» »

Spider-Man (2017)

Spider-Man (2017)

1
2
»

vostok_1 ::

Spremeniti stare in ustaljene karakterje v rasno diverse....SJW

Narediti nove cool karakterje, ki niso nujno belci in ne jemljejo white people with contempt...proper way
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

HighBane ::

Osebno podzavestno pričakujem, da bodo v glavnih vlogah beli postavni moški in lepe bele ženske. Kar opažam, ko berem knjige in potem gledam filmske interpretacije, kjer malo več barve. Včasih je bilo, da je Azijec primišljen in časten. Črnec badass gansta, katerega so noben ne bo upal zafrkavat, Mehičan bo kar naprej govoril homie in sedel večino časa.
Po moje je super, da se skušajo odtresti stereotipov na podlagi rase. V Ameriki ne vem, kakšna je mavrica kož, ko hodiš po ulici in natančnost stereotipov. Kot slovencu mi je normalno, da je večina ljudi belih in težko opazujem obnašanje ljudi druih barv. Vseeno mi gre v nos koliko načrtno se držijo pravilne mešanice ras v sestavi igralcev za serije

V filmu so malo pretiravali s spreminjanjem glavnih karakterjev. Kaj zdaj bo Flash Thompson (naslednji venom) geekovski indijec. MJ lonerska črnka. Spider Man plah poba z glasom, ki ga ne jemlješ resno 0%.

Pa M-Power to se mi zdi, da si že ta seznam novih herojev že nekje prilimal in bi dal par popravkov. Zamenjava Iron Mana je Iron Heart. Tista slika je izven stila Rirri Willams



Captain America je še zelo živ in po neuspelem zavzetju sveta spet na normalnem. "America" pa je strip, ki se je zelo malo povezal z drugimi junaki in je bolj samostojen za specifično občinstvo.

Drugač še druge žemske verzije naših junakov
Wolverine. Trenutno v vesolju z njenim 12-letnim klonom.


Vision -> njegova hčerka, ki se je povezala z ostalimi najstniškimi heroji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: HighBane ()

oo7 ::

Ja Captain america je še živ samo so ga spremenili v pripadnika Hydre kar seveda zvestim bralcem ni všeč.

Tega z Vision nisem vedel.

Kar se pa tiče Wolverina: 3 years ago, Marvel killed Wolverine. He just came back from the dead.
Wolverine is now the star of Marvel's next big comic book event.

https://www.vox.com/culture/2017/9/30/1...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Venom (2018) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Sedem umetnosti
19737464 (3887) oo7
»

Captain America : Civil War (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
12235334 (11363) opeter
»

Spider-Man: Far From Home [Spider-Man 2 (2019)] (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
629992 (5622) PH03N1X
»

Ant-Man

Oddelek: Sedem umetnosti
4112557 (10894) opeter
»

Thor: The Dark World

Oddelek: Sedem umetnosti
285616 (4585) Nikec3

Več podobnih tem