» »

The Amazing Spider-Man 2

The Amazing Spider-Man 2

oo7 ::

2 Maj 2014

http://www.imdb.com/title/tt1872181/


Peter Parker continues to struggle with balancing his life as a high school student, and his responsibilities as Spider-Man. When Peter begins to investigate more about his father's past, thanks to the help of his friend Harry Osborn, he begins to realize that the new threats of Electro and the Rhino all have one thing in common: OsCorp.

The Amazing Spider-Man 2 - OFFICIAL Trailer - In Theaters May 2014
  • zavarovalo slike: gzibret ()

Izi ::

Ne vem ali se samo meni zdi ali so pri Harry Osbornu zgrešili igralca. V "Spider-Man (2002)" so ga dobro zadeli in takega si jaz predstavljam, tukaj pa ima obraz nedolžnega piflarčka s čisto otroškim obrazom.

Tole je originalni Harry Osborn

vir: Wikipedia

Tak bo pa v filmu

Če se bodo držali zgodbe Harry postane Spidermanov sovražnik (verjetno v tretjem delu), tega fantička se pa še stara mama ne ustraši :P
Elektrota in Nosoroga so pa po moje kar dobro izbrali.

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: gzibret ()

oo7 ::

Ja Harry so malo sfalili v prvem delu je bil boljši.
Electro zgleda super.
Nosorog pa zgleda tudi dobro samo ne vem zakaj je kovinski?


Če bo tretji del bi rad videl za negativca Carnage;) ta je še mnogo bolj divji kot Venom in najbrž najhujši nasprotnik Spidermana.


Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: gzibret ()

Nikec3 ::

Dane DeHaan je zagotovo eden izmed boljših igralcev mlajše generacije in zagotovo veliko boljši od Andrewa Garfielda.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

HighBane ::

Izi je izjavil:

Ne vem ali se samo meni zdi ali so pri Harry Osbornu zgrešili igralca. V "Spider-Man (2002)" so ga dobro zadeli in takega si jaz predstavljam, tukaj pa ima obraz nedolžnega piflarčka s čisto otroškim obrazom.
Ne vem ali se samo meni zdi ali so pri Harry Osbornu zgrešili igralca. V "Spider-Man (2002)" so ga dobro zadeli in takega si jaz predstavljam, tukaj pa ima obraz nedolžnega piflarčka s čisto otroškim obrazom.
[st.slika
Tole je originalni Harry Osborn


Meni izgleda bolj kot Norman Osborn, če je Harry, pa dobro da so si dali malo svobode. Je preveč fotru podoben.

Najbolj čakam, da vidim mech Rhinota!

Izi ::

oo7 je izjavil:

Nosorog pa zgleda tudi dobro samo ne vem zakaj je kovinski?

Rhinota so za ta film popolnoma spremenili. Tako po obliki kot po njegovi zgodbi.
Originalni The Rhino je prostovoljno sedeloval v nekem poskusu, ki je njegovo telo obdal z nekim super močnim polimerom, ki mu je dal super moč in hitrost.
Nastal je človek nosorog:


V The Amazing Spider-Man 2, pa so vse skupaj postavili na glavo. Po mojem mnenju na slabše.
The Rhino naj bi bil nek nabildan mafijec, ki naj bi Ameriški vojski ukradel "robotsko obleko" in potem znotraj tega robota postal bad-ass negativec.
Takle robot naj bi divjal naokoli v njem pa naj bi bil človek:

Po mojem mnenju grozno slaba ideja, ampak dokler vsega skupaj ne vidim ne bom sodil. Vseeno imam slab občutek.

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: gzibret ()

oo7 ::

The Amazing Spider-Man 2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Captain America : Civil War (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
12236762 (12791) opeter
»

Spider-Man [PS4] (Igra leta?)

Oddelek: Igre
284457 (2997) z3ro
»

Spider-Man: Far From Home [Spider-Man 2 (2019)] (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
6210621 (6251) PH03N1X
»

Spider-Man (2017) (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
5217019 (13942) oo7
»

Thor: The Dark World

Oddelek: Sedem umetnosti
285769 (4738) Nikec3

Več podobnih tem