» »

Google Chrome "laga" po zadnji posodobitvi

Google Chrome "laga" po zadnji posodobitvi

whiteghost ::

Danes sem posodobil chrome na verzijo 32, vendar sem opazil rahel lag pri raznih straneh, sploh ko drsim po strani dol. Youtube pa dela še posebej počasi. Vse dela z majhnim zamikom, tudi video je negledljiv zaradi laga, miškin kazalec tudi rahlo zaostaja.
Javo imam posodobljeno, sem mislil da bo bolje ampak nič. Ali je kakšna možnost da namestim prejšnjo različico?
Sem iskal po internetu pa nisem našel nič konkretnega, na strani oldapps.com pa so očitno umaknili vse starejše verzije.
Prosim za odgovor, ker mi od vseh brskalnikov ustreza le chrome, drugi imajo pomanjklivosti, ki me motijo toliko, da jih zelo nerad uporabljam.

LP

Grega_K ::

Tega problema pri meni ne opazim. Si poskusil onemogočiti flash (na chrome://plugins/) in potem testirati?
Lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Grega_K ()

whiteghost ::

Ni nič bolje. Mogoče je krivo to, da mi grafična kartica deluje le polovično, se pravi lahko delam vse druga razen iger ne morem igrati, ampak to nima veze. Na prejšnji različici je deloval chrome super.

Killermode ::

Hayabusa ::

Pobriši history in restartaj browser.

Testiraj sr ware iron http://www.srware.net/en/software_srwar... .

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

Killermode ::

Sem pa glih brav da ma cel kup ljudi vse vrste težav z Chrome 32. Sam imam par težav z izvajanjem JS na nekaterih straneh druga pa vse dela...

whiteghost ::

Pri Peacekeeper dobil za chrome 1332 točk, za IE 11 pa 1036.
Sem pobrisal zgodovino, cookies, računalnik čistil ampak še vedno ne pomaga.

Kaj točno pa je ta sr ware iron? Berem, da je navečja razlika, da računalnik ne posreduje informacij nazaj googlu. No v srware iron-u dela vse tekoče.

EDIT: So mi pa na vseh prejšnjih različicah chroma google maps delali počasi, sploh ko so prišli novi je bilo nemogoče upravljati, saj je bil zamik tudi do 5 sekund. V sr ware iron pa dela vse veliko bolje. Še enkrat hvala za tole :)

Zgodovina sprememb…

Killermode ::

zanimivo da ma tale verzija take probleme. sej bo v kratkem baje par popravkov.

whiteghost ::

Upam da, ker ni to edina verzija, s katero imam probleme, jih je že bilo prej nekaj problematičnih. Ampak dokler dela tale sr ware iron me sploh ne zanimajo popravki. :P

Chev ::

To je kdo opazil?


Aja, jaz nimam nobenih problemov z 32 verzijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Chev ()

whiteghost ::

Mogoče da šteka zaradi tega, ker imam windows 7? Ampak po mojem to ne bi smel biti problem.

ST-777 ::

whiteghost je izjavil:

Danes sem posodobil chrome na verzijo 32 ... video je negledljiv
Video HD (1080p) v Chrome verziji 32 dela pri meni v WIN 7 odlično, brez zatikanja.

Boobiz ::

Meni so se pa po tem updejtu (32) začel pojavljat eni čudni simboli al karkoli že je to.
 slika

slika



Tist scroll simbol se mi pojavi vedno ko se priblizam desni strani ekrana, tisti drugi pa se pojavlja vedno na istem mestu in takoj zgine in niti ne vem kaj ga sproži.
Ma kdo podobne težave?
I'm drunk, what's your excuse?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Boobiz ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prihaja največja sprememba v Firefoxu (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
6720120 (14764) bambam20
»

Chromium

Oddelek: Pomoč in nasveti
131400 (1291) elomat

Crashanje Google Chroma ob prihodu na Slotech

Oddelek: Pomoč in nasveti
121080 (944) Architect
»

Izšel Firefox 13 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
12334302 (27584) Icematxyz
»

Flash player in poraba CPU

Oddelek: Programska oprema
292820 (2466) slovenec_89

Več podobnih tem