» »

Alternativne kriptovalute (Altcoin-i)

Alternativne kriptovalute (Altcoin-i)

««
16 / 91
»»

clinton386 ::

Počakam ali prodam, to je zdaj vprašanje :-).

S4ul3 ::

clinton386 je izjavil:

Počakam ali prodam, to je zdaj vprašanje :-).


LTC? Pomojem prodaš...

krneki0001 ::

LTC dump.

Dieu ::

Bomo vidli kdaj se bo obrnilo ;)

Se že lol
I was blind but now I see!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dieu ()

deleted ::

Računam na pump XRp-ja jutri, se mi zdi, da folk že prav nestrpno čaka na en trigger, da spet pokupi ..

Jerry000 ::

to je najbolje kupiti in pustiti. Tako sem naredil za ETH in ICN...ne obžalujem trenutno :)

kiFni ::

Ja najbolje spraviti na varno in pustiti nekaj časa. Drugače te dela živčnega pa te zanika, da prodal, ko se malo strese trg. Govorim o ETH, BTC, LTC, XRP, SJCX,.... takih ki imajo neko ozadje.

Kaj mislite o tem.projektu
Spet so slevenci zraven in kakor vidte so že velik zbral.
bitcointalk

btw. Imam en ledger nano S viška.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kiFni ()

K0l1br1 ::

Liink ne dela.

kiFni ::

quantumproject.org

Jerry000 ::

Kaj imate pa vi kaj kupljeno? Koliko od vas je trejderjev in koliko holderjev?

YesPeace ::

Jerry000 je izjavil:

Kaj imate pa vi kaj kupljeno? Koliko od vas je trejderjev in koliko holderjev?


cca 90% portfelja holdam 10% pa trejdam (da ni dolgcajt) ;)

sivistol ::

YesPeace je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Kaj imate pa vi kaj kupljeno? Koliko od vas je trejderjev in koliko holderjev?


cca 90% portfelja holdam 10% pa trejdam (da ni dolgcajt) ;)


100$ je za igračkanje ostalo se pa holda, npr btc, eth, ltc ,
binance referal ( 10% off ) https://www.binance.com/en/futures/ref/38134864

Runnagain ::

Večina kot ostali. Držim večino, par 100 eur je za igračkanje.

BTC v nove višine...a bo kmalu počilo?

Zgodovina sprememb…

krneki0001 ::

Prestavljam iz btc v evre na kraknu. Pomoje je čas, da balonček BTC poči, da bodo ostale valute lahko začele rasti, ker jih višina BTC-ja omejuje.

Jerry000 ::

Pa ste vložili na pamet 1000€ enkrat in imaste to gor, al vlagate na vsake X mesecev (kupujete kriptovalue)?

sivistol ::

krneki0001 je izjavil:

Prestavljam iz btc v evre na kraknu. Pomoje je čas, da balonček BTC poči, da bodo ostale valute lahko začele rasti, ker jih višina BTC-ja omejuje.


nič btc ne ustavlja, sj pa btc zamenjaš za 700 drugih valut, bo pač nekdo na zgubi ane, kj, sj pol ti nimaš več btc

Jerry000 je izjavil:

Pa ste vložili na pamet 1000€ enkrat in imaste to gor, al vlagate na vsake X mesecev (kupujete kriptovalue)?


prvo se zacnes z 500 igrat, pač pozabiš teh, pol uletiš do 2k, 500 maš dalje za igranje , ostalo pa holdaš v btc, eth , u izi
binance referal ( 10% off ) https://www.binance.com/en/futures/ref/38134864

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sivistol ()

S4ul3 ::

krneki0001 je izjavil:

Prestavljam iz btc v evre na kraknu. Pomoje je čas, da balonček BTC poči, da bodo ostale valute lahko začele rasti, ker jih višina BTC-ja omejuje.


Pomojem jih omejuje samo, da trenutno ni novega dotoka denarja. Počakaj še malo ;)

Tr0n ::

Nov dotok pa bo, ko en qurcev bitcoin ne bo 1700 EUR. :)

S4ul3 ::

Tr0n je izjavil:

Nov dotok pa bo, ko en qurcev bitcoin ne bo 1700 EUR. :)


Če sem iskren že par tednov čakam da se celotna reč zlomi. Pa se kar noče in noče.

sarma832 ::

Bitcoin fee je ze 1.5$ na transakcijo, vedno vec transakcij je tudi nepotrjenih.

A ve kdo ce je na vidiku v bliznjem resitev(bitcoin unlimited ali whatever)?

Ce bo cena padla, bo padla zaradi tega vrjetno...

sivistol ::

sarma832 je izjavil:

Bitcoin fee je ze 1.5$ na transakcijo, vedno vec transakcij je tudi nepotrjenih.

A ve kdo ce je na vidiku v bliznjem resitev(bitcoin unlimited ali whatever)?

Ce bo cena padla, bo padla zaradi tega vrjetno...


sj pa zdele litecoin za segwit stestirajo pol za 2-3 tedne pa preklopijo še btc, če bo delovalo tako kot treba
binance referal ( 10% off ) https://www.binance.com/en/futures/ref/38134864

clinton386 ::

Prestavil vse v €.
Kakšna ideja za nakup-kaj in kdaj?(vem da je to odgovor za milijon $, pa vseeno vprašam:))

urli ::

krneki0001 je izjavil:

Prestavljam iz btc v evre na kraknu. Pomoje je čas, da balonček BTC poči, da bodo ostale valute lahko začele rasti, ker jih višina BTC-ja omejuje.


Ostale valute začele rasti? BTC je pridobil tam ene 60% napram izpred parimi meseci, LTC 1000% (?), ETC 400%... mislim, da si ne želiš, da BTC poči, ker če kdo, bodo alt coini strmoglavili, ne btc

Tody ::

Kaj pa vlaganje v index? ICO je ubistvu lepa zadeva, ti vlagaš v index kaj se s strukturo dogaja pa drugi skrbijo :)

Tr0n ::

Iconomi? Baje je ponzi shema, glede na to, kaj je C=64 razlagal v tejle temi. :)

krneki0001 ::

urli je izjavil:

krneki0001 je izjavil:

Prestavljam iz btc v evre na kraknu. Pomoje je čas, da balonček BTC poči, da bodo ostale valute lahko začele rasti, ker jih višina BTC-ja omejuje.


Ostale valute začele rasti? BTC je pridobil tam ene 60% napram izpred parimi meseci, LTC 1000% (?), ETC 400%... mislim, da si ne želiš, da BTC poči, ker če kdo, bodo alt coini strmoglavili, ne btc


Vse bo strmoglavilo. Samo danes je težko vlagat v BTC, ker je tako drag, če bi se pocenil, bi verjetno priteklo še več flat denarja v kriptovalute.

urli ::

To z vlaganjem je zelo relativno, če bo BTC ob koncu leta 4000€ in čez 5 let 50.000 boš še trdil, da se pri 1700€ ni splačalo vlagati? :)) pa da kdo ne bo preveč resno vzel teh vrednosti, lahko bo tudi 0€ :P

K0l1br1 ::

Gledam velik promet (število transakcij) s približno enakimi majhnimi zneski (27, 28, 29) pri XRP na bitstampu, en za drugim. Kaj tole napoveduje, spet kakšno sranje oziroma spet tiščijo navzgor, podirajo zide,?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: K0l1br1 ()

S4ul3 ::

Tr0n je izjavil:

Iconomi? Baje je ponzi shema, glede na to, kaj je C=64 razlagal v tejle temi. :)


C=64 je klasičen slovenski nevoščljivček, ki nabija nekaj na pamet ;)

detroit ::

https://ljubljanatech.slack.com odprite room za altcoin in se tam pogovarjamo
Skero

S4ul3 ::

K0l1br1 je izjavil:

Gledam velik promet (število transakcij) s približno enakimi majhnimi zneski (27, 28, 29) pri XRP na bitstampu, en za drugim. Kaj tole napoveduje, spet kakšno sranje oziroma spet tiščijo navzgor, podirajo zide,?


Algoritmi trejdajo.

K0l1br1 ::

Sprašujem zato, ker to ne delajo ves čas ;) oziroma ne na tak način.

BTW kje se registrira za iconomy? Bi vrgel tja enih 50 EUR.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: K0l1br1 ()

LiteR ::

clinton386 je izjavil:

Prestavil vse v €.
Kakšna ideja za nakup-kaj in kdaj?(vem da je to odgovor za milijon $, pa vseeno vprašam:))


Kupi ETH.

S4ul3 ::

K0l1br1 je izjavil:

Sprašujem zato, ker to ne delajo ves čas ;) oziroma ne na tak način.

BTW kje se registrira za iconomy? Bi vrgel tja enih 50 EUR.


Ne moreš še, ker je še beta... Naj bi pa kmalu odprli za vse.

krneki0001 ::

iconomy je ponzi shema. Nateg in nič drugega.

S4ul3 ::

krneki0001 je izjavil:

iconomy je ponzi shema. Nateg in nič drugega.


A to si v svojo magično kuglo pogledou?

Buggy ::

krneki0001 je izjavil:

iconomy je ponzi shema. Nateg in nič drugega.


...se dobro da je to izjavil tako kredibilen clovek drugace bi se kaj pomislil.
Kako je sedaj z tvojimi LTC napovedmi? Nekaj miljonckov imas baje ze od prej tako da ti icnonomija itaq ne rabis, ker zadanes sam vse daily buy/sell-e v nulo :)

S4ul3 ::

Buggy je izjavil:

krneki0001 je izjavil:

iconomy je ponzi shema. Nateg in nič drugega.


...se dobro da je to izjavil tako kredibilen clovek drugace bi se kaj pomislil.
Kako je sedaj z tvojimi LTC napovedmi? Nekaj miljonckov imas baje ze od prej tako da ti icnonomija itaq ne rabis, ker zadanes sam vse daily buy/sell-e v nulo :)


Je en revček ja :)

Med tem meni Iconomi iz 6.000€ naredi 18.000€ v 3 tednih :D

K0l1br1 ::

Praviš, da je še beta. Očitno eni že testirate?

S4ul3 ::

K0l1br1 je izjavil:

Praviš, da je še beta. Očitno eni že testirate?


Drži, če si sodeloval v crowdfundingu oktobra si dobil dostop do beta. Kak miljonček se že obrača pri njih, so že na zelo dobri poti da bodo delali profit (eni izmed redkih izjem sploh pa tako zgodaj). In ne, ni ponzi shema ampak eni izmed resnejših kandidatov v crypto.

Buggy ::

S4ul3 je izjavil:

Buggy je izjavil:

krneki0001 je izjavil:

iconomy je ponzi shema. Nateg in nič drugega.


...se dobro da je to izjavil tako kredibilen clovek drugace bi se kaj pomislil.
Kako je sedaj z tvojimi LTC napovedmi? Nekaj miljonckov imas baje ze od prej tako da ti icnonomija itaq ne rabis, ker zadanes sam vse daily buy/sell-e v nulo :)


Je en revček ja :)

Med tem meni Iconomi iz 6.000€ naredi 18.000€ v 3 tednih :D



Jaz svojih ICN-jev, ki sem jih dobil, ko sem participiral med prvimi vlagatelji sploh ne mislim prodajat (no edino ko pride na 0.010 ICN/BTC :)) in cakam izkljucno na platformo (ICNX).
Kolega sel malo zaradi firbca tudi notri v ICN z jurckom pa je 4 jurcke ven ze potegnu, zdej se pa igra s polovico in imam obcutek da vedno bolj pridobiva na feelingu kam in kao vlagat.

Vceraj je ICN recimo zrastu za 25% LTC pa mizerno pusil, vsaj na Liqui borzi...

S4ul3 ::

Buggy je izjavil:

S4ul3 je izjavil:

Buggy je izjavil:

krneki0001 je izjavil:

iconomy je ponzi shema. Nateg in nič drugega.


...se dobro da je to izjavil tako kredibilen clovek drugace bi se kaj pomislil.
Kako je sedaj z tvojimi LTC napovedmi? Nekaj miljonckov imas baje ze od prej tako da ti icnonomija itaq ne rabis, ker zadanes sam vse daily buy/sell-e v nulo :)


Je en revček ja :)

Med tem meni Iconomi iz 6.000€ naredi 18.000€ v 3 tednih :D



Jaz svojih ICN-jev, ki sem jih dobil, ko sem participiral med prvimi vlagatelji sploh ne mislim prodajat (no edino ko pride na 0.010 ICN/BTC :)) in cakam izkljucno na platformo (ICNX).
Kolega sel malo zaradi firbca tudi notri v ICN z jurckom pa je 4 jurcke ven ze potegnu, zdej se pa igra s polovico in imam obcutek da vedno bolj pridobiva na feelingu kam in kao vlagat.

Vceraj je ICN recimo zrastu za 25% LTC pa mizerno pusil, vsaj na Liqui borzi...


Jaz sem vložil v kar nekaj različnih crypto produktov pa je ICN daleč najbolj stabilna reč. Ne grejo se pump & dumpov ampak dejansko želijo naredit neko smiselno zgodbo.

krneki0001 ::

S4ul3 je izjavil:

krneki0001 je izjavil:

iconomy je ponzi shema. Nateg in nič drugega.


A to si v svojo magično kuglo pogledou?


Ni ni treba v nobene kugle gledat. Vem da je. Ker ni prva, ki dela na isti način. Beri malo ostale teme o kriptovalutah in boš videl, da je vzorec popolnoma enak kot pri ostali takih pongruntavščinah.

Buggy je izjavil:

...se dobro da je to izjavil tako kredibilen clovek drugace bi se kaj pomislil.
Kako je sedaj z tvojimi LTC napovedmi? Nekaj miljonckov imas baje ze od prej tako da ti icnonomija itaq ne rabis, ker zadanes sam vse daily buy/sell-e v nulo :)

Ne iconomy-ja ne rabim, ker vem da je natega.


Trenutno sem pa z bitcoini na malo več kot pol milijona evrov (od danes, ko je presegel 1700 evrov). Še 300 komadov jih je ostalo, ker sem s 150-imi v začetku aprila kupil štirisobno stanovanje v centru ljubljane. Še kaj?

Zgodovina sprememb…

Jerry000 ::

Jaz pa ravno razmišljam da bi še malo vložil v ICN. ETH je kar visok zdaj, in ne vem če bi toliko kolikor sem pripravljen dat v ICN to tudi za ETH.

DeeJay ::

krneki0001 je izjavil:

S4ul3 je izjavil:

krneki0001 je izjavil:

iconomy je ponzi shema. Nateg in nič drugega.


A to si v svojo magično kuglo pogledou?


Ni ni treba v nobene kugle gledat. Vem da je. Ker ni prva, ki dela na isti način. Beri malo ostale teme o kriptovalutah in boš videl, da je vzorec popolnoma enak kot pri ostali takih pongruntavščinah.

Buggy je izjavil:

...se dobro da je to izjavil tako kredibilen clovek drugace bi se kaj pomislil.
Kako je sedaj z tvojimi LTC napovedmi? Nekaj miljonckov imas baje ze od prej tako da ti icnonomija itaq ne rabis, ker zadanes sam vse daily buy/sell-e v nulo :)

Ne iconomy-ja ne rabim, ker vem da je natega.


Trenutno sem pa z bitcoini na malo več kot pol milijona evrov (od danes, ko je presegel 1700 evrov). Še 300 komadov jih je ostalo, ker sem s 150-imi v začetku aprila kupil štirisobno stanovanje v centru ljubljane. Še kaj?


Jest mam tud že dva lamborginija, ki mi jih je ICN kupu, pa kaj.
Na internetu je lahko vsak bogataš al pa miki miška.
Sploh pa dej vire za tvojo trditev, da taka zadeva, kot je ICONOMI že obstaja. Bi rad videl s čim ti to primerjaš.

S4ul3 ::

krneki0001 je izjavil:

S4ul3 je izjavil:

krneki0001 je izjavil:

iconomy je ponzi shema. Nateg in nič drugega.


A to si v svojo magično kuglo pogledou?


Ni ni treba v nobene kugle gledat. Vem da je. Ker ni prva, ki dela na isti način. Beri malo ostale teme o kriptovalutah in boš videl, da je vzorec popolnoma enak kot pri ostali takih pongruntavščinah.

Buggy je izjavil:

...se dobro da je to izjavil tako kredibilen clovek drugace bi se kaj pomislil.
Kako je sedaj z tvojimi LTC napovedmi? Nekaj miljonckov imas baje ze od prej tako da ti icnonomija itaq ne rabis, ker zadanes sam vse daily buy/sell-e v nulo :)

Ne iconomy-ja ne rabim, ker vem da je natega.


Trenutno sem pa z bitcoini na malo več kot pol milijona evrov (od danes, ko je presegel 1700 evrov). Še 300 komadov jih je ostalo, ker sem s 150-imi v začetku aprila kupil štirisobno stanovanje v centru ljubljane. Še kaj?


Fante, ki delajo Iconomi poznam. In ti mlatiš prazno slamo.

krneki0001 ::

ByXpress, onecoin, Scoin, coinspace.eu,....

Enaki vzorci.

Dokaži, da se motim. Daj primere?

Zgodovina sprememb…

S4ul3 ::

krneki0001 je izjavil:

ByXpress, onecoin, Scoin, coinspace.eu,....

Enaki vzorci.


Samo dokazuješ, da o zadevah nimaš pojma.

krneki0001 ::

Dokaži, da se motim. Daj primere?

Če je res tako dobra zadeva kot trdiš vložim 50 bitcoinov notri.

DeeJay ::

krneki0001 je izjavil:

ByXpress, onecoin, Scoin, coinspace.eu,....

Enaki vzorci.

Dokaži, da se motim. Daj primere?


Sej ti trdiš da je nateg... naštej mi enake vzorce, da vidm kaj te moti.
Jest ne vidm tud enga enakega vzorca... tko da kr na dan z besedo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DeeJay ()
««
16 / 91
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kripto začetek (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
13528621 (10769) Mato989
»

Začetek s Kriptovalutami po Korakih - prijava, nakazilo EUR, prenakazilo kovancev (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
14857860 (44974) PrihajaNodi

Več podobnih tem