» »

Osnove elektrotehnike

Osnove elektrotehnike

Free Bird ::

Torej, nameravam se vpisat na faks in sicer program elektrotehnika. Razlog za odločitev je bil predvsem to, da je precej matematike in fizike, ki mi kot predmeta zelo ležita. Ker pa gre za študij elektrotehnike in nimam s tem do sedaj nikakršnih izkušenj me zanima, če mi bi lahko kdo priporočil kako knjigo, spletno stran, kjer bi se naučil osnov in bi mi bilo kasneje lažje. Hvala.

Alexius Heristalski ::

fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

int47 ::

Poglej na EDX, če ti kakšno predavanje ustreza.
recimo Electricity & Magnetism, ali Circuits and Electronics.

Malo poglej, katera predavanja (datumi) so na voljo. Ni nujo, da sem podal link do zadnje verzije.

Samo, ne bit razočaran, če bodo predavanja na tvoji fakulteti precej pod nivojem iz povezave.
Lahko se zgodi, da bo predavatelj zdolgočaseno odjodlal snov iz svojih zapiskov (ki sestavljajo 95% njegove knjige"). Na izpitu pa bo, bolj kot znanje, pomembno čigavo knjigo imaš.

bluefish ::

Za predogled si lahko tule ogledaš posnetke predavanj: http://video.fe.uni-lj.si/osnove_elektr...

exibo ::

na FERI?

Smurf ::

Free Bird je izjavil:

Torej, nameravam se vpisat na faks in sicer program elektrotehnika. Razlog za odločitev je bil predvsem to, da je precej matematike in fizike, ki mi kot predmeta zelo ležita. Ker pa gre za študij elektrotehnike in nimam s tem do sedaj nikakršnih izkušenj me zanima, če mi bi lahko kdo priporočil kako knjigo, spletno stran, kjer bi se naučil osnov in bi mi bilo kasneje lažje. Hvala.

Ce gres na FE v LJ, se lahko enkrat oglasis v knjigarni na faksu in kupis knjigo Osnove elektromagnetike od Antona R. Sinigoja (videje pa ti je linkal bluefish).

Za FERI pa naj pove kdo drug.

Free Bird ::

Hvala vsem, bom malo pobrskal, pa da vidim kaj bom izluščil :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Free Bird ()

_5er_ ::



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Študent naj bo ali Kako in kam na fakulteto!!! (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Šola
466343443 (5635) nejc_nejc
»

FIŠ-fakulteta za informacijske študije

Oddelek: Šola
3411015 (5087) cheetah2
»

Izbira faksa uni ali vsš FE (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
8215589 (10531) mr_chai
»

Študij na FE

Oddelek: Šola
122201 (1594) ticox
»

Zdej pa še FE

Oddelek: Šola
282807 (2382) Microsoft

Več podobnih tem