» »

Prestigio Tablični računalnik MultiPad 4 Quantum 9.7

Prestigio Tablični računalnik MultiPad 4 Quantum 9.7

Dusancek ::

Pozdravljeni.
Namen imam kupiti tablico za cca 200-250€.
Bila bi bolj za gledanje risank in podobno ob daljši vožnji v avtu.
Gledal sem tole: http://www.mimovrste.com/tablice/presti...
Prosim za vaše mnenje ali pa kakšno drugo tablico.

Lp.

Tomson ::

Če malo dodaš, dobiš Asus Memo Pad FHD 10, ki je neprimerno boljša od Prestigio tablice in v tem cenoven rangu bestbuy nakup ... Od 278€ dalje v Slo, v tujini, na Amazon.de pa dobiš za 249€ + poštnina ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

Dusancek ::

Sploh nism opazil Asus Memo Pad FHD 10.
Se tudi GALAXY TAB 3 10.1 16G skrije?

Tomson ::

V rangu do 300€ je Memo Pad 10 FHD bestbuy. Galaxy Tab 3 ne dela tekoče, ima slab zaslon in slabo baterijo.
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Opkow ::

A vendarle je link na kajkupiti.si zavajujoc, kjer pise da ima Memo pad 2592x1944px. Dejansko pa ima 1920x1200 px.
Uradna Asus-ova stran.

Tomson ::

Hmm... napaka. V opisu je narobe, pod specifikacijami pa pravilno ... Dejstva ne spremeni. ;)
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

zanhor2 ::

+Tomson

Glede taba 3 se nebi strinjal s tabo...res da ponavadi ne dela tekoče, ima pa dober zaslon in dobro baterijo.
i7 860 | GTX 650 |8GB RAM | 1,5 TB HDD | 120gb SSD | Win8.1 Pro 64-bit

berlusconi ::

Se še kdo drug ubada z nadgradnjo firmwarea na tej tablici? :)

miller31 ::

Prestigio definitivno ne kupovat. Lahko greš stestirati v Harveya, kjer jo imajo in boš videl da to ni to. Odzivnost slaba... Ne vem zakaj, ampak zelo slabo se odziva. Kupil otroku Prestigio tablico, ker sem si mislil, saj za otroka bo vredu, ampak niti igric ne more normalno igrati, saj šteka.

berlusconi ::

No, jaz za svojo quantum 4 9.7 lahko recem, da je za ta dnar aolidna tablica. Po updejtu, se boljsa kot s starim firwareom.

ni pa primerjave z applom, je res boljsi.

menjalnik ::

miller31 je izjavil:

Prestigio definitivno ne kupovat. Lahko greš stestirati v Harveya, kjer jo imajo in boš videl da to ni to. Odzivnost slaba... Ne vem zakaj, ampak zelo slabo se odziva. Kupil otroku Prestigio tablico, ker sem si mislil, saj za otroka bo vredu, ampak niti igric ne more normalno igrati, saj šteka.


Jaz nevem kaj tvoj otrok počne na tablici in koliko aplikacij je odprtih v ozadju, vendar jaz nimam niti ene pripombe čez Prestigio tablico(1,5 dual core, 1gb ram, 8" ekran) deluje tekoče brez zatikanj in jo imam že več kot eno leto in je še nisem resetiral. Veliko poznanih ljudi je kupilo tablice Prestigio za mano in noben še nesel na servis ali jamral čez njo. Edina edina stvar, ki me je zmotila je ta da je vroča ko pes ob priganjanju, za druge tablice nevem kako se odzivajo pri teranju na polno. Za ta denar, ki se prodajajo so kul.

@berlusconi v nastavitve greš in poiščeš tam spodaj nekje v enem meniju piše posodobitev pa rabiš internet, lahko pa preneseš s spleta datoteko in prek računalnika update opraviš

berlusconi ::

Ja menjalnik, sem že porihtal; je končno najdlo 1.0.9 FW. Zaenkrat ne opazim nobene razlike :) Se da kje prit do change-loga?

Res postane prijetno topla - pride prav pozimi, malo manj poleti :-)

miller31 ::

menjalnik je izjavil:

miller31 je izjavil:

Prestigio definitivno ne kupovat. Lahko greš stestirati v Harveya, kjer jo imajo in boš videl da to ni to. Odzivnost slaba... Ne vem zakaj, ampak zelo slabo se odziva. Kupil otroku Prestigio tablico, ker sem si mislil, saj za otroka bo vredu, ampak niti igric ne more normalno igrati, saj šteka.


Jaz nevem kaj tvoj otrok počne na tablici in koliko aplikacij je odprtih v ozadju, vendar jaz nimam niti ene pripombe čez Prestigio tablico(1,5 dual core, 1gb ram, 8" ekran) deluje tekoče brez zatikanj in jo imam že več kot eno leto in je še nisem resetiral. Veliko poznanih ljudi je kupilo tablice Prestigio za mano in noben še nesel na servis ali jamral čez njo. Edina edina stvar, ki me je zmotila je ta da je vroča ko pes ob priganjanju, za druge tablice nevem kako se odzivajo pri teranju na polno. Za ta denar, ki se prodajajo so kul.

@berlusconi v nastavitve greš in poiščeš tam spodaj nekje v enem meniju piše posodobitev pa rabiš internet, lahko pa preneseš s spleta datoteko in prek računalnika update opraviš


Ne počne nič takega. Naloži igro Lino (ki ni ne vem kako zahtevna) gor pa boš videl kako dela Prestigio, Naložim na Asusovo tablico, ki ima praktično identične specifikacije in igra deluje brez težav. Pa sej pravim pojdite u Harvey normana (ali kam drugam) stestirajte tablico pa boste videli na lastne oči.

berlusconi ::

Z rootanjem tablice se njeno delovanje popravi za 100% - ob predpostavki, da imate naložen najnovejši firware (1.0.9). Sicer se izgubi garancija - a lahko jo brez problemov unrootate nazaj (root genius). Z rootom lahko nastavite frekvenco procesorja, ki je začuda nastavljena na 300 Mgh (od možnih 1.6 Mgh).

Ne gre pa te tablice primerjati z applovimi (po svojih izkušnjah) - dejstvo je, da se kvaliteta pri tablicah plača. In pri Applu dobiš za mastne pare, če se izrazim v čisti slovenščini, 'Top-šit' robo. Če je pa vredna toliko denarja, pa je spet druga stvar ... Drugih tablic nisem uporabljal.

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri tablični računalnik kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
84338 (4092) BorutK-73
»

HP-jeva tablica za 100 dolarjev

Oddelek: Novice / Android
187516 (5157) klinker
»

Tablični računalnik Prestigio

Oddelek: Kaj kupiti
176118 (5931) Robi :P
»

Ali kupiti Asus memo pad

Oddelek: Kaj kupiti
51446 (1085) staher

Več podobnih tem