka wallet.dat (x = npr. litecoin, namecoin itd.). To datoteko je priporočljivo shranit še na kakšen drug medij. Wallet.dat se splača tudi kriptirati (opcija v meniju), vendar nikakor ne smeš izgubiti kode. Če izgubiš enkripcijsko kodo, ne moreš dostopati do coinov.



Ali ni denarnica = wallet?


Je. V bistvu je denarnica naslov, kamor lahko pošlješ coine. Če pošiljaš coine direktno na exchange, potem si pošiljaš na svoj wallet na exchangu. To je prikladno, če hočeš coine sproti prodajat, ampak če exchange kakorkoli zataji (hacknejo exchange, lastniki pokradejo ali kaj podobnega), potem si ob coine. Če si naložiš program oz wallet na računalnik, ti pa potem ne morejo ukrasti coinov, v kolikor ti nihče ne vdre v računalnik. Če pa slučajno fašeš virus in imaš na računalniku shranjene coine v walletu, ki ni kriptiran, ti pa hacker prav tako pokrade coine. Ena prvih stvari, ki jih naredijo virusi, je, da preiščejo, če je na disku kakšen wallet.dat file.. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hamez66 ()

marjan_h ::

Jaz sem razmišljal takole, glede na to da je računalnik večino časa prižgan, bi lahko poskusil rudariti. Zato, sem tudi vprašal, če je računalnik odziven da ga lahko uporabljam.

Pa se rudari, tako kot je opisan na linku katerega sem prilepil iz cmd? Ali se sedaj dobijo specializirani programi, kjer klikneš samo "Start mining"? :D

lambda ::

Elektrika ni zastonj. Vedno je pri nekem 'hash/watt' razmerju meja od kjer naprej se sploh dela profit. Če si pod njo, boš delal izgubo.

hamez66 ::

marjan_h je izjavil:

Jaz sem razmišljal takole, glede na to da je računalnik večino časa prižgan, bi lahko poskusil rudariti. Zato, sem tudi vprašal, če je računalnik odziven da ga lahko uporabljam.

Pa se rudari, tako kot je opisan na linku katerega sem prilepil iz cmd? Ali se sedaj dobijo specializirani programi, kjer klikneš samo "Start mining"? :D


Ja. Imaš miner. V .bat file vpišeš ukazno vrstico in potem zaženeš ta .bat file, ko hočeš začeti z miniranjem.


Cena elektrike pri karticah od Maxwell serije pri Nvidi in od 7xxx pri AMD v tem momentu ni noben problem. Tipična profitbilnost pri 7xxx karticah je trenutno okoli 2 enoti profita na 1 enoto porabljene elektrike. Se pravi, če na mesec porabiš 50 za elektriko, boš priminiral za 150 eur coinov. 7xxx serija je prišla ven leta 2012, in je v tem momentu super za mining.
Cena elektrike predstavlja težavo takrat, ko cene coinov niso tako napihnjene, kot so sedaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hamez66 ()

gruntfürmich ::

S4ul3 je izjavil:

gruntfürmich je izjavil:

raje povej kaj si ti storil glede tega, ne kaj bi drugi morali narediti za nazaj.


Glede česa kaj sem storil?

pameten si bil po bitki...

DeeJay je izjavil:

1. nisem član iconomi, sem samo investitor
2. nobenga ne prepričujem, vsak nej se odloči po svoji vesti. Jaz samo podajam PRAVILNE informacije folku, ki je dezinformiran ali laže in zavaja oziroma hoče namerno ustvarjat nek strah.
3. bučk tuki ni, ker vse kar sem naštel v večini že deluje in že ustvarjamo profite.
4. lahko temu rečeš karkoli, sam dokler ne razložiš zakaj tako misliš, je tvoje mnenje pač vredno tolk kot onecoin
5. pravila za rebalance ICNX: https://medium.com/iconominet/iconomi-c...

Bom pa s tem zaključil in se umikam s te debate.
Če koga kej več zanima nej pride na reddit (https://www.reddit.com/r/ICONOMI/) ali Slack (https://iconominet.herokuapp.com/).

bolje da se umakneš. ker nimaš blage veze.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: DeeJay ()

deleted ::

deleted je izjavil:

Računam na pump XRp-ja jutri, se mi zdi, da folk že prav nestrpno čaka na en trigger, da spet pokupi ..


Lep pump in lepih 10% :)

Buggy ::

tale XRP zna spet do 0.2 in cez prilezti...se je folku spet pogum vrnu.

krneki0001 ::

"It is a trap".

Runnagain ::

Ne bom ti povedal, da je na koncu past (HM tim).

K0l1br1 ::

Kaj to pomeni, trap?

Buggy ::

past kot vedno, vprasanje samo kdaj in pri koliko se bo sprozila ;)

vidim manjsi zidek pri 0.196€ in potem vecjega pri 0.208€. Prejsnji petek je zacelo rasti in cez vikend rastlo do ponedeljkovega strmoglavljenja... nakljucje ali timing kitov?

krneki0001 ::

Pomoje timing kitov. Da malo dlje pustijo, ker jih potem več vloži denar in je zaslužek kitov še toliko večji.

K0l1br1 ::

Če prav razumem: par ljudi bo metalo denar noter, ker mislijo, da bo šlo fajn gor, potem jih kiti presenetijo in začnejo prodajati, poberejo razlike med nakupi in prodajami, naivni kupci pa čakajo s prodajo oz. če prodajo, prodajajo z minusom.

Torej če bi sedaj počasi prodajal do 0.2, bi potem ujagal padec, bi nekaj plusa bilo?

gruntfürmich ::

če si kit je to čisto drugačno poslovanje. zato ker NOČEŠ stisnit 'sell' gumbka za vse ali delno tvoje premoženje, ker bi s tem sprožil instantno prodajo vsega in bi zaradi tega v manjših volumenskih trgih (ali pa kar povsod če si dosti velik) povzročil da bi recimo zdaj pri tečaju 0,18 izpolnil VSE buy orderje do kakšnih 0,10 in še nižje, in zaradi tega bi bilo tvoje premoženje vsaj prepolovljeno glede na trenutni tečaj in tega pa nobeden noče. že jst se na slabše volumenskem trgu (ripple/€ na bitstampu) nisem smel igrat s temi instant sell forami in sem moral prodajat takrat ko je bil močan momentum navzgor, pa še to vseeno pri fixni vrednosti, ker če bi dal kar instantno sell bi tečaj globoko znižal (ker bi izpolnil veliko orderjev) in bi imel veliko manjši izplen. šele ko se mi je število coinov znižalo in volumen na strani buy-a narastel sem stisnil sell, in kar znižal tečaj in kar par jurčkov dobil manjši izplen kot pa da bi prodajal po nastavljeni vrednosti. velike vsote je dostikrat zelo težko prodajat če želiš maximirat izkupiček.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

marjan_h ::

hvala btctrader, za pomoč.

Me pa še zanima, ko odpreš denarnico/account pri kakšnem ponudniku ali je potrebno plačat oz. če ponudnik zaračunava kakšno provizijo glede na to, da gor nalagaš te coine?

gruntfürmich ::

poglejte na trejdvju na bitstampu kako lepe okrogle cifre so v trejd orderjih malo nižje na ripple/btc in kako neurejene na ostalih dveh z ripplom. to po mojem ni delo slotehovcev...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

DeeJay ::

gruntfürmich je izjavil:

če si kit je to čisto drugačno poslovanje. zato ker NOČEŠ stisnit 'sell' gumbka za vse ali delno tvoje premoženje, ker bi s tem sprožil instantno prodajo vsega in bi zaradi tega v manjših volumenskih trgih (ali pa kar povsod če si dosti velik) povzročil da bi recimo zdaj pri tečaju 0,18 izpolnil VSE buy orderje do kakšnih 0,10 in še nižje, in zaradi tega bi bilo tvoje premoženje vsaj prepolovljeno glede na trenutni tečaj in tega pa nobeden noče. že jst se na slabše volumenskem trgu (ripple/€ na bitstampu) nisem smel igrat s temi instant sell forami in sem moral prodajat takrat ko je bil močan momentum navzgor, pa še to vseeno pri fixni vrednosti, ker če bi dal kar instantno sell bi tečaj globoko znižal (ker bi izpolnil veliko orderjev) in bi imel veliko manjši izplen. šele ko se mi je število coinov znižalo in volumen na strani buy-a narastel sem stisnil sell, in kar znižal tečaj in kar par jurčkov dobil manjši izplen kot pa da bi prodajal po nastavljeni vrednosti. velike vsote je dostikrat zelo težko prodajat če želiš maximirat izkupiček.


Ja res si pravi whale. Zakaj nisi tolk dober do nas soforumašev, pa poveš kdaj delaš kake move, da še mi mal zaslužmo?
Recimo komot nam rečeš kupte ta pa ta kovanec, ker ga bom napumpal.... in ko se pump začne vsi zaslužmo.

K0l1br1 ::

Progmoza trenutnega dogajanja, do kje bo tole s xrp-ji šlo in predvsem, kam bo tole padlo?

+1 DeeJay

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: K0l1br1 ()

K0l1br1 ::

Še tole glede poučnih uric: forming a cup, bear trap. Kje vidij na grafu šalcu in s tem trapom torej pravijo, da bo kresnlo dol?

YesPeace ::

krneki0001 je izjavil:

Razloži, kako dobiš kovance?

Kolikor sem bral ti jih delijo, kot pri ostalih ponzijevih shemah.



KJe si ti prebral da se pri Iconomiju deli kovance?!
in še vprašanje v katerih pogledih lahko primerjaš Iconomi z byexpress, OneCoin in podobnimi scami?

Malo si preberi Whitepaper kaj Iconomi sploh je in potem komentiraj, ker sedaj si v parih postih povedal toliko traparij in nebuloz, da je žalostno za nekoga, ki naj bi že zaslužil toliko z cryptovalutami. (ponavadi taki ljudje spremljajo zadeve in so malo podučeni o njih)

YesPeace ::

krneki0001 je izjavil:

Torej ICNX ne bo izgub delal na borzi in se lahko samo veča njegova vrednost?


Po kakšni logiki naj bi po tvoje ICNX samo rastel?! sploh veš kaj pomeni indexni sklad? naprimer na Ljubljanski borzi je to SBITOP.
ICNX se bo gibal glede na valute ki jih index sklad vsebuje, to je logično!

ali pa če si lažje predstavljaš, da vložiš v alta sklade. sklad se giba tako kot se gibajo cene delnic, obveznic in drugih finančnih inštrumentov katere določeni sklad vsebuje.

ICNX je super za tiste, ki želijo razpršiti investicijo in nočejo imeti na računalniku 15-20 različnih walletou. Predvsem to velja za uporabnike, kateri niso preveč vešči v teh zadevah. je lažje imeti denar na njihovi platformi v cold storage.
««
17 / 91
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kripto začetek (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
13528457 (10605) Mato989
»

Začetek s Kriptovalutami po Korakih - prijava, nakazilo EUR, prenakazilo kovancev (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
14857657 (44771) PrihajaNodi

Več podobnih tem