» »

Tablični računalnik Prestigio

Tablični računalnik Prestigio

diGGity ::

Odločam se med tabličnimi računalniki nižjega cenovnega razreda, nekaj sem jih že izločil.. sedaj pa me zanima vaše mnenje med tema dvema:

http://www.mimovrste.com/artikel/272003...

http://www.mimovrste.com/artikel/272003...

Bolj se nekako nagibam k Ultra Duo 7.0, ker ima malenkost hitrejši procesor, mini hdmi, quad core grafični procesor, 2 kameri.
Edina prednost 8.0 je to, da ima malenkost večji ekran, drugače pa mislim, da je 7.0 dost boljši kot 8.0.

Sedaj pa me zanima vaše mnenje, če si kdo lasti katerega od teh dveh me zanimajo izkušnje ter + in -

Hvala :)
  • spremenil: diGGity ()

Robi :P ::

Ti kr povem sem meu 3 tablične doma 2 prestigio ( nikoli več ) in gocleverja use seveda od 80-120EUR in moj zaključek; use vrnil zaradi štekanja ali ne delovanja že samega androida da o dodatnih programih ne govorim. No goclever mi je delal dobro 1 mesec nato zaćel štekat in potem konec... Priporočam ti da vzameš za vsaj 150EUR kakšnega asusa ali nexuse za okoli 200 ker tile navadni kitajčki za 100EUR so šit... Bratranc je 2x menajl isti model presitgia tut štekarija in nedelovanje nato pa so mu vrnili denar, brat pa ima nekega madžarskega iz mimovrste ( navon raptor 7 ) pa mu deluje dobro ima pač za igrce... moj zaključek kitajčki pod 150EUR never again...

http://www.mimovrste.com/artikel/272003... tile so u akciji sedaj

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Robi :P ()

hojnikb ::

jap, go away.
Doma smo meli goclever 10" varjanta.. po bližnjem pregledu komponent (mel je razbit ekran -- user napaka) sem ugotovil, da so dve od treh celic konkretno napihnjene in je bilo samo še vprašanje časa, kdaj bi te baterije ratale nevarne...

So yeah. Našparaj in kupi brandname..
#brezpodpisa

diGGity ::

Jaz sem dobil za božička MyAudio 7 tablico, ki je bila totalen poraz, kupljen tudi na mimovrste za dobrih 70EUR, zadeva je štekala v eno zato sem se odločil da zadevo vrnem, zahteval sem dobropis in sedaj pač razmišljam da bi doplačal kakih 40EUR in vzel malo boljšo tablico, ker tista je imela samo 1.0ghz procesor pa 512RAM, te prestigio tablice pa sem malo gledal na youtube benchmarke pa samo delovanje pa kolikor vidim ne delujejo slabo.

Drugače pa vem da za ta denar nemoreš dobiti zlata :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: diGGity ()

Robi :P ::

no zdej sma že 2 ko sma popljuvala te kitajcke.Lahko pa da boš mel srečo in bodo delovali ok. Sam sem mel kako leto in pol nazaj enega gocleverja ki sem ga prodal naprej je dobro deloval in tisti, ki ga je kupil pravi da mu še danes dela ok vendar je podpora iger slabša zaradi starosti bil je pa takrat 120€ tako da odvisno od sreče ampak sam vem da če še kdaj android tableta nikol več kitajčke te navadne sicer majo pa tab3 na mimovrste za 170€ rajš še mal našpraj.

diGGity je izjavil:

Jaz sem dobil za božička MyAudio 7 tablico, ki je bila totalen poraz, kupljen tudi na mimo vrste za dobrih 70€, zadeva je štekala v eno zato sem se odločil da zadevo vrnem, zahteval sem dobropis in sedaj pač razmišljam da bi doplačal kakih 40€ in vzel malo boljšo tablico, ker tista je imela samo 1.0ghz procesor pa 512RAM, te prestigio tablice pa sem malo gledal na youtube benchmarke pa samo delovanje pa kolikor vidim ne delujejo slabo.

Drugače pa vem da za ta denar nemoreš dobiti zlata :))

ok deluje prvi teden ko ga iz škatle vzameš

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Robi :P ()

Janac ::

diGGity je izjavil:

Jaz sem dobil za božička MyAudio 7 tablico, ki je bila totalen poraz, kupljen tudi na mimovrste za dobrih 70EUR, zadeva je štekala v eno zato sem se odločil da zadevo vrnem, zahteval sem dobropis in sedaj pač razmišljam da bi doplačal kakih 40EUR in vzel malo boljšo tablico, ker tista je imela samo 1.0ghz procesor pa 512RAM, te prestigio tablice pa sem malo gledal na youtube benchmarke pa samo delovanje pa kolikor vidim ne delujejo slabo.

Drugače pa vem da za ta denar nemoreš dobiti zlata :))


Kje te zadeva ovira?

Tegra 2 1Ghz, 768Mb RAM-a, laufa vse. Konec 2011, stala 400EUR.

Robi :P ::

Janac je izjavil:

diGGity je izjavil:

Jaz sem dobil za božička MyAudio 7 tablico, ki je bila totalen poraz, kupljen tudi na mimovrste za dobrih 70EUR, zadeva je štekala v eno zato sem se odločil da zadevo vrnem, zahteval sem dobropis in sedaj pač razmišljam da bi doplačal kakih 40EUR in vzel malo boljšo tablico, ker tista je imela samo 1.0ghz procesor pa 512RAM, te prestigio tablice pa sem malo gledal na youtube benchmarke pa samo delovanje pa kolikor vidim ne delujejo slabo.

Drugače pa vem da za ta denar nemoreš dobiti zlata :))


Kje te zadeva ovira?

Tegra 2 1Ghz, 768Mb RAM-a, laufa vse. Konec 2011, stala 400EUR.

Tole je bla takrat topshit roba če bo dans dau 400€ za nexusa bo leta 2016 tut kul laufo še

aja pa razlika so 4jedra v tabletu za 100€ in v tabletu za 400... moj goclever je biu 100€ ma kao 4jedra ga pa fon gladko prehiti z 2 jedri... ima kao 8jederno grafiko na fonu mam pa enojederno pa sta isti šit oz tablet mal hitrejši u igrah ker ma nižjo resolucijo ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Robi :P ()

Matevz96 ::

Ko že pluvamo kitajce, pri nas je božiček kupil GoClever Terra 101, tablica je štekala, zelo slab sprejem wi-fija, slab enkran, ki je povrh vsega še crknil po enem tednu, sedaj sem jo vrnil na mimovrste in čakam, če bodo vrnili kupnino.

diGGity ::

8.0


7.0


Če bo kdo pogledal in izrazil svoje mnenje :P


Ja verjamem, da je razlika v kvaliteti, čeprav je v specifikacijah mogoče napisano isto jeder :) jaz nisem mogel verjet, kako lahko stvar šteka, izklopil sem vse možno na MyAudio7, vklopil autokill za procese, minimaliziral grafične effekte itd. malo bolše je sicer bilo.. samo vseeno na Nokiji 3310 bi ti prej odprlo Facebook, kot pa tam.. na teh posnetkih pa ne vidim nekih zatikanj itd. tako da sem malo skeptičen.

Tablic mi ni nujno potrebna, ker itak mam smartphone itd. samo včasih pač je fajn za doma, zato ne mislim investirat kaj več v njo, razmišljam da bi kupil kaj drugega, če že vsi odsvetujete kitajčke :D

Robi :P ::

diGGity je izjavil:

8.0


7.0


Če bo kdo pogledal in izrazil svoje mnenje :P


Ja verjamem, da je razlika v kvaliteti, čeprav je v specifikacijah mogoče napisano isto jeder :) jaz nisem mogel verjet, kako lahko stvar šteka, izklopil sem vse možno na MyAudio7, vklopil autokill za procese, minimaliziral grafične effekte itd. malo bolše je sicer bilo.. samo vseeno na Nokiji 3310 bi ti prej odprlo Facebook, kot pa tam.. na teh posnetkih pa ne vidim nekih zatikanj itd. tako da sem malo skeptičen.

Tablic mi ni nujno potrebna, ker itak mam smartphone itd. samo včasih pač je fajn za doma, zato ne mislim investirat kaj več v njo, razmišljam da bi kupil kaj drugega, če že vsi odsvetujete kitajčke :D

rajši kupi nek telefon stil moto G dost bolsi nakup pa bolš ti bo delo! te kitajcki so shit

shadeX ::

Jaz mam izkušnje samo z GoClever tablicami. Uglavnem, to je čisto sranje.. šteka skoz.

Utk ::

1. Prestigio ni nobena kitajska firma.
2. Dobil boš toliko kot boš plačal. Pri prestigiu malo boljše perfomanse kot pri samsungu za isti denar, pri samsungu pa malo bolj znano firmo. Ne bo pa prestigio za 110 evrov enako zmogljiv kot samsung za 400, to je jasno kot beli dan. Realna razlika v ceni je 10%, ne 60.

Robi :P ::

Utk je izjavil:

1. Prestigio ni nobena kitajska firma.
2. Dobil boš toliko kot boš plačal. Pri prestigiu malo boljše perfomanse kot pri samsungu za isti denar, pri samsungu pa malo bolj znano firmo. Ne bo pa prestigio za 110 evrov enako zmogljiv kot samsung za 400, to je jasno kot beli dan. Realna razlika v ceni je 10%, ne 60.

haha smešno mi je tole ful :D no razloži mi zakaj sem plačal za prestigia 100EUR so mi ga 3x menajli enkrat umes celo za drazji model pa se vedno ni deloval... kar sam je delal kod da bi se dotikal ekrana čeprav nisem imel prstov blizu bil je svež iz škatle zakaj sem dobil 3 slabe naključje mislim da ne ... in zakaj tudi bratrancu ni deloval in ga je 2x menjal nato pa zahteval denar ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Robi :P ()

Formula 1 ::

Utk je izjavil:

1. Prestigio ni nobena kitajska firma.
2. Dobil boš toliko kot boš plačal. Pri prestigiu malo boljše perfomanse kot pri samsungu za isti denar, pri samsungu pa malo bolj znano firmo. Ne bo pa prestigio za 110 evrov enako zmogljiv kot samsung za 400, to je jasno kot beli dan. Realna razlika v ceni je 10%, ne 60.

Ne seveda ni kitajec. Ciprski je ker ciper je res znan po tem da izdeluje elektroniko ane. Saj Goclever tudi ni kitajski je Malezijski. :D
OK resno sedaj, tudi sam ti nebi priporočal kitajcev. Imam enega doma(Goclever) in na začetku je delal solido sedaj pa je star malo več kot 1 leto je pa katastrofa. Šteka, baterija pa enkrat drži 20 minut enkrat pa 2 ure. Stegni se vsaj do tistega Asusa pa boš imel mir.

diGGity ::

Fantje hvala za nasvete :) verjetno bom kar opustil tablico, če bom našel koga, da bi mi zamenjal dobropis za denar in bom raje investiral ta denar v Xbox One :)

Robi :P ::

Formula 1 je izjavil:

Utk je izjavil:

1. Prestigio ni nobena kitajska firma.
2. Dobil boš toliko kot boš plačal. Pri prestigiu malo boljše perfomanse kot pri samsungu za isti denar, pri samsungu pa malo bolj znano firmo. Ne bo pa prestigio za 110 evrov enako zmogljiv kot samsung za 400, to je jasno kot beli dan. Realna razlika v ceni je 10%, ne 60.

Ne seveda ni kitajec. Ciprski je ker ciper je res znan po tem da izdeluje elektroniko ane. Saj Goclever tudi ni kitajski je Malezijski. :D
OK resno sedaj, tudi sam ti nebi priporočal kitajcev. Imam enega doma(Goclever) in na začetku je delal solido sedaj pa je star malo več kot 1 leto je pa katastrofa. Šteka, baterija pa enkrat drži 20 minut enkrat pa 2 ure. Stegni se vsaj do tistega Asusa pa boš imel mir.

moj goclever je poljak wtf.

Formula 1 ::

Moj je malezijski, za Evropo distributer je pa najbrž Poljski.

Robi :P ::

hmm čudno...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prestigio Tablični računalnik MultiPad 4 Quantum 9.7

Oddelek: Kaj kupiti
133267 (2690) berlusconi
»

Katero tablico? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
11025027 (21065) abyssus
»

Prestigio GeoVision 7777 Mnenja

Oddelek: Pomoč in nasveti
124949 (4071) mare9mm
»

Best buy tablet ~150EUR?

Oddelek: Kaj kupiti
212917 (2211) floyd1

Več podobnih tem